TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

Sorun o değil kardeş sorun fenerlilerin bu pozisyona ağlaması sarı kart bile yokmuş :rolleyes:

Yahu onlara ne bakıyorsunuzki.Adamları tanımıyormuşunuz gibi her dediklerine şaşırıyorsunuz.Ben kendimi bildim bileli Nihat Özdemir ağlayan bir adamdır :)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

Daha beter olucaklar hiç merak etmeyın...Özer alex yok Haftaya bozisyona bıle gıremıcekler..Ozaman ne yapıcak bu Rıdvan efendiiii ???*

Yahu onlara ne bakıyorsunuzki.Adamları tanımıyrmuşunuz gibi her dediklerine şaşırıyorsunuz.Ben kendimi bildim bileli Nihat Özdemir ağlayan bir adamdır :)

Onlara niye bakıyorsunuz değil işte son haftalara giriyoruz. Önündeki maçları garanti altına almaya çalışıyorlar.Amaç sırada ki maçta hakemi baskı altına almak. Bu işi yıllardır layığıyla da beceriyorlar.

vlcsnap-2010-02-28-16h55m24s27.jpg

vlcsnap-2010-02-28-16h56m49s106.jpg

vlcsnap-2010-02-28-16h57m08s47.jpg

:asd:

vlcsnap-2010-02-28-16h57m38s80.jpg

I.B.B.'nin golunde ofsayt yok.

Bu fb'liler de boşuna ağlıyor.Cristian'ın kırmızısına yorum yapmıyor.Guizayı düşürdü diye kırmızı kart istiyor sanki indirmese guiza atacakmış gibi.:D:D

Alex'in hareketi buz gibi kırmızı kart daha neden ağlıyorlar anlamıyorum.

müthiş yetenek özerinhoooooo almanyaya kontrole gidiyomuş,eğer orda omzundan ameliyat kararı çıkarsa en az 5 hafta sahalardan uzak kalma durumu varmış...

İşte fanatıklık bole bısey mal hala yorumcu yapıyolar bu malııı..Macı braktı bı ara Bize salamaya basaadı kudurdu Neyse sovmemk ıcın zor tutuyorum kendımı....Ama rıdvan haberın ola Ebenden gırdım Sülalanden cıktım haberın ola:D

:D :bgking1:

yok aga hakkaten bunlar spor yorumcusu nasıl oluyor anlamıyorum.bizim eski topçuların bir tanesi böyle Gs yi savunur mu? zaten böyle fanatikçe savunmasının istemem o ayrı konuda :)

ya adamlar ofsayt çizgisi çekmiş yok ofsayt bariz yani bu ofsayttır diyo. lan gördüğüme mi inanayım sana mı.

Hele o son adam olayı manyak. son adam kimse kaleci muamelesi görürmüş, o yüzden gökhan gönülün görüş açısını kapatan adam ofsaytmış :cheeky-smiley-022:

güntekin diyo ki hocam o sadece kaleciler için geçerli :)

rıdvan bi ara hayatım filan demeye başladı zaten :D

Alex'in pozisyonunu geçin, Baroni'yi koyma şansı olan varsa o kasaplık ultradır efsanedir. Ayılıktır. Onu koyunda kasap görsen millet.

:D :bgking1:

yok aga hakkaten bunlar spor yorumcusu nasıl oluyor anlamıyorum.bizim eski topçuların bir tanesi böyle Gs yi savunur mu? zaten böyle fanatikçe savunmasının istemem o ayrı konuda :)

ya adamlar ofsayt çizgisi çekmiş yok ofsayt bariz yani bu ofsayttır diyo. lan gördüğüme mi inanayım sana mı.

Hele o son adam olayı manyak. son adam kimse kaleci muamelesi görürmüş, o yüzden gökhan gönülün görüş açısını kapatan adam ofsaytmış :cheeky-smiley-022:

güntekin diyo ki hocam o sadece kaleciler için geçerli :)

rıdvan bi ara hayatım filan demeye başladı zaten :D

Gültekin bozuyo:DBu hala devam edıyo.....Bu fanatiklikle kımse sana ış vermez Unutsun T.Direktörlüğü bu angut....

Üst Alt