TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç So

Hatırlarsanız geçen sene Selçuk Dereli Lincoln'ü atmıştı.Sonra yönetim çıktı konuştu falan...Hakem hatalı mıydı hatalıydı ama yönetimden destek gören futbolcular da hatayı hiç kendilerinde aramadılar.Bence hatayı kendimizde arayalım.Sen atsaydın ikinci ya da üçüncü golü bunlar konuşulmazdı...Bence son haftalarda kaybettiğimiz puanları çok arayacağız.En acı olanı da Telegol'de Sinan Engin Galatasaray'ın kadro kalitesi bu kadar en fazla bu kadar oynarlar diyor ya onu hazmedemiyorum.Bu takım oyununu oynasaydı açık ara liderdik...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç So

Arkadaşım bu şekilde düşündükçe o çok laf ettiğimizden fenerlilerden ne farkımız kalır? Bu takım yine puanları dağıtmaya başladıysa herkese bir hata vardır.Bu maç hakem hatası da olmuştur evet ama kendi hatalarımızı görmeyip maçı hakem aldı dersek bu maçları daha çok yaşarız.Dün fener için inşallah bunu yaparlar demiştim.Şimdi biz yapıyoruz.Daha önceki Manisa ve Eskişehir maçlarını da içeride aynı şekilde vermiştik.Onlarda da mı hakemdeydi tüm suç?

Abi sadece son 10 dakikayı seyredin diyorum son 10 dakikayı,İtalya Liginde bile Juventus küme düşürüldü şike yapıldı diye TSL'de şike olmaz diye birşey yok...

Heleki dün Aziz Yıldırımın konuşmasından sonra bu hatalar hiç tesadüf gelmiyor bana..

Artık önümüze bakalım İnşallah toparlanıp Antalya maçını alırız.Yinede kaliteli bir takımız.

Hakemin hatalari var ama tek suclu omu sanki ? Kendi evinde oynuyorsun ibbnin 5-6

banko adami sakat yok macta,sen böyle bir takima 1 gol atiyorsun onuda zaten kaleci hatasi ile atabiliyorsun sonra geriye yaslan son 20-25 dk. ibb baskisindan kendi yari alanimizdan cikamadik.Ya frank neyapiyor Keitayi neden yedek birakir, nezaman banko oynamasa hep puan kaybettik sanki hepsi ronaldo ayarinda topcuda yedek birakiyor adami ayip be.

Yönetim önce oyunculari uyarmali yüklü para cezasi vermedikce akillanmaz bunlar.

Satılmış bir zavallı, maçın böyle bitmesi için elinden geleni yaptı, ama sen Galatasaraysan hakem kılığındaki o Ortam Çocuğunu da yeniceksin.. Bir halta yaramayan, futbolcu müsveddesi Barışa 90 dakika sabretti yandan Rijkaard.. Rijkaard'ın kredisi bende bitmek üzere.. arkadaş Keita kulübede başlıyo nedense sonra oyuna girerken kim çıkıyor? en iyi anlaştığı arkadaşı Nonda.. Barış nerde tabi ki sahada.. Anlamıyorum abi anlamıyorum. Bu takım bu oyuncularla, teknik heyetle şampiyon falan olamaz, boşuna umutlanmasın kimse..

Kaçan puanlardan çok son dakikada yenilen gole üzülüyorum moralman çökmemek gerek.

Hatırlarsanız geçen sene Selçuk Dereli Lincoln'ü atmıştı.Sonra yönetim çıktı konuştu falan...Hakem hatalı mıydı hatalıydı ama yönetimden destek gören futbolcular da hatayı hiç kendilerinde aramadılar.Bence hatayı kendimizde arayalım.Sen atsaydın ikinci ya da üçüncü golü bunlar konuşulmazdı...Bence son haftalarda kaybettiğimiz puanları çok arayacağız.

Tamamıyla hemfikirim. Çok güzel tespit ve mesajlarınızda güzel Türkçe kullanımı için size teşekkür ederim.

Hakeme ona buna suç bulcağınıza,birazda takıma bakın.Manisa maçında da mı hakem yüzünden puan kaybettik.Bursada hakem yüzündenmi kaybettik.Takımda forvet yok forvet.Tank gibi yavaş Nonda yla olmaz bu işler.

Bursa-Manisa maçlarında bir kişi gösterebilirmisin yenilgiyi hakeme bağlayan?Biz sadece hakkımız olan maçları katledince böyle deliriyoruz.

Ayrıca şuan rakiplerimizdn hangisi iyi oynuyor ki.

Kimse iyi oynamıyor , ondan kazanamıyorlar. Bende isterim kötü günde kazanmayı ama , olmuyor arkadaş 1-0 iken geriye yaslanırsan o maçı izlemene gerek yok , Galatasaray kesin gol yer. 2+2 = 4 Benim demek istediğim tamam hakem aleyhimize çok karar vermiştir.Ama bu kadar da olmaz ki be kardeşim , yanılmıyorsam 3 haftada 2 puan aldık. Bu kötü gidiş için bir işaret değil mi? Futbolcular ve teknik heyet hatayı kendinde arayacak , hakemde değil.

