TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

yalnız bu dos santosun son dakika golü iyiymiş ya maçı izlemedimde

Ya beyler maçı izliyemedim fener çokmu güzel oynadı?

RIDVAN ntvsporda feneri yerlere göklere sığdıramadı da:confused::confused:

diyoki;eğer dünkü GALATASARAY şampiyonluğa oynuyorsa bu fener kesin şampiyondur ligde:confused:

Ben de şöyle söyleyeyim, bu fenerin yanında bizim dünkü kötü oyunumuz bile Barcelona gibi kalır.

Guzel oyun falan oynamadi fener, kapanan takima karsi hazirlik paslari yapti surekli, ne bir pozisyona girdi, ne de hucumda dogru duzgun birsey yapti. Sagli sollu surekli doldurdular, Sivas'i zorlamadi fazla. Sivas'in ne ortasahasi vardi, ne birseyi. Guzel futbol olsa en azindan pozisyona falan girerdi fener.

Sen öyle ben böyle düşünüyorum. İyi oynadı fener. 2 takımda kötü oynasa maçta denge olurdu. Rakip sahada hazırlık pası mı yapılır. Gökhan ile Kazım ile hatta Carlos Santos ile yüklenmeye çalıştı.

Sen fener dandik sivasa karşı kötü oynadı 3-0 yendi diyorsun ben fener dandik sivasa karşı iyi oynadı 3-0 yendi diyorum. Baktığın zaman benim söylediğim daha ağır şeyler fenerbahçe için.

Katılmak zorunda değiliz birbirimize.

iyi ya birakin sisirsinler su f5i isimize gelir :D

ilk yarisini izledim eger dünki denizli olsayi karsisinda f5 yenilirdi

hakaret ile nefs-i müdafa arasındaki farkı göremez iseniz, her zaman ezilen olursunuz. biz bize çiçek sunanlara taş atmıyoruz. savunmasız çocuklara bile sürüler halinde saldırmaktan kaçınmayan eşkiya çetesi taraftar bozmalarından bahsediyoruz. şiddetin tek dili, onun anladığı şekilde ona cevap vermektir.

bilmem hatırlar mısınız? bir kaç sene öncesine kadar, hep kadıköy'de her türlü pisliğe maruz kalan biz oluyorduk; onlar ise Ali Sami Yen'e güle oynaya gelip gidiyorlardı. taaa ki, o 5 maç ceza aldığımız 33. hafta maçına kadar!

o maçta dünyanın kaç bucak olduğunu anladılar. o maçta, ondan sonra yapacakları her pisliğin kendilerine KDV'li olarak geri döneceğini idrak ettiler. o maçta artık Galatasaray seyircisi şamaroğlanlığının zincirlerini parçalayıp attı!

gayet tabii ki küfür, hakaret ve şiddet gibi kavramlar hoş şeyler değildir. ama elden başkası gelmiyorsa ve kaçınılmaz durumda olup çaresiz iseniz, siz de düşmana aynı silahla saldıracaksınız. yoksa "seviye seviye" diyerekten israr ederseniz, sadece ve sadece o heriflere eğlence malzemesi olursunuz.

.....

Sonuna Kadar Katılıyorum.

Unutmayalım her sene kadıköyde anamıza , bacımıza sövenler bunlar!

FB'nin angut forumuna girilebiliyo bakalım Dos SAntos hakkında neler yazmışlar. Gülmeye hazırladım kendimi !

Sen öyle ben böyle düşünüyorum. İyi oynadı fener. 2 takımda kötü oynasa maçta denge olurdu. Rakip sahada hazırlık pası mı yapılır. Gökhan ile Kazım ile hatta Carlos Santos ile yüklenmeye çalıştı.

Sen fener dandik sivasa karşı kötü oynadı 3-0 yendi diyorsun ben fener dandik sivasa karşı iyi oynadı 3-0 yendi diyorum. Baktığın zaman benim söylediğim daha ağır şeyler fenerbahçe için.

Katılmak zorunda değiliz birbirimize.

Ben katilmiyorum, hic begenmedim feneri, Sivas top oynamamasina ragmen iki de pozisyon verdiler, ne bir dogru duzgun kanat organizasyonu yaptilar (bence) ne de pozisyona girebildiler, Guiza ve Andre Santos kotuydu, Emre birseyler yapmaya calisti sadece, ilk golu atinca da mac koptu zaten.

Sonuna Kadar Katılıyorum.

Unutmayalım her sene kadıköyde anamıza , bacımıza sövenler bunlar!

Cezalarının sövülmek olduğunu düşünüyorsanız hakaret edip sövebilirsiniz, ağzınıza acı biber süremeyiz. Ama seviyeyi korumak uğruna bunu forumda yaptırmayız.

Hele bunu önemsemediğimizi dile getirdiğimiz adamlara eğlence olmamak! gibi bir gerekçeyle hiç yaptırmayız.

