TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor - Galatasaray | 8 Mart | 20:00

Zemin yüzünden fiziksel güç gerektiren bir maç olucak.O yüzden Santos,Kewell oynamamalı.

-----------Jo

Caner------Arda-----Keita

---------Ayhan-----Topal

Hakan----Servet(Genelde Emre'yi tercih ederim ama Es-es Pşa gibi pas yapmaz direk şişirir o yüzden ihtiyacımız var)--Neill----Sabri

-------------Leo

Güngör Servet'ten daha iyi sanki hava toplarında.:eek:

Aynısını okumuştum şimdi nerde bilmiyorum:allaalla6vr:

:eek:

Hafızan pek kuvvetli değil onu söyleyeyim.

Neyse olay uzamasın canımı sıkmaya başladı.

Ben fenerli falan değilim (yazarken bile tuhaf oldum:eek:)

Totem yapmamı yanlış anladı bir arkadaş bende şaka yaptım.

Hemende kuş damgası vurdunuz helal olsun!

:eek:

Hafızan pek kuvvetli değil onu söyleyeyim.

Neyse olay uzamasın canımı sıkmaya başladı.

Ben fenerli falan değilim (yazarken bile tuhaf oldum:eek:)

Totem yapmamı yanlış anladı bir arkadaş bende şaka yaptım.

Hemende kuş damgası vurdunuz helal olsun!

Kendin söyledin ben durup dururken uydurmadım.

İtiraf ediyorum ben fenerliyim

:asd:

Neyse boşver :kupa::tiphat:

bence bir maçla havaya girdik, çok yanlış yapıyoruz gibime geliyor inşallah bizimkilerin aklı başındadır yoksa havamızı söndürmesini iyi bilir eskişehir. lütfen ayaklarımız yere bassın rica ediyorum arkadaşlar sizden. benim futbolcularımızdan ricam bu haftaki maça şimdiye kadar içerde ve dışarda yenemedikleri bir rakibe karşı oynacakları bilinciyle çıkmaları ve son derece ciddi hazırlık yaparak full bir konsatrasyonla oynamalarıdır. yoksa aksi bir sonuçta yarattığımız tüm bu güzel sinerjiyi berbat edebiliriz.

Çok zor maç olucak,rehavet yerine kendine guven içinde oynarsak guzel bir galibiyet olur...Bu maçı alırsak rakiplerimizin moreli dibe vurucak:)

bence bir maçla havaya girdik, çok yanlış yapıyoruz gibime geliyor inşallah bizimkilerin aklı başındadır yoksa havamızı söndürmesini iyi bilir eskişehir. lütfen ayaklarımız yere bassın rica ediyorum arkadaşlar sizden. benim futbolcularımızdan ricam bu haftaki maça şimdiye kadar içerde ve dışarda yenemedikleri bir rakibe karşı oynacakları bilinciyle çıkmaları ve son derece ciddi hazırlık yaparak full bir konsatrasyonla oynamalarıdır. yoksa aksi bir sonuçta yarattığımız tüm bu güzel sinerjiyi berbat edebiliriz.

Çok zor maç olucak,rehavet yerine kendine guven içinde oynarsak guzel bir galibiyet olur...Bu maçı alırsak rakiplerimizin moreli dibe vurucak:)

https://www.gscimbom.com/forum/turgay-vardar-medya-ve-haberler-forumu/27778-rehavet-yasak_.html

bize yasak ta futbolcular girer gibime geliyor, çünkü medya o kadar çok şişiriyorki kasımpaşa maçını inanın korkuyorum. havaya girme potansiyeli yüksek o kadar çok futbolcumuz varki. bu sebep düşündürüyor sadece beni. yoksa adam gibi top oynasınlar eskişehir falan hikaye

Havaya felan giren yok,doğal beklenti,kadrona baksana her ihtimalde en az 3 gol atacak bir kadromuz var her maç.

bize yasak ta futbolcular girer gibime geliyor, çünkü medya o kadar çok şişiriyorki kasımpaşa maçını inanın korkuyorum. havaya girme potansiyeli yüksek o kadar çok futbolcumuz varki. bu sebep düşündürüyor sadece beni. yoksa adam gibi top oynasınlar eskişehir falan hikaye

Ben bu konuda Riijkard ve ekibine güveniyorum.Eminim futbolcuları mental olarak hazırlarlar.

Ben bu konuda Riijkard ve ekibine güveniyorum.Eminim futbolcuları mental olarak hazırlarlar.

benim de şu an tek güvencem teknik ekip zaten. takımın başında bir türk hoca olsaydı işimiz bu konuda cidden zor olabilirdi. ama rijkaard bu hataya düşmeyecek inş.

Üst Alt