TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Kızıyoruz,üzülüyoruz ama bu kadar da değil Hocam ya!

En tehlikeli maçlar küme düşme hattında olan takımlarla yapılan maçlardır renktaş o yüzden böyle dedim..

Adamların umrunda olmaz kırmızı kart sarı kart taraftarların olay çıkarması vs vs...

Bursaspor'un bay geçtiği hafta yanılmıyorsam Diyarbakırspor maçına denk geliyor ki benim fenerbahçe maçından sonra en çekindiğim maç o..

Küme düşme hattındaki Denizlispor'u hatırlayın,fenerin kaçan şampiyonluğu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Hmm yanılmışım Antalyasporla yapıyormuşuz..

O zaman sorun olmaz ama Diyarbakıra puan kaybederiz bir beraberlik bekliyorum o maçtan..

Hmm yanılmışım Antalyasporla yapıyormuşuz..

O zaman sorun olmaz ama Diyarbakıra puan kaybederiz bir beraberlik bekliyorum o maçtan..

Zaten sana kalırsa biz hiç bir maçı kazanamayız her maçta puan kaybederiz.Ne kadar çok güveniyoruz takımımıza yaa.Gözlerim yaşarıyor forumda yazılanları okudukça

ya herkes 30. haftadan sonra bursa puan kaybeder, işte dayanamazlar falan. aslında burda denmesi gereken en güzel söz tehlikenin farkında mısınız.... ben sizler gibi düşünmüyorum adamlar devamlı kazanıyo. biz deplasman da felaketiz. bir an önce kendimize gelmeliyiz. bu sene artık şampiyonluk inada bindi. ligde karıştı. 4 aday var ve herkes olabilir. ankaragücü maçı içeride olmasına rapğmen çok önemli mutlaka ama mutlaka almalıyız. umarm bi terslik olmaz. ardından trabzon deplasmanı. bu iki maçtan 6 ppuan şart. hata lüksümüz yok. ama deplasmandaki oyunumuzu hatırlayınca allah yardımcımız olsun diyorum...

Maçı malesef izleyemedim, yorumları baya bi okudum. Bursa artık birbirlerine alışmış oyunculardan kurulu bi takım. Sene başından beri neredeyse aynı kadrolarla oynuyorlar. Değişse değişse 2 oyuncu falan değişiyor. O yüzden işte adamlara deplasmanda olmak veya ev sahibi olmak fark etmiyor. Bizim takımdan en üstün yönleri budur zaten. Oturmuş belli bi kadroları var. Ama yinede ben yinede en ufak bi hatalarında tökezleyip gideceklerini düşünüyorum.

Bursa'nin en büyük avantaj'i, Türkiye standartlari üstünde bir T.D ve Altyapi.

- Ertugrul Saglam, gelecekte kesinlikle Avrupa'da bir takimin basina gecmesi gerek. Avrupa'da basari yakayalabilecek potansiyeli var.

-Sercan Yildirim, henüz 19 yasinda ve Milli takimdada oynuyor. Lig'deki en iyi 5 forvetten birisidir. Takimi sampiyonluga oynuyor, Kasimpasa macindaki performansindan sonra insan daha cok seyler bekliyor.

-Serdar Aziz, gelecekte cok iyi stoper olacak. 2012'de Milli Takim'da X11 oyuncusu olarak görebiliriz.

-Volkan Sen, Bursasporun Vicente'si.. Teknik acidan iyi ve fiziken'de fena durumda degil, sezon sonunda Istanbul yolcusu?

-Muhammet Demir, Bursa'nin yeni elmas'i. Harika bir gelecegi sahip ve akilli bir oyuncu, direk Avrupa'ya gitmek istemekle dogru yapiyor. U17 takimin kaptan'i, Bursa'nin elmasi ve scout'larin göz bebegi. En son U17 WC'de performansini ile kendini yine kanitladi. Gelecek sezon, eger Sercan ve kendisi takimda kalirlarsa..Ligdeki en iyi türk forvetlerine sahip olacaklar.

Birde Eren Albayrak var, onunda gelecegi en az Muhammet kadar parlak.

Koray yine kazmaligini konusturmus. Yahu bu adami nasil olurda sürekli ilk 11 de oynatiyor Yilmaz hoca anlamiyorum. Korayi oynatacaklarina bir kisi eksik oynasinlar daha yararli olur onlar icin.

Üst Alt