TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç So

İşin kötüsü bizim yıllardır yapamadığımızı Diyar yapıyor.İşin sırrı iyi defans yapıp,mücadele etmek,sert oynamak.Biz kadıköyde hep atak futbolu oynadık kaybettik.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Diyarbakırspor | 7 Şubat | Maç So

Şu ezikler bu sezon 90 90+da aldıkları puanlar olmasa ve bizde evimizde 3 maçta öne geçmemize rağmen kaybettiğimiz puanlar olmasa 10-15 puanla önde liderdik.

Bilica'nın pozisyonu kırmızı kart değilmi?Adam kaleciyle karşı karşıya ,azize amca niye konuşmuyor ,niye veymiyo veymiyo demiyor.

Bu macta Emre Belözoglu kesinlikle atilmaliydi. Resmen kirmiziyi istedi kerata. Hakem vermedi ama...

Bizimde 90+ yediğimiz goller olmasa fark şimdi 8-9 olurdu.

Abicim seyirci faktörüne bağlıyorum ben bunları, eğri oturup düz konuşalım adamlar nasıl baskı altına alacaklarını iyi biliyorlar, stad atmosferleride buna uygun.Bide hakem amıcaları birazcık yardım ederseki buda oluşturulan baskının bi sonucudur son dakikalarda gol atabiliyorlar.

Bide bize bak gerek manisa maçı gerek ibb maçı gerekse eses maçı 1-0 öndeyiz başlıyor bizim taraftarlar Nevizade geceleri diye inlemeye, resmen uyutuyoruz takımı.Ne bir ıslık nede başka bişe var.Gerçi İbb maçında hakem hatalarıda var ama olsun.

Yeni stadla beraber bunlarıda aşarız inşAllah.

Hakemler fenere çalıştıktan sonra stad cehennem, seyirci zebani olsun işlemez. Nasıl olsa arkasında destekçileri var.

Üst Alt