TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç So

sabri,hakan,kewell,baros sakatlık yaşamasaydı çoktan domine ederdik şu ligi be:(

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç So

Tamam Sinan Engin başladı Beşiktaş'ı övmeye:D

Ne Beşiktaşmış arkadaş ne forvet bolluğu varmış 2.5 ay gol atamayan takım bunlar değilmiydi :asd:

Bjk ne İBByi yenebilir ne Antepi. Normal şartlarda tabi.

Bkz. Antalya maçındaki penaltı.

Korkmayın Bjkden.

Ya düne kadar Feneri şampiyon yapmışlardı; Bugün Beşiktaş mı oldu.

Ne alakası var sonuçta Beşiktaşta yarışın içine tekrar girdi.Busene hiç kolay geçmiyecek bizim için.Bence forvetlerimizden biri dönene kadar bizim maçlarımızdan çok rakiplerimzin maçları daha önemli diye düşünüyorum çünkü kayseri maçında pozisyona girmemize rağmen bitiricilik konusunda nekadar sıkıntı çektiğimiz görüldü bunun böyle devam etmeside muhtemek(istemesekte)onun için forvetlerimizden biri dönene kadar liderle nekadar az puan farkı olursa okadar iyi bu akşamki maçta bu açıdan çok önemliydi bence.

fenerden bir cacik olmaz ama bu bjknin sagi solu belli olmuyor :D

öyle deme fenerbahçe'nin bu ligde ne işi var diyen angutlar bile var !! :asd: bjk ligten fener maçına kadar kopmasın, onlardan puanı alsınlar sonra ne yaparlarsa yapsınlar..

:D

insallah trabzonda kopmaz yarisdan son hafta fbyle oyniyorlar nede olsa :D

yaa salaklar ciddi ciddi 3 penaltımız verilmedi diyo :D daha vahimi bilica o adama dokunmadı bile diyenler var..Sarı kartta fazlaymış..Bence guizanın çekilmesi penaltı ama çekildikten sonra kendini çok aptalca yere atıyo :) bide o pozisyona gelirken fener çooktan 9 kişi kalmış ve o pozisyona bile gerek olmayacaktı !

Bana kalırsa artık ciddi ciddi potadalar.En iyi takım su anda bence.

Katılıyorum tüm maçları izledim son 7 maçlarda (lig+kupa) en güzel (mücadele+pas+organize olmak) Trabzonda şuan. Umut bence gayet iyi bir forvet inanın çok iyi pres yapıyor bu bile kafi bizim sistemimizde. Attığı gollerde gayet güzel ve klas.

Katılıyorum tüm maçları izledim son 7 maçlarda (lig+kupa) en güzel (mücadele+pas+organize olmak) Trabzonda şuan. Umut bence gayet iyi bir forvet inanın çok iyi pres yapıyor bu bile kafi bizim sistemimizde. Attığı gollerde gayet güzel ve klas.

Umut Bulut mu iyi forvet hocam güldürme ya o adam gol atarsa şaşıracaksın kaçırırsa normal adam golcü değil kaçırmacı resmen hayatımda bu kadar kazma forvet görmedim genelde onun gibi futbolcular ya stoper yada ön libero oynar ama forveti hiç çekilmiyor :)

bilgin gökberk iyi ti'ye alıyo feneri :D (6 pas) --- başta semih

sonunda az çok adam gibi yorumlar duyuyorum..

Umut Bulut mu iyi forvet hocam güldürme ya o adam gol atarsa şaşıracaksın kaçırırsa normal adam golcü değil kaçırmacı resmen hayatımda bu kadar kazma forvet görmedim genelde onun gibi futbolcular ya stoper yada ön libero oynar ama forveti hiç çekilmiyor :)

Bu adamın maçlarını daha dikkatli izle. illaki gol atması değildir bir futbolcunun iyi kötü oluşu takıma olan katkısıdır kaldı ki golde atıyor kaç maçtır. Umut iyi bir futbolcu ve Trabzon gayet güzel oynuyor. Sırf adı sanı yüzünden bu yorumu yaptığından eminim.

806.jpg

807.jpg

808.jpg

biz kayseri maçında rezildik.fenev ise iyiydi ama pıan kaybetmeleri iyi oldu:)

ama biz daha iyi olmaz isek şampiyon olamayız.

şu yazından şüphelenip bi mesajlarına bakayım dedim ve senin Galatasara'lı kılığında bir ezik olduğun kanısına vardım.o kadar çok belli oluyor ki mesajlarından yanılma şansım 0....

paso eziklerle ilgili yapılan olumlu yorumlar ve takımımıza inceden inceye her defasında laf sokmalar.ne ararsan var.objektif bir insanla senin gibi ezik insan arasındaki farkı çok iyi anlarım.bence tuttuğun takımını delikanlı gibi yazabilirdin...

biz kayseri maçında rezildik.fenev ise iyiydi ama pıan kaybetmeleri iyi oldu:)

ama biz daha iyi olmaz isek şampiyon olamayız.

şu yazından şüphelenip bi mesajlarına bakayım dedim ve senin Galatasaray'lı kılığında bir ezik olduğun kanısına vardım.o kadar çok belli oluyor ki mesajlarından yanılma şansım 0.zaten birçok renkdaş senden şüphelenmiş bir zamanlar.ama benim anlamadığım sen buralarda bu kadar zaman nasıl barındın.

paso eziklerle ilgili yapılan pek ılımlı yorumlar ve takımımıza inceden inceye laf sokmalar.ne ararsan var.bence takımını delikanlı gibi yazabilirdin...

Kayseri macinda rezildik diyorsa zaten ya Fenerlidir, ya da 2 kromozomludur.

Üst Alt