TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

Sence fenerde maçın en iyi adamı kimdi renkdaş?

Macin adami fenerden degil bana sorarsan, Kamanan'di cunku her topa deli gibi kostu, bazi toplari yoktan var etti, iki tane de pozisyona girdi.

Fenerde Emre derim, bir nebze Gokhan derim, cunku hem kotu oynayan Kazim'in aciklarini kapatti hem de hucuma katildi.

Kapanan Sivas geçen yıldan farkı oyuncularının kalitesizliği çok dengesiz bir takım olmuş ne kontra atak takımı ne ayağa pas yapan bir takım görüntüsünde hepsinde biraz biraz yapmaya çalışan ve saçmalayan bir takım görüntüsünde.

Fenerin uzaktar şutlar dışında pozisyonu yok Olay Sivas ın 1 gol yemesine bakıyordu oda oldu yan hakem sağolsun çok net gördü ama ofsaytı vermeye yüreği yetmedi.

Bu Sivas sıfır böyle giderse küme bile düşebilir ciddiyim çok dengesiz bir takım oyuncuların uyumu sıfır...

:) Bilet bedavaydı ve maksat fenerin ezikliğini göstermekti bağırdım çağırdım Cimbom diye ağzını açamadılar hatta bi kaç marş söyledim eşlik etti ezikler:D

Süpersin kardeşim, forumdaki herkesde onaylamış gördüğüm kadarıyla. Şimdi size soruyorum ANGUTLAR. Ayıptır söylemesi dün girdim sitelerine aynen şu şekilde konuşuyolar aralarında yine hakemle aldılar, balına gol attılar. Ali İpek'in gülüşüne için konu açtılar yazık be.

Biz de Mustafa Kamil'in ofsayt golden sonra Carlos'la gülerek muhabbet etmesiyle ilgili konu açalım o zaman. Bir de kongre üyesi Mecnun konusu var ki hiç açtırmasınlar o konuyu, altından kalkamazlar valla.

Elano / Harry Kewell / Milan Baros / Abdul Kader Keita / ARDA TURAN

Baska söze gerek var mi? Ifinim?

Macin adami fenerden degil bana sorarsan, Kamanan'di cunku her topa deli gibi kostu, bazi toplari yoktan var etti, iki tane de pozisyona girdi.

Fenerde Emre derim, bir nebze Gokhan derim, cunku hem kotu oynayan Kazim'in aciklarini kapatti hem de hucuma katildi.

Kamanan sahanın en beyinsiz topçusuydu. Aldığı topları 20 metre öteye vurarak peşinden koşmaya çalıştı. Tam sivas ilerde oyun kuracak derken bu herifin ayağına gelen toplar öldü.

Maçın adamı Gökhan Gönüldü bana göre. Bir ara Gökhan sağ açık oynuyor diye düşündüm. Bu da Sivasın ne kadar içi boş bir takım olduğunu gösterir.

Galatasarayın bu sene şampiyon olcağından en ufak şüphem yok onu da söyleyeyim. Bu gecelik logout. İyi geceler tüm foruma.

Biz de Mustafa Kamil'in ofsayt golden sonra Carlos'la gülerek muhabbet etmesiyle ilgili konu açalım o zaman. Bir de kongre üyesi Mecnun konusu var ki hiç açtırmasınlar o konuyu, altından kalkamazlar valla.

Evet onu söylemeyi unutmuşum. Hıyar gibi sırıtıyordu. Ondan sonra gelde seviyeni düşürme. Yarın şöyle bi başlık acarlarsa hiç şaşırmam. " Santos bizim ... olabilir mi ? " Yada şöyle bir hatırlatma yapayımda daha iyi anlayın. " C. Kazım'dan C.Ronaldo yaratılabilir mi ? "

Ya beyler maçı izliyemedim fener çokmu güzel oynadı?

RIDVAN ntvsporda feneri yerlere göklere sığdıramadı da:confused::confused:

diyoki;eğer dünkü GALATASARAY şampiyonluğa oynuyorsa bu fener kesin şampiyondur ligde:confused:

Cidden böyle mi dedi.Bu sefer dinlemedim taraflının önde gidenidir Rıdvan.45 dk boyunca benim uykum geldi ya.İlk yarı rezalet ikinci yarı çok iyi.Bu ikisini toplarsan genel anlamda normal olmuş oluyor vay be Rıdvan.Kewel Baros berbat deyip avrupa'da rahatlıkla oynayacak tek adam Gökhan gönül diyenden böyle yorumlar çıkması şaşırtmadı zaten

biz haftaya kayseri deplasmanında oynamayacakmıyız maç içerde gözüküyor

Kamanan sahanın en beyinsiz topçusuydu. Aldığı topları 20 metre öteye vurarak peşinden koşmaya çalıştı. Tam sivas ilerde oyun kuracak derken bu herifin ayağına gelen toplar öldü.

Maçın adamı Gökhan Gönüldü bana göre. Bir ara Gökhan sağ açık oynuyor diye düşündüm. Bu da Sivasın ne kadar içi boş bir takım olduğunu gösterir.

Galatasarayın bu sene şampiyon olcağından en ufak şüphem yok onu da söyleyeyim. Bu gecelik logout. İyi geceler tüm foruma.

Gitmissin gerci ama yazayim yine de, belki ruyana girer :D

Sivas'in bir kere oyun kuracak hali yoktu, orta saha oyunculari inanilmaz kotu. Kamanan aldigi toplarin hepsini tek basina ileri tasimaya calisti. Aldigi toplar zaten kotu ara paslari ve Ersen'in sacma sapan yerlere indirdigi toplardi. 2 gol pozisyonuna girdi boyle bir takimda oynarken. Birini atsa mac farkli olurdu. Sivas rezil oynasa bile o varken en azindan topu rakip kaleye tasiyabiliyordu, o cikinca direk mac bitti zaten. Bilica ve Onder ileri ciktilar, Sivas'in sisirdigi butun toplari karsiladilar. Bir de bu yonden bakmak lazim. Kamanan 2 gol pozisyonu yaratti kendi basina, ve o cikinca mac fener lehine inanilmaz kolaylasti.

Sivas'in sol kanatta tek futbolcusu Hayrettin'di, sol aciklari yoktu. boyle olunca da Gokhan gayet rahat ileri cikma sansi buldu. Fena oynamadi ama yaptigi ortalar cok kotuydu, hepsi rakibe gitti.

Berk ayak ustu yazdin mi yoksa bana mi oyle geldi?

Rıdvan Dilmen'i takmayın her kazanılan maç sonu fenevi avrupanın en iyi takımı yapıyor zaten.Hepsi lafta bi marifet göremedik fenevden avrupada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt