TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Son

Arkadaşım takımdaki hiç kimsenin kimseye o tarz harekette bulunması doğru değildir.Tamam; maç boyunca kötü oynayan Caner o pozisyonda Keitayı görmedi belki; görse daha iyi olacak mıydı evet belki Keita orta açıp gol attıracaktı ama zaten kampa geç gelen disiplin sorunları olan bir oyuncunun el kol hareketleriyle bu tarz davranışta bulunmasını yadırgarım.Kimsenin takım huzurunu bozmaya hakkı yok.

Yere göğe sığdıramadığınız Mehmet Topal sorumluluk almayarak maçı bir şekilde oynayalım gidelim edasında oynadı kimse bana kestiği bir iki pozisyonu göstererek yorum yapmasın...

Sen bi maçtaki bütün ofansif yükü bu adama yükle, nerde pozisyonları öldürsek Keita'ya at topu uğraşsın tek başına, 90 dakika boyunca 1 defa boş alan bulduğunda görmezlikten duymazlıktan gel ondan sonra da vay efendim sen takıma geç geldin bağıramazsın. Bağırması el kol hareketleri yapması azdı bile. Bu kadar sorumluluk almaya çalışan bi oyuncu hakkında da şu mesaj yazman cidden ilginç olmuş.

Topal konusunda da görevini layıkıyla yerine getirdi, kimse Topal'dan oyun kurmasını falan beklemiyo.. Misal, Barış bu olaylara çok giriyoi belki iyi niyetincen, belki hırsından ama takıma yarar değil, zarar sağlıyo.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Son

Bence Topal iyiydi hakkını yemiyelim

Topal bir röportajında demiştiki;''ingilterede oynamadan ölürsem gözüm açık giderim'' maç esnasın o lafı aklıma geldi,gerçekten çok güldüm,ayrıca kendisine Vierayı ve Zidane'ı örnek aldığını söylüyor,bana göre hiç izlememiş onları,bugün Elano ile sahanın kötülerindendi,Topal böyle devam ederse,Yaser gibi Mehmet Güven gibi takasa düşer.

Bu maçtan sonra şu futbolcu değil, bu adam değil tarzı yorumları yine görüyorum.

Yazık !

Sen bi maçtaki bütün ofansif yükü bu adama yükle, nerde pozisyonları öldürsek Keita'ya at topu uğraşsın tek başına, 90 dakika boyunca 1 defa boş alan bulduğunda görmezlikten duymazlıktan gel ondan sonra da vay efendim sen takıma geç geldin bağıramazsın. Bağırması el kol hareketleri yapması azdı bile. Bu kadar sorumluluk almaya çalışan bi oyuncu hakkında da şu mesaj yazman cidden ilginç olmuş.

Keşke Elanoda kampa geç katılsada,Keita gibi canla başla mücadele etse Uğura,Canera bağırsa..el kol hareketi yapsa...

Mehmet ilk yari biraz bocaladi, ozellikle ilk 15-20 dakikada, ama macin genelinde cok top kesti, fazla fanteziye kacmadan paslarini verdi a.k.a. iyiydi.

ultrAslan ne yaptı ki ?

Valla laf nereden açıldı bilmiyorum ama, benim '' Nerede o günler.'' dememin sebebini söyleyeyim. Alparslan Abi'nin vefatından beri, toparlanamadılar, aksine, inanılmaz bi organizasyonsuzluk var. Maçların büyük bölümünde ''Saldır Galatasaray'' tezahüratının söyleniyo olması bile tek başına bi sebeptir bana göre. Ben tribünde sıkılıyorum, TV izlerken uykum geliyor, sahadaki futbolcuyu düşünemiyorum bile.

Yani benim açımdan bu maçla alakası yok :) Diğer arkadaşın yazdığı da sanıyorum şaka yollu bi mesajdı..

Valla laf nereden açıldı bilmiyorum ama, benim '' Nerede o günler.'' dememin sebebini söyleyeyim. Alparslan Abi'nin vefatından beri, toparlanamadılar, aksine, inanılmaz bi organizasyonsuzluk var. Maçların büyük bölümünde ''Saldır Galatasaray'' tezahüratının söyleniyo olması bile tek başına bi sebeptir bana göre. Ben tribünde sıkılıyorum, TV izlerken uykum geliyor, sahadaki futbolcuyu düşünemiyorum bile.

