TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Devre Ar

Besiktas iyi valla, ilk yarinin son 10 dakikasinda gayet derli toplu oynuyorlardi. Fink, Erhan, Nobre falan gayet iyi.

Hicte iyi degiller. Evinde Anadolu takimlari sIkIstIrIcan köseye nefes aldirtmican nefes. Tipki bizim Denizliye yaptigimiz ve fenerin Sivasa karsi 2. yari yaptigi gibi.Antalyanin Besiktasin kadar pozisyonu var. Cok etkili olamadilar ama fena da degildi Antalya. Besiktasta Nihatin bencilligini, Nobrenin kazmaligini, Tellonun egoistligini, Bobonun caresizligini haric birsey göremedim. Motive olmus Fink ve Üzülmez dikkatimi cekti yalniz...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | İkinci Y

Ferrarinin Zapotocnyden ne + özelligi vardı? Ben pek bir + göremedim aksine - var. Çok agır bir futbolcu Ferrari çok adam kaçırıyor 5. hafta Baros çok pozisyon bulur

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | İkinci Y

tello sasirtiyor acikcasi,bu kadar iyi bir oyuncu niye boyle kotu oynuyor anlamiyorum.

Ferrarinin Zapotocnyden ne + özelligi vardı? Ben pek bir + göremedim aksine - var. Çok agır bir futbolcu Ferrari çok adam kaçırıyor 5. hafta Baros çok pozisyon bulur

Zapo , ferrariden daha iyi topçu, transfer olduğu günden beri söylüyorum bunu.

Ne gerek vardı böyle bir maceraya. hem adamı zorla gönderiyorsun hemde yerine bir artısı olmayan adam alıp çuvalla para veriyorsun. Bunu yapsa yapsa kuşlar yapar dicem ama zaten öyle oldu.

Ayrıca Nihat resmen ununu elemiş eleğini asmış.

Nihat iyi vurdu Ömer müthiş çıkardı yine.

Zapo , ferrariden daha iyi topçu, transfer olduğu günden beri söylüyorum bunu.

Ne gerek vardı böyle bir maceraya. hem adamı zorla gönderiyorsun hemde yerine bir artısı olmayan adam alıp çuvalla para veriyorsun. Bunu yapsa yapsa kuşlar yapar dicem ama zaten öyle oldu.

Ayrıca Nihat resmen ununu elemiş eleğini asmış.

nihat için geçen seneki emre örneği olcak gibi zaten binbir sakatlık geçirdi birde hazırlık kampına katılmadı, o yüzden bu sene pek bişey beklenmesin bence nihattan

Bobo,tello,yusuf,holosko iyi oyuncular hepsi,ernst de iyi ayrica.

Diyorum ya, Taraftar olsa stadta bu Ömer cok küfür yerdi, adam gününde bugun.

Tello çok iyi getirdi topu ama şutu az farkla dışarı gitti.

Üst Alt