Ben katilmiyorum, hic begenmedim feneri, Sivas top oynamamasina ragmen iki de pozisyon verdiler, ne bir dogru duzgun kanat organizasyonu yaptilar (bence) ne de pozisyona girebildiler, Guiza ve Andre Santos kotuydu, Emre birseyler yapmaya calisti sadece, ilk golu atinca da mac koptu zaten.

Sence fenerde maçın en iyi adamı kimdi renkdaş?

Arkadaşlar maçı canlı olarak trübünden izledim ve feneri hiç beğenmedim...

bu gökmen özdenak tam bir galatasaray düşmanı arda düşmanı

Rıdvan ne övdün be mübarek Barcelona'yı yendiler hehe:)

Sivas klasik yatışını yaptı.. hayatımda bu kadar komik bir takım daha görmedim :))

Fener in ilk gol %1000 ofsayt... 2. gol tesadüf.

3. gol ise gayet güzel hatta süper bir gol. Santos kalitesini gösterdi.

Santos iyi adam ama kesinlikle 90 dk etkili bir oyuncu değil. bazı periyotlarla meydana çıkıyor ve sonra ortada görünmüyor.

kısaca bu sene yarış güzel olacak Fb ve GS iyi kapışacaklar..

Fener de defans sıkıntısı Lugano ile biraz daha giderilir tahminimce ama sert ekipler Feneri çok zorlarlar.

hakaret ile nefs-i müdafa arasındaki farkı göremez iseniz, her zaman ezilen olursunuz. biz bize çiçek sunanlara taş atmıyoruz. savunmasız çocuklara bile sürüler halinde saldırmaktan kaçınmayan eşkiya çetesi taraftar bozmalarından bahsediyoruz. şiddetin tek dili, onun anladığı şekilde ona cevap vermektir.

bilmem hatırlar mısınız? bir kaç sene öncesine kadar, hep kadıköy'de her türlü pisliğe maruz kalan biz oluyorduk; onlar ise Ali Sami Yen'e güle oynaya gelip gidiyorlardı. taaa ki, o 5 maç ceza aldığımız 33. hafta maçına kadar!

o maçta dünyanın kaç bucak olduğunu anladılar. o maçta, ondan sonra yapacakları her pisliğin kendilerine KDV'li olarak geri döneceğini idrak ettiler. o maçta artık Galatasaray seyircisi şamaroğlanlığının zincirlerini parçalayıp attı!

gayet tabii ki küfür, hakaret ve şiddet gibi kavramlar hoş şeyler değildir. ama elden başkası gelmiyorsa ve kaçınılmaz durumda olup çaresiz iseniz, siz de düşmana aynı silahla saldıracaksınız. yoksa "seviye seviye" diyerekten israr ederseniz, sadece ve sadece o heriflere eğlence malzemesi olursunuz.

.....

Süpersin kardeşim, forumdaki herkesde onaylamış gördüğüm kadarıyla. Şimdi size soruyorum ANGUTLAR. Ayıptır söylemesi dün girdim sitelerine aynen şu şekilde konuşuyolar aralarında yine hakemle aldılar, balına gol attılar. Ali İpek'in gülüşüne için konu açtılar yazık be.

Peki Fener'in attığı birinci golde C.Kazım ofsayt değilmiydi ? Emre'nin attığı gol balına değilmiydi ? O zaman sizin için de diyelim hakemle aldılar diye ?

Gerçi Allah'ın ANGUTlarından bunların anlaması beklenemez ama ben yinede soruyorum.

Fenerbahce ikinci yari cok baskili oynadi..Bu demek degil ki iyi oynadi...

Sivas gercekten cökmüs..Baska bisey söylenemez bu mac icin..

Beni ürkütmedi Fener´in oyunu..Dosssssss Santos gol disinda hicbir varlik gösteremedi.

Bu performansi Keita gösterseydi yerle bir ederdi medya onu.Fener torpiliyle koruyacaklar tabi Dossss Santos´u...Objektif olmak gerekirse.Tosun Emre cok cok iyi oynadi gercekten..

Gökhan Gönül herzamanki Gökhan Gönül...Cok iyiydi...Baska bir marifeti de yoktu Fenerbahce´nin...Ofsayt golü ile Sivas´in direncini kirip,Emre´nin sans golüyle farki ikiye cikarip, Dosssssss Santos´un güzel golüyle de maci bitirdi...Bu kadar...Gökhan Gönül disinda hicbir oyuncuyu takimimda görmek istemem...

Bu sene Kariköy´ü baslarina gecirecegiz..Bundan eminim....

İlk yarı rezaletti Fener ikinci yarı da iyiydi.Emre çok çok iyiydi.Santos ilk yarıda çok kötüydü.

Benim anlamadığım takımdan Kamananı çıkarırsan sen ileriye gidemezsin.Niye çıkarıyosun.Ersen mi atacak golü hani ona topu kim atacak.

Gökhanın yaptığı iki harekete süper diyorlar Ardayı izledikten sonra onu izlerken sıradan mahalle takımının en güzel oynayan oyuncusu gibi geliyor.

Gerçi feneri izlerken aklıma mahalle takımı geldi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt