TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Fenerbahçe 1-3 Kasımpaşa | 28 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Fenerbahçe 1-3 Kasımpaşa | 28 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Fenerbahçe 1-3 Kasımpaşa | 28 Kasım | Maç Sonuc

Emre'siz Fener ancak bu kadar olur.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Fenerbahçe 1-3 Kasımpaşa | 28 Kasım | Maç Sonuc

içimin yagları eridi be zuhahah keske bizde kazansaydık ama olmadı.haftaya es es bunları yener

angut.com dan inciler...

Kod:
çok kötüydük

çok talihsiz bir ilk golle başladık seyircisiz maça

ama 3. gol gene bariz offside idi.. bizim milimetrik offside larımıza tereddütsüz bayrak kaldıran yardımcı hakem‚ kasımpaşa nın 1 metrelik offside ını göremedi ve skor 3-1 oldu

3-1‚ 2-1 ne önem var diyeceksiniz.. maçtan sonra tv yi kapattım..maratonu izlemedim..çünkü taraflı yayınları artık tahammül ötesi oldu.. benim gördüğümü erman da göremez şansal da ne de olsa... ama 90+4 te semih topu üstten auta yollarken rakip stoper net bir şekilde semih i kündeleyerek penaltı yapıyordu.. 2-2 bitmesi gereken maç 3-1 bitti..

ayağa kalkacağız..ama susarak değil..

gese sahada kaybetti..ama masada kazandı..sistemli olarak medyayı kullanarak normalde 3-5 milyar para cezasıyla geçiştirilecek bir hadiseyi manipüle ederek bu günlere getirdiler bizi..

yönetimin hala sessiz kalması ise beni en çok endişeye iten tavır.. bunu anlamak çok zor...herşeyden daha zor!

Bunlar adamı öldürür ya :D

2-2 bitmesi gerekiyormuş.Hahahahahaha!Aydınspor'un rekoru kırılmadı o na dua edin be!

Kasımpaşa Barça gibin oynamış özetlere tekrar baktımda :asd:

dauma amma küfür sallamışlar bunlar nasıl taraftar arkadaş..

Oyle boyle aglamıyorlar.Ee gulme komsuna gelir basına.

Üst Alt