TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş - Antalyaspor | 17 Ağustos | 21:00

Izledigim kanalin sahibi bir fenerli. Her mac arasi ve mac sonu "beyaz sacli arkadas" sarkiyi söyliyor herif. Fener haric sampiyonluk icin kimseye de sans tanimiyor. Manyak herif )))

Evet, zorla kendine küfür ettiriyor.

Dünde 8 tane forma aldim diye atiyordu:)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş - Antalyaspor | 17 Ağustos | 21:00

yürü be st.pauli 3 yaptı :) üst oynamıştım :) bide bu maç alt bitsin sonra gelsin paralar :)

futbolunu izlemek mi yoksa başka sebepten mi?:D Boboyu kızlar çok şeker buluyor ne varsa:rolleyes:

ikisi de ayri ayri,boboyu cok seviyorum,yusufu,telloyu,holoskoyu da begeniyorum.futbolu zaten guzel ama goruntusu de kewell'dan sonra ligin en yakışıklı futbolcusu.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Devre Ar

Ilk yari Nobrenin kafa vurusu Ömerin kafasina gelmesi ve ardindan Ömerin yamulmasi haric birsey yoktu .

ikisi de ayri ayri,boboyu cok seviyorum,yusufu,telloyu,holoskoyu da begeniyorum.futbolu zaten guzel ama goruntusu de kewell'dan sonra ligin en yakışıklı futbolcusu.

kewelldaki sempatiklik kimsede yok ama fb bjkli arkadaşlarla filanda maç izlediğim oldu kimseyi sevmesede kewelli sevmeyen yok diyebilirim aralarında

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Devre Ar

Denizli bu sistemde ısrar ederse çok sıkıntı yaşar.Elindeki kadro yapısı 4-3-3'e uymuyor.Üstüne birde 10 numara eksiği,Bjk'yi hücumsal anlamda olumsuz etkiliyor.Bu maçı alsalar dahi ilerleyen haftalarda,özellikle sıkı savunma yapan takımları yenmeleri çok zor olacaktır...

Besiktas iyi valla, ilk yarinin son 10 dakikasinda gayet derli toplu oynuyorlardi. Fink, Erhan, Nobre falan gayet iyi.

Üst Alt