TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 24.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Antalyaspor | 7 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Necati ATEŞ : " Beni Galatasaray'dan kopardılar "

Bak sen konusana............!!

bu necati hakikaten kafayi yemis!

Necati bitmişsin hala konuşuyorsun,sen kendini bitirdin.

Hakli adam. Adam oynadigi dönemde ne kadar gol atmis bir bakarsaniz görürsünüz haki oldugunu.

Ama seni neden Galatasaraydan kopardilar bu önemli. Bunu zatem bir tek sen, seni kulubden uzaklastiran ve Allah biliyor.

hakikaten oyle.......BAYA BIZI KOPARMISTI gitmeden once:D :D :D:008:

Adamda bi problem olmasa böyle birini kulüp yollar mı acaba? Çok saçma işler yaptılar zamanında ama o kadar da kafasız değiller.

Bu adamı Adnan Sezgin bitirdi.Onun talimatıyla kopardılar GS'den.Formda olduğu zaman Baros'tan eksiği yok.

Çok konuşuyor diye gönderilmişti hala konuşuyor yani birşey değişmemiş.Kendisi hep Galatasaray hakkında konuşuyor birazda kendini anlatsa ya R.Sociedad'da 30 küsür maçta nasıl 1 gol atmayı başardığını mesela.Ben hep fenerli diye bilirim o yüzden hiçbir zaman kanım ısınmadı.

Ya siz sahadaki oyununa bakın adamın.. Oynadığı her dönemde çok faydalı olmuş bir oyuncuydu.. Herkes bunu görmezden geliyor..

Aslında Necati'ye çok şey borçluyuz ama farkında değiliz. Güzel maçlar çıkardı, güzel goller attı. kalıplıydı, agresifti, hırslıydı.

Necati'ye sallayan arkadaşlar da haklıdır kendilerince bazı konularda ama Necati'yi geçtim Hasan Kabze'nin ne sorunu vardı da gönderildi?

Bana göre Feldkamp'ın egoları yüzünden 2 önemli şutör forvetimizden olduk çok gerektikleri zamanda. Büyük talihsizlik aslında bu.

Adam iyidi ya attıgı röveşatalar halen aklımda burası Türkiye Necati :D

ne olursa olsun arkadaş şu dönemde baros yokken faydalanabilirdik

Bu adamin hem milli takima hemde bize cok faydasi oldu onu gormezden gelmeyin umit karan yerine necati kalsaydi takimda simdi baros ile super ikili olmuslardi

Cevap: Necati: "Beni Galatasaray'dan kopardılar"

Necati haklı. Çok severdim bizde olduğu zamanlar. Biraz az konuşsa iyi olacak ama umarım istediği yerlere gelir.

Necati intikam mı aldı ?

Necati'nin intikamı!

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında Galatasaray'ı yenmeyi başaran Antalyaspor'da, galibiyet golü Sarı-Kırmızılılar'ın eski gol silahı Necati Ateş'ten geldi. Necati, sol çaprazdan mükemmel bir plase ile topu ağlara gönderirken, sanki eski takımına da mesaj gönderiyor gibiydi. İşte Necati Ateş'in muhteşem golü...

Necati'nin intikamı! - www.fanatik.com.tr

Fanatik Video / Galatasaray / Necati'den şık gol!

Cevap: Necati İntikam mı Aldı ?

Şu forvetsizlikte ilaç olurdu ama, Galatasaray yönetimi onu dışladığına göre mutlaka affedilmeyecek bir hata yaptığının düşünüyorum.

Cevap: Necati intikam mı aldı ?

necatiye dair içimde zerre sevgi kalmadı uğuru sakatlıyodu az kalsın dün sonrada kudurdu dövecekti çocuğu az kalsın...

Üst Alt