TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Ne takması Elanoya geldiği günden beri en büyük desteği Rijkaard veriyor.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18. Hafta | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Elano Ankaragücüne golü atacak. Bu G.antep'in kalecisi de yıldızlaştı. 10 tane top çıkardı.

Elano ve Arda beraber oynarsa Sarp tek başına nasıl koca bir ortasahayı kaldırır?Mesela bugün Barış ile Sarp müthiş mücadele ettiler ve Elano da yardım etti onlara çünkü serbest oynadı.Keita gelince sistemde farklı sıkıntılar haliyle yaşayacağız ama sanki bana yine kabak Caner'in başına patlayacak gibi geliyor.

Keita'da döndüğüne göre Denizli maçında şöyle olabilir kadro;

Leo

Uğur, Neill, Servet, Hakan

Elano, Mustafa, Arda

Keita, Jo, Caner

Bence Keita Denizli maçında oynamaz.Adam 35 dreeceden -5 dereceye gelecek.Kolay değil hemen uyum sağlamak.

Caner'in Fenevli olduğunu söyleyen arkadaşlar neye göre yorum yapıyorlar acaba..Caner'in Galatasaray dergisi aralık ayı sayısındaki söyleşisi şöyle..Kendisine sorulan soru; Peki Erkin ailesi hangi takımı tutar? Caner'in cevabı; İyi Galatasaraylıyız.. ve yine aynı söyleşide Uefa kupası sevincini unutamadığından bahsediyor..

keitayı son maçlarda oynatmıyordu rijkaard,inş. bu ısrarından vazgeçmiştir..

Bu maçla ilgili söyleyeceğim tek bir şey var, Nonda'yı ıslıklayanlara yazıklar olsun !

Bu maçla ilgili söyleyeceğim tek bir şey var, Nonda'yı ıslıklayanlara yazıklar olsun !

Dayanılacak gibi değildi ama Hocam ya!Ben hayatımda hiçbir oyuncuya tepki vermeyi sevmem,beni bile çıldırttı Nonda.Yazık ama ya zaten kötüsün bari penaltıyı atma ya!Hiç mi adam yok penaltı atacak?

Dayanılacak gibi değildi ama Hocam ya!Ben hayatımda hiçbir oyuncuya tepki vermeyi sevmem,beni bile çıldırttı Nonda.Yazık ama ya zaten kötüsün bari penaltıyı atma ya!Hiç mi adam yok penaltı atacak?

Penaltiyi kaciracagini bilse topcular R.Baggio WC 94 kullanmazdi :D

Elano varken bir baskasi atmamasi lazim, ayni su 2 sene önce eziklerde oldugu gibi alex varken kezman kullanmisti sonrasini herkez biliyor zaten.

Orda Elano gibi ömründe hiç penaltı kaçırmamış bir uzman varken gidip Nonda'ya penaltı kullandırıyorlar.

Galatasaray taraftarına oyuncusunu yuhalamak yakışmaz Deniz.Kaldı ki Nonda'dan bahsediyoruz.Fenerbahçe maçını hatırlamak lazım en azından.Gerçi Hasan Şaş gibi bir oyuncu yuhalandıktan sonra şaşırmamak lazım...

Maçın iyileri Caner,Mustafa,Elano,Neill'di.Neill'in geldiği belli oluyor o eski dağınık defans yok.Antep'in tek isabetli şutu yok.

Bu arada Nonda'yı çıkarmadığı için Rıjkaard'a birkez daha hayran kaldığımı belirtmek isterim.O sadece çok iyi bir TD değil çok da iyi bir insan.Değerini bilmeliyiz.

Galatasaray taraftarına oyuncusunu yuhalamak yakışmaz Deniz.Kaldı ki Nonda'dan bahsediyoruz.Fenerbahçe maçını hatırlamak lazım en azından.Gerçi Hasan Şaş gibi bir oyuncu yuhalandıktan sonra şaşırmamak lazım...

Evet aynen öyle H.Şaş'a yapılanı hiç bir zaman unutmayacam Nonda'ya yapılan yanında hafif kalıyor

Açıkçası hakem penaltı verince ben Elano atar dedim...Nonda'yı topun başında görünce şaşırdım.Belki arkadaşları moral olur diye attırmak istedi ama o moralle ben atamayacağını hissettim ve nitekim öyle oldu.Allah'tan galip geldik çok konuşulmayacak...Nonda formda değil gerçekten ama yuhalamak ne oluyor ona anlam veremiyorum...Ayıp oldu bence...

Üst Alt