TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Helal olsun adamlara ne denirki başka.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Helal Bursaya adamlar mütevazi kadrolarına rağmen şuan liderler,dünyanın sayılı teknik ekibi bizde,yıldız oyuncular bizde düştüğümüz duruma bak.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

Kesin değil,alsa bile biz hala avantajlıyız. Bursa ve Fenerbahçe ile içerde oynuyoruz.

İçerdeki maçlara eyvallah,bir şekilde alırız,fakat dış saha performansımız berbat,bizi zorlayabilecek herhangi bir takıma karşı puan bırakıyoruz,deplasmanda şuana kadar güçlü bir takımı yenemedik,dış saha fobisimi var anlamadım gitti.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

İçerdeki maçlara eyvallah,bir şekilde alırız,fakat dış saha performansımız berbat,bizi zorlayabilecek herhangi bir takıma karşı puan bırakıyoruz,deplasmanda şuana kadar güçlü bir takımı yenemedik,dış saha fobisimi var anlamadım gitti.

Bence fobi filan değil. Bizim kadromuz anadolu klüplerine karşı uygun değil kesinlikle. Türkiye Futbolunun bir gerçeği olan rakibe adım attırma,oyun oynatma mantığını malesef bizim kadromuz kaldıramıyor, bizim kadromuz Avrupa standartında bir kadro, oyuncularımız futbolu seven teknik oyuncular, fakat anadolu klüpleri özellikle kendi evlerinde çok sert oynayarak durduruyorlar bizi, oyuncularımız buna karşılık veremiyor.

Bence fobi filan değil. Bizim kadromuz anadolu klüplerine karşı uygun değil kesinlikle. Türkiye Futbolunun bir gerçeği olan rakibe adım attırma,oyun oynatma mantığını malesef bizim kadromuz kaldıramıyor, bizim kadromuz Avrupa standartında bir kadro, oyuncularımız futbolu seven teknik oyuncular, fakat anadolu klüpleri özellikle kendi evlerinde çok sert oynayarak durduruyorlar bizi, oyuncularımız buna karşılık veremiyor.

TSL 'de şampiyon olmak istiyorsak,o zaman saidoları,iliçleri,orhanları,cihanlarmı toplayalım,avrupa takımı diyoruz avrupadada yokuz,teknik ekip desen dünyanın sayılı ekibi,kadro desen süper.bana göre söylediklerin bahane olamaz.

Biz çok kolay gol yiyoruz.Bu nedenle oluyor bu sorunlar.Bize her sene takımlar böyle oynuyor.Ama mesela neden 2002 de,2006 da bu strateji bize fayda etmedi diye soracak olursak,Mondi-B.Korkmaz,E.Aşık ve Mondi-Song-Tomas 3 lülerini görüyoruz o yıllarda.Şu anda Neil hariç bir stoper ve 2 bek tam bir bulmaca.Böyle olunca herkes bize gol atıyor.Sonra da çıkarmak için daha fazla efor sarfediyoruz.Bu da çok zor bişey.

Beyler iş ciddiye bindi bence daha Bursaspor'a havadan 6 puan gelecek Ankaraspor ve Diyarbakırspor'dan yani aslında bizim 5 puan önümüzdeler

Görüsün bence cok sacma.

Görüsün bence cok sacma.

bence gözle görülen bir gerçek, ha ama bunları söylerken tabiki de defans hatalarını kabul ediyorum, ama rakibi oynatmama üzerine oynadıklarını(özellikle GS'a) ve bizim kadro yapımızın bunu aşamadığını görememek bence saçma.

Biz çok kolay gol yiyoruz.Bu nedenle oluyor bu sorunlar.Bize her sene takımlar böyle oynuyor.Ama mesela neden 2002 de,2006 da bu strateji bize fayda etmedi diye soracak olursak,Mondi-B.Korkmaz,E.Aşık ve Mondi-Song-Tomas 3 lülerini görüyoruz o yıllarda.Şu anda Neil hariç bir stoper ve 2 bek tam bir bulmaca.Böyle olunca herkes bize gol atıyor.Sonra da çıkarmak için daha fazla efor sarfediyoruz.Bu da çok zor bişey.

kesinlikle, arka taraf sakat olunca öndeki oyuncular da ileriyi düşünürken arkayı da düşünmek zorunda kalıyor. rakipler zaten sıkı savunma yapıyor,çevirmek zorlaşıyor.

TSL 'de şampiyon olmak istiyorsak,o zaman saidoları,iliçleri,orhanları,cihanlarmı toplayalım,avrupa takımı diyoruz avrupadada yokuz,teknik ekip desen dünyanın sayılı ekibi,kadro desen süper.bana göre söylediklerin bahane olamaz.

şuanki kadro yapımız böyle, seneye bunu aşmak için de takviyeler yapılacak mutlaka, ama biz böyle de şampiyon olacağız, rakiplerimiz bizden iyi değil. Ayrıca Allah bir daha cihanlı, orhanlı kadro tipini göstermesin. Ben kadromuzu eleştirmiyorum, seneye herşey daha da oturacak, yeni oyuncular ve sistem oturacak takımımıza ondan sonrası başarılar..(İNŞ.)

şampiyonluğu bizden çok hakettikleri kesin...ligin güçlü takımları vardır seyircileri ateşli olan gerçekten deplasman denilen kimdir bunlar? GS fb bjk ts bursa kayseri eskişehir gaziantep...bunlardan hangisini deplasmanda yenmişiz? bu sene? sadece ts ile oynamadık deplasmanda diğerlerinden bi tek antep i yenmişiz...sen böyle bi durumla nasıl şampiyonluk iddası edersin? hangi yüzle? !!! bursaya bakalım antep i bjk yi feneri yendi daha bizle de oynamadı...tamam lig böyle kıyaslanmaz ama ben gidip deplasmanda bi tane dişli rakip yenemezsem öle şampiyonluğu napayım??? çok kızgınım takımıma...bizim yenemediğimiz ibb ye sonraki hafta 6 tane salladı adamlar..hem de geçen seneki sivas gibi değil hakederek ilerliyorlar...helal olsun!

şampiyonluğu bizden çok hakettikleri kesin...ligin güçlü takımları vardır seyircileri ateşli olan gerçekten deplasman denilen kimdir bunlar? GS fb bjk ts bursa kayseri eskişehir gaziantep...bunlardan hangisini deplasmanda yenmişiz? bu sene? sadece ts ile oynamadık deplasmanda diğerlerinden bi tek antep i yenmişiz...sen böyle bi durumla nasıl şampiyonluk iddası edersin? hangi yüzle? !!! bursaya bakalım antep i bjk yi feneri yendi daha bizle de oynamadı...tamam lig böyle kıyaslanmaz ama ben gidip deplasmanda bi tane dişli rakip yenemezsem öle şampiyonluğu napayım??? çok kızgınım takımıma...bizim yenemediğimiz ibb ye sonraki hafta 6 tane salladı adamlar..hem de geçen seneki sivas gibi değil hakederek ilerliyorlar...helal olsun!

Canını sıkma. Ertuğrul hoca 1.5 senedir Bursa takımını çalıştırıyor. Geçen seneki Bursa ile bu seneki Bursa arasındaki farka bakarsak teknik direktörün takımdaki çalışma süresinin, takım tecrübesinin ne kadar önemli olduğunu görürüz. Sabır diyorum.

Bursa'nın en büyük avantajı seyircisi.Benim yazlığım Kumla'da olduğu için birçok Bursaspor aşığı arkadaşım var.Hep böyle günleri hayal ediyorlardı.Müthiş havaya girdiklerine eminim.Ben Bursa Şampiyon olamaz diyorum,biz oluruz diyorum ama Bursa geçen seneki Sivas gibi içeride İ.B.B gibi takımlara 30.haftadan sonra zor maç verir.Çok dikkatli olmamız lazım.

bursayı tebrik ediyorum onu bir kenara koyalımda fb,bjk,ts,eses,antep,kayseri bu takımlar bursa maçına hazırlanmalarıyla bize karşı bilenmelerini birmi tutuyorsun?bize karşı hepsi bizi yenince avrupa şampiyonu olacakmış gibi hazırlanıyo ve oynuyo ama bursaya karşı öyle hazırlandıklarını düşünmüyorum.;)

Bursa adım adım gidiyor. Ertuğrul hocayı tebrik etmek gerekiyor. Eger biz Bursa karşısında galibiyet alamazsak Bursa şampiyon olur. Bursanın Ankarayla macı var bide + 3 puan daha yani minimum diyarbakır maçıyla puan farkı 5 olucak. o yüzden şampiyon olmak istiyorsak tüm maçları kazanmamız lazım.

Üst Alt