TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyoruz...

18.ŞAMPİYONLUK İÇİN; SALDIR GALATASARAY !!!

Cevap: TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Joao'nun golünden sonra Elano ile sevinçleri vardı. Onun resmini bulabilirmiyiz acaba? Baktım sağa sola ama bulamadım.

Neill'i izledikten sonra lig'deki bütün defanslar gözüme yeteneksiz ve sıradan geliyor.

1.) Neill

2.) Ferrari

TSL'nin en iyi iki stoperi bence.

Evet.Ama bunda golü çok erken bulmamızın da payı var.İlk golü erken bulduğumuz için daha kontrollü oynadık ve diri kaldık.

Bugün erken gol bulmasaydık,defansın dibine gömerdik Ankaragücü'nü.

İkinci cümlendeki düşüncene katılıyorum bende aynen hocam.İşte bu yüzden ASY de erken gol olmasaydı da başka oynayacaktık.Bence bugün iyidi takım,stresi biryandan daha ne olsun ki?

Joao'nun golünden sonra Elano ile sevinçleri vardı. Onun resmini bulabilirmiyiz acaba? Baktım sağa sola ama bulamadım.

LiveImages%5CSpor%20Foto%5C683%5CGalatasaray-Ankarag%C3%BCc%C3%BC%20(S%C3%BCper%20Lig%2025.hafta)%5CS142028240.jpg

İşimiz çok zor haftaya bu futbolla çok zor...

Bir de burdan bizim taraftara sesleniyorum Ali Samiyen artık cehennem flan değil,tiyatro sahnesi..

Taraftar görmek ve ambians görmek istiyorsanız Bursa Atatürk stadyumunda ki ortama bakın..

Kapalı'dan aşağı düşen arkadaşla ilgili bilgisi olan var mı ya? Kafamı çevirdim tribünde düşüşünü gördüm galibiyet sevinci falan yalan oldu.

yaw şu angutun sitelrnde dolaşanlkar link atsın şuraya bulamadım o muhabbetlerini antuların

Maça çok iyi başlamamız farklı skoru getirdi. O kadar ahım şahım iyi bi futbol sergilediğimiz söylenemez. Ama Galatasaray gibi oynadık. ASY avantajını kullanarak oynadık. Maçın oyuncusu tartışmasız Keita. Baroş'un golle dönmesi herkesi çok mutlu etti. Maçtan sonra oyuncuların hali, tavrı falan çok hoştu. Benim çok hoşuma gitti açıkçası. Güzel bir gündü bizim için. Sırada trabzonspor var, umarım oradan 3 puan alarak döneriz. Şampiyonluk şarkıları için henüz çok erken olduğunu düşünüyorum. Önümüzde çok çok çok kritik 2 maç var. Allah yardımcınız olsun Aslanlar.

Üst Alt