TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç

bu kadroyla klasik 4-4-2 oynasak..hani o bütün futbolcuların ezbere bildiği 4-3-3 ün ileri üçlüsünün bugün olduğu gibi takımdan kopuk dolaşmadığı..

hakan baltanın extra kötü görünmesine,sabrinin gözünü karartıp ileri çıkamamasına neden olaan 4-3-3 ten ne zaman vazgeçeceğiz meraktayım..

benim şahsi düşüncem elimizde 4-4-2 yi krallar gibi oynacak kadromuz varken ileriyi düşünerek risk alıyoruz..

sistemler değil takım ve yürektir başarıyı getiren bana göre..

leo

sabri-gökhan-servet-h.balta

kewell-topal-elano-arda

keita-baros

bu senein olması gereken kadrosu ve dizilişi bu olmalıdır..maceraya hiç gerke yok..bence tabi..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç

bu kadroyla klasik 4-4-2 oynasak..hani o bütün futbolcuların ezbere bildiği 4-3-3 ün ileri üçlüsünün bugün olduğu gibi takımdan kopuk dolaşmadığı..

hakan baltanın extra kötü görünmesine,sabrinin gözünü karartıp ileri çıkamamasına neden olaan 4-3-3 ten ne zaman vazgeçeceğiz meraktayım..

benim şahsi düşüncem elimizde 4-4-2 yi krallar gibi oynacak kadromuz varken ileriyi düşünerek risk alıyoruz..

leo

kewell-topal-elano-arda

keita-baros

bu senein olması gereken kadrosu ve dizilişi bu olmalıdır..maceraya hiç gerke yok..bence tabi..

sen bunu f.r ile bi paylas renkdaş:)))

leo

kewell-topal-elano-arda

keita-baros

:2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Mustafa Sarp konusunda fikrimi taa ilk Tobol maçından sonra yapmıştım. Hala da arkasındayım. Yürekli oyuncu, iyi oynayacaktır, en kötü ihtimalle iyi bir rotasyon oyuncusu olacaktır. Ve cidden sizin de dediğiniz gibi zeki olması da çok iyi. Bunu konuşmalarından, sahada yaptıklarından da anlayabilirsiniz. Mesela hücuma çıktığında öyle bir oyuncu, pas atar bulunduğu yerde bekler değil mi? Ama o arada duvar pasını bile düşünüyor. Savunmada eksik varsa kapatmaya çalışıyor. Ayhan'la birlikte savunma-hücum hattında köprü görevini görüyor. Böyle bir oyuncuyu bedavaya almak yönetimin de başarısıdır. Ayrıca kutlarım onları da. Mustafa Sarp'a kötü oyuncu deyip de Rijkaard'ı övenlere de Rijkaard'ın maçın adamı olarak AT10'u değil Mustafa Sarp'ı seçtiğini söyleyeyim. Rijkaard futbolculuk tecrübesinden de bir şeyler katıyordur eminim ona.

Antep seyircisinin allah cezasını versin başka bir şey demiyorum Keita'ya da geçmiş olsun.Gaziantep'e 2 senedir fire vermiyoruz onun acısı var sanırım.

Sayın Mert Erak ve Antep seyircisine beddua eden diğer renkdaşlar! Keita'mızın ölüm tehlikesi geçirmesine hepimiz üzüldük. Ben antepli değilim ama lütfen bu şekilde beddua da bulunmayın. Keita' nın ölüm tehlikesi geçirdiğini bizde evde maçın görüntülerini izlerken öğrendik. O an için bir futbolcunun böyle bir tehlike atlattığını maç içinde anlayamıyorsunuz. Yani antep taraftarına Keita'yı ıslıkladılar diye bu şekilde beddua edilmesini kabul edemediğimi belirtmeliyim. Ben maçtaydım, bizim tarafa ayrılan tribünde yer kalmadığı için Antep taraftarlarının olduğu bölümden bilet aldım ve maçı seyrettim. Göğsümü gere gere etrafımdaki antepli taraftarlara GS'li olduğumu söyledim. Hepside son derece medeni bir şekilde iyi oynayan kazansın dediler. En ateşli taraftar toplulukları gençlik 27 grubu bile takımımıza en ufak kötü bir tezahürat yapmadan sadece takımlarını desteklediler. Futbolumuzda kendine taraftar diyen bir çok grubun Antep seyircisinden ders alması gerektiğini düşünüyorum.

Melih Şabanoğlu belirtmiş. Paylaşmak istedim.

Sabri Sarıoğlu’ndan başlayayım. Sanırım ne görmek istiyorsak onu görüyoruz. Elimde son maça ilişkin istatistikler var. Orada farklı bir şey görünüyor hem Sabri Sarıoğlu için, hem de Hakan Balta için.

Sarıoğlu Hakan Balta, Arda Turan ve Ayhan Akman’la beraber takımın en çok topla oynayan dört futbolcusundan biri. Daha doğrusu Ayhan Akman dışındaki üçü de topla eşit sürelerde oynamışlar.

Şaşıracağın bir istatistik mesela. Arda Turan 45 isabetli pas yapmış, 13 de isabetsiz. Sabri Sarıoğlu ise 43 isabetli pasa karşın 14 yanlış pas vermiş. Ne kadar yakınlar değil mi? Peki sence Hakan Balta’nın durumu ne? 38 olumlu pasa karşın 20 kez yanlış pas vermiş Hakan Balta. Aynı istatistik Kewell için 14′e 11. Yani Arda Turan ve Sabri Sarıoğlu her 4 topun üçünü olumlu kullanırken Balta her iki topun birini rakibe vermiş.

Dönüp top çalmaya geliyoruz. Takım içinde en çok top çalan Sabri Sarıoğlu. Arda Turan ve Servet Çetin’in toplamı kadar top çalmış 55 numara.

Yetmedi. Top kazanmaya geliyoruz. 18 kez top kazanmış Sarıoğlu, 17 kez de kaybetmiş. Hakan Balta ise 14 kez top kazanırken, 23 kez kaybetmiş. Arda Turan’ı merak ediyorsan 8 kez top kazanırken 17 kez de top kaybetmiş 10 numara. (Bu konuda takımın en iyisi Servet Çetin’le Mustafa Sarp.)

Bu Sene Yaptıgımız Transferlerle İnşallah Şampiyonuz...

Üst Alt