TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Son

Rijkaard Elano'yu kendi istedi, ve 4-3-3 sistemindeki en önemli adamı Elano. Bu maçta forvet ve forvet arkası oynadı ordan top alıp oyun mu kursaydı ne yapsaydı ? Size Lincoln'ler lazım zaten, sizi anca o paklar. Çalım atacak, artistik hareketler yapacak felan oh ne güzel. Ayrıca yanlış mı duydum yoksa Elano'ya mı temposuz dedin ? Hani şu takımdaki en tempolu pas yapan ve takımın hızını yavaşlatmayan, aksine takımda en iyi hızlandıran isim olan Elano ?

Madem Rijkaard bu adamı kendisi istedi en çok oyundan çıkan oyuncu neden Elano? ilk zamanlar 11'e bile giremiyordu.forvet arkası dediğin oyun kurucu görevini üstlenir heralde oyunu kuracaktı.ayrıca lincolnü isteyende kim???Elanoya geldiğinden beri temposuz dedim halende fikrim değişmedi,eğer Elano bir çok maçı Ali Sami Yendeki Panathinaıkos maçındaki gibi oynayacaksa işe yarar,aksi takdirde senin o dediğin tempolu pası ve takımı hızlandıran elanoyu geçen seneki Ayhanda yapıyordu,kimse kimseyi kandırmasın bu elano bu şekilde oynarsa bizim işimize yaramaz,bekleyip sabretmek Emre Çolağa hakaret olur.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Son

Arkadaşlar bilmiyorum farkında mısınız ama şampiyonluk yarışında çok önemli bir kayıp yaşadık.Geçen senenin aynısı yaşanıyor.Tamam galip gelebilicek pozisyonları yakaladık ama bu oynanan futbolun gerçeğini değiştirmez yapmayın.Hala bu kadro birkaç maç oynasın birbirine alışsın muhabbetleri dönüyor yeni transferlerin uyumundan bahsediliyor.4 deplasmana gidilicek üstüste ve daha ilkinde puan kaybı yaşandı bile.Yarın fener puan kaybetse bile bizde puan kaybettikten sonra bu hiçbirşeye yaramayacak.Kayseri beraberliğine sevinenler bile varkı o noktada diyecek söz bulamıyorum.

Dos Santos kötü oynadı diye bir maçta eleştirilmeli mi? Bence eleştirilmeli.Ligin başında değiliz artık puan kayıplarının özellikle 1 numaralı rakibinin bu kadar avantajlı bir fikstüre sahip olduğu ve formada olduğu dönemde kimsenin ayrıcalığı yok.Jo insan değilmi? adam geldiği gibi oynamaya başladı işte.Neill insan değilmi? iki maçta takımın lideri oldu nerdeyse.defanstan çıkıp tüm takımı neredeyse tek başına ileri götüren adam oldu.Böyle bir ortamda dos santosun ayrıcalığı ne?Biz meksika milli takımının oyuncu hazırlama yerimiyiz? Neymiş 1.5 ayda kendine gelicekmiş.Gelmiş geçmiş olsun açın da fikstüre bi bakın o kadar zamandan sonra biz gerekli maçları alamassak anca Avrupa Ligine kalma maçları oynarız.

İşin ciddiyetinin farkında olun seneye şampiyonlar ligine gidemessek 2 senelik yatırım heba olup gidecek.Bu kadronun yeri şampiyonlar ligi.Sakatlık belasına bir türlü istediğimiz yerde olamıyoruz tam kadro çıkamıyoruz maçlara zaten.Bir de işleri kendi kendimize zorlaştırmayalım sahada.Bu kadronun 1.5 yıldır 10 maç anca yapmış bir adamın ayağına bakmasına gerek yok onca sakatına forvetinin olmamasına rağmen.

Ben açık konuşayım Rijkaard'a hata da yapsa yanlış da yapsa sonuna kadar güveniyorum.Zaten ilk senesinde bu takımdan güzel futbol da beklemiyorum.Bu yıllar geçtikçe olacak birşey.Ama olması gerek birşey varki o da şampiyonluk.Zaten 3 takımın formasının ilk 3'e girmesi gerektiği bir ligde 2 rakibimizi de ekarte edecek bir kadro var elimizde.Ha oldu da şampiyon olamadık 2. oluruz ona da razıyım.Ama iyi futbol gelmese de en azından doğrular yapılmalı.

Şu takımın eksiğinin orta saha olduğu ayan beyan ortadayken ya da şu maça indirgeyelim Arda kanada geçtiğinde oynanan oyun ortadayken doğruları yapmamak neden?

Bugün bir savunma kurdu Rijkaard Atletico maçları için ışık doğdu içime.Bu kurgu Atletico'ya olabildiğince az savunma verir.Servet gibi takımın en önemli adamlarından birini gözünü kırpmadan kesebilen ve hiçkimse tahmin etmezken en doğru çözümü bulan adam basit bir Arda-santos değişimini mi erken yapamayacak maç içinde?

Bu santos konusunda biz daha çok fikir ayrılıklarına düşeriz kendi içimizde.Ama umarım benim dediklerim doğru çıkmaz ve santos iki maç sonra adam gibi top oynamaya başlayıp beni yanıltır inşallah.

herseyi anladimda, maldonado tarzi paslari anlamadim. ne zaman dikine oynasak tehlikeli olduk. futbolcularda gozle gorunur bir guven kayibi var. arda ve keita disinda dikine oynayama cesaretine sahip futbolcumuz yoktu bu macta. hocamiz herseyi goruyor. guvenimiz tam. diger rakipleri formda gorunmesi tamamiyla bizle alakali. onlarda biliyorki oynadigimiz futbol normal degil. onun icin kendilerini avutuyorlar. rijkaardin durumu duzelticeginden bizden daha fazla eminler. gerisi yalan

Madem Rijkaard bu adamı kendisi istedi en çok oyundan çıkan oyuncu neden Elano? ilk zamanlar 11'e bile giremiyordu.forvet arkası dediğin oyun kurucu görevini üstlenir heralde oyunu kuracaktı.ayrıca lincolnü isteyende kim???Elanoya geldiğinden beri temposuz dedim halende fikrim değişmedi,eğer Elano bir çok maçı Ali Sami Yendeki Panathinaıkos maçındaki gibi oynayacaksa işe yarar,aksi takdirde senin o dediğin tempolu pası ve takımı hızlandıran elanoyu geçen seneki Ayhanda yapıyordu,kimse kimseyi kandırmasın bu elano bu şekilde oynarsa bizim işimize yaramaz,bekleyip sabretmek Emre Çolağa hakaret olur.

?????? Elano'dan mı bahsediyosun :D:D:D:D Daha da mesaj falan yazma hatta maç falan da izleme harcadığın zamana yazık

Maalesef hiçbir üretkenlikleri olmayan bu ortasaha elemanlarımız ile kimse bundan daha iyisini beklemesin...

Elano forvet arkası değil ki. Bilip bilmeden yorum yapmayın. Komik duruma düşüyorsunuz.

Galatasaray bugün 1 gol atıp galip gelseydi destanlar yazılacaktı; Rijkaard'a övgüler dizilecekti, Spor yazarlarının youmcularının -kendilerine ne salak bir isim veriyorlarsa- ağızlarından bal akacaktı. Kayseri de beraber kaldığı halde Kayseri'yi Barca gibi anlatıyorlar, Galatasaray da sanki Papua Yeni Gine 2 . Lig takımıymış gibi.

Hatta bazı gerizekalı youmcular, Jo'nun alınması saçmaydı adam 2 ay oynayamayacak diyor. Tabi 2. maçında sakatlanacağı kontratında yazıyordu. Ayrıca Jo'nun alınmasına gereksiz diyen gerizekalı yorumcu, arkasından Galatasaray golcü almadı diye yönetimi kınıyor.

Hayatımda Türkiye'de ki kadar aptalca yorumlar yapan bir yorumcu -gazeteci- yazar artık her ne b.ksa görmedim. Oysa maçı izlerken mutluydum, tamam galip gelemedi ama, Antalya maçındaki berbat oyun da yoktu.

Ne zaman tv de yorumları izledim ne zaman foruma girip Morinho'ların yazdıklarını okudum sinir felan kalmadı.

Galip gelince Rijkaard 1 numara, yenilince hoca değil. Kim gelsin? Kimi beğenirsiniz? Uranüs İdman Yurdu teknik direktörü mü? Bu Ülkeden Hiddinkler, Del Bosque'ler kovuldu. Futbolun kitabını yazmış ülkelerin, futbolun kitabını yazmış hocaları beğenilmedi.

Şampiyon olamasakta ilk 5 e giremesekte Rijkaard'ı destekliyorum. Çünkü Rijkaard, buradaki 20 yaşlarındaki Morinho'lardan ve Tv'lerdeki gazetelerdeki en büyük başarısı ağız dalaşı yapmak olan yorumculardan yazarlardan daha çok futbol biliyor.

Galatasaray'ın başında bu yorumculardan, forumdaki arkadaşlardan birini ister misiniz. Konuştuklarına göre biliyorlar. Ben istemem.

bu mesajı kendi kendine açıkla, içinden düşün, mümkünse de o engin futbol bilgini forumdaki diğer arkadaşlara aktarma derdine düşme. Bence o cevher sende kalmalı.

bu mesajı kendi kendine açıkla, içinden düşün, mümkünse de o engin futbol bilgini forumdaki diğer arkadaşlara aktarma derdine düşme. Bence o cevher sende kalmalı.

Sen ve bazı arkadaşlar bu konunun muhattabı değil lapinmi desem sazanmı desem onun gibi atlamışsınız araştır öyle gel :D çok gülünç duruma düşüyosunuz,sataşmak için yanlış birisine tosladın koç.

Üst Alt