Var ya direk izlemeyin Turkcell Super Lig'i harcadığınız zamana değmez yemin ediyorum,boş boş bakıyoruz sergilenen tiyatro oyununa...

Hakem :mad:

Sezon sonu puan tablosuna bakın yeter,direk Avrupa maçlarını izleyin...

Bursa-Manisa maçlarında bir kişi gösterebilirmisin yenilgiyi hakeme bağlayan?Biz sadece hakkımız olan maçları katledince böyle deliriyoruz.

Arkadaşım senin nonda n karşı karşıya atamıyosa,elano karşı karşıya atamıyosa,i.b.b denen takımda oynayan paf takımdaki hasan ali denen çocuk 20 metreden çakıyosa susman gerek.

Arkadaşım senin nonda n karşı karşıya atamıyosa,elano karşı karşıya atamıyosa,i.b.b denen takımda oynayan paf takımdaki hasan ali denen çocuk 20 metreden çakıyosa susman gerek.

Abicim Nonda'nın Elano'nun kaçırdığı pozisyonların 10 katı her maç oluyor sadece Türkiyede değil dünyanın her yerinde kaç kaçtı pozisyon kaçıyor böyle...

Ama bu kesinlikle hakeme maçı kasıtlı olarak berabere bitirme hakkını vermez...

Biz kaçırmışız diye hakemin göz göre göre maçı vermesi doğal birşey yani?

Yaa tabiki sucu kendimizde de aramak gerekiyor. Ama sen o kadar kacirdin diye, hakemin serefsizlik yapmasinada gerek yok. Ben macin basindan beri dedim bu hakem yakacak diye. Her macimizda boyle yapiyor bu serefsiz.

Bu arada kesinlikle bir forvet almamiz lazim. Bu nondayla hayatta olmaz..

Abi sadece son 10 dakikayı seyredin diyorum son 10 dakikayı,İtalya Liginde bile Juventus küme düşürüldü şike yapıldı diye TSL'de şike olmaz diye birşey yok...

Heleki dün Aziz Yıldırımın konuşmasından sonra bu hatalar hiç tesadüf gelmiyor bana..

Son 10 dakikayı tekrar izlemem takımda bir problem olmadığını savunmamı sağlamaz ki.Tsl'de şike kesinlikle olur.Aksini iddia edeni tanımam zaten.Yine de diyorum fırsat vermezsen kimse birşey yapamaz.Şampiyon olduğumuz senelere bak.Hiç fırsat vermediğimizden olduk.Yani bunlar her sene oluyor.

kaç haftadır aynı şey.sami yen de gelen geçene beleş puan veriyoruz.kimse hakeme bir şey söylemesin.attıkları golde faul vardı.yarısı eksik ibb ye koca 90 dakikada 1 gol atarsan böyle olur tabii.ben anlamıyorum arkadaş rijkaard neden keitayı yedek oturttu bu maçta?böyle bir lükse sahip değiliz.arda kewell kanat oyuncularımız çok mu formda da keita yedek?rijkaard'ın kariyeri var diye çoğu kişi yaptıklarını yutuyor ama bunu skibbe yapsa şu an neler söylenirdi kim bilir?geçen senenin ilk yarısından eksiğimiz var ama artımız yok avrupada fırtına gibi bir Galatasaray ligde beleş puan kayıpları.fenerbahçe her hafta bize liderliği geri vermek için puan kaybetmeyecek.çok mütavazi bir takıma sahibiz 5 haftadır kazanamayan rakibimizi geçemedik üstüne 4. olduk.hepsine helal olsun

Bundan sonra TSL yi Smackdown havasında izliyeceğim.Nasıl olsa her ikisindede kazanan önceden belli.Ama insan genede sonunu merak ediyor.

kaç haftadır aynı şey.sami yen de gelen geçene beleş puan veriyoruz.kimse hakeme bir şey söylemesin.attıkları golde faul vardı.yarısı eksik ibb ye koca 90 dakikada 1 gol atarsan böyle olur tabii.ben anlamıyorum arkadaş rijkaard neden keitayı yedek oturttu bu maçta?böyle bir lükse sahip değiliz.arda kewell kanat oyuncularımız çok mu formda da keita yedek?rijkaard'ın kariyeri var diye çoğu kişi yaptıklarını yutuyor ama bunu skibbe yapsa şu an neler söylenirdi kim bilir?geçen senenin ilk yarısından eksiğimiz var ama artımız yok avrupada fırtına gibi bir Galatasaray ligde beleş puan kayıpları.fenerbahçe her hafta bize liderliği geri vermek için puan kaybetmeyecek.çok mütavazi bir takıma sahibiz 5 haftadır kazanamayan rakibimizi geçemedik üstüne 4. olduk.hepsine helal olsun

sabahtan beri benim söylemek istediklerimi tek postta özetlemişin (rijkaard konusu hariç) helal olsun

Hakemin gözü önünde kornere çıkan top var Kewell'a sarı kart gösterdiği pozisyon maçı bitirecek pozisyon kasıtlı olarak İBB'ye verdi orada topu nesini hakeme bağlamayalım yapmayın Allahaşkına kötü oynadığımız zaman tamamda hakkımız yendiğimizdede aslan gibi parçalarız bizim üzerimize oyun oynayanları..

Üst Alt