Yani benim açımdan bu maçla alakası yok :) Diğer arkadaşın yazdığı da sanıyorum şaka yollu bi mesajdı..

Alpaslan Abi bu sıkıntıyı yıllar önce tespit edip,arkadaşlarıyla UA ismini belirledikleri bu grubu kurdular.Bu grup gerçekten Türkiye'nin heryerine yayıldı ve müthiş bir seyirci kitlesi olduk.Abi'miz çok zamansız gitti ve grubun BABA'sız kalması hepimizi dağıttı.Kolay değil ama GS'ımız için herkes elinden geleni yine yapıyor.

ultrAslan'ın içinden gelen biri olarak söylüyorum. Galatasaray için herşeyi yapmaya hazır insanlar var. Tezahürat olayı gelip geçici şeyler.

Elano için maçın adamı olur dedim en kötüsü oldu.:(

Zemine bağlamak istemiyorum benim umudumu kıran olayı hiç mücadelesini göremiyorum o adamın ortalarda hiç gözükmüyor.

Elano için maçın adamı olur dedim en kötüsü oldu.:(

Zemine bağlamak istemiyorum benim umudumu kıran olayı hiç mücadelesini göremiyorum o adamın ortalarda hiç gözükmüyor.

Ben açıkcası Elanodan hiçbirşey beklemiyorum,Rijkaardında onu oyun sisteminde düşünmediğini adım gibi biliyorum,keşke güzel bi teklif gelse elden çıkarabilsek,böyle temposuz ve isteksiz topçular Galatasaray'ın oyun anlayışında yeri yoktur,böyle gelmiştir böylede devam eder.

ultrAslan'ın içinden gelen biri olarak söylüyorum. Galatasaray için herşeyi yapmaya hazır insanlar var. Tezahürat olayı gelip geçici şeyler.

Oradaki çoğu kişiyi ben de tanıyorum.Gerçekten laf olsun diye değil,gerçekten GS Aşığı insanlar hepsi.

Ben açıkcası Elanodan hiçbirşey beklemiyorum,Rijkaardında onu oyun sisteminde düşünmediğini adım gibi biliyorum,keşke güzel bi teklif gelse elden çıkarabilsek,böyle temposuz ve isteksiz topçular Galatasaray'ın oyun anlayışında yeri yoktur,böyle gelmiştir böylede devam eder.

Rijkaard Elano'yu kendi istedi, ve 4-3-3 sistemindeki en önemli adamı Elano. Bu maçta forvet ve forvet arkası oynadı ordan top alıp oyun mu kursaydı ne yapsaydı ? Size Lincoln'ler lazım zaten, sizi anca o paklar. Çalım atacak, artistik hareketler yapacak felan oh ne güzel. Ayrıca yanlış mı duydum yoksa Elano'ya mı temposuz dedin ? Hani şu takımdaki en tempolu pas yapan ve takımın hızını yavaşlatmayan, aksine takımda en iyi hızlandıran isim olan Elano ?

Bize forvet değil, ruh gerek. Birinin bazı oyunculara Galatasaray ruhunu anlatması lazım. 2-3 sene önce maçı kazanmak için var gücüyle savaşan, terinin son damlasına kadar mücadele eden, hiç durmadan pres yapan o takımı görmek istiyorum. Sadece bir kaç oyuncunun çabasıyla olacak bir şey değil bu, tüm oyuncuların bunu kavraması lazım. Tek yaptığı şey pres ve rakibi bozmak olan Barış Özbek bile enerjisini harcamıyor artık takım için.

Son şampiyonluğumuzda 33. haftada fener maçında son saniyeye kadar pres yapan takımı arıyorum. Hakan Şükür bile 36 yaşında ileride inanılmaz bir mücadele veriyordu. Adamların son 5 dakika top şişirmesine bile izin vermemiştik.

Taraftar olarak çok mu şey istiyoruz acaba? Keşke tüm oyuncular ellerinden geleni yapsa da puan kaybetseydik. Yarısı çabalayan, yarısı idareten oynayan bir Galatasaray görmek bana çok koyuyor be arkadaş.

Nasıl Rijkaard sisteminde olmazmış.

Tartışmasız Rijkaard sisteminin en önemli oyuncusu.

Sir Alex Ferguson konuştu ve yorumunu yaptı. :rolleyes:

Üst Alt