TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Son

Aziz devre arası bi operasyon yapmış.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Son

Gaziantep teknik direktörü Jose Couceiro, "Herkes maçı gördü saha içinde olanları devre arasında olanları herkes gördü değerlendirmem bu yönde.”

devre arasında ne oldu da?

Bana göre yarın Trabzon maçı Fenerbahçe maçından daha zor.

o zaman hersene sene aynı beklentiyle girip beklendiğin sonuç birtürlü çıkmayınca nasıl bir tepki veriyosun ?

Bende 3-0, 5-0 istiyorum tabii ama çıkıpta böyle hayaller kurmuyorum..

3-0 bence hayal değil bu sene.Bekliyorum ben şahsen.

Nassil futbol olarak artisi yoktu adamlarin? Maçi bile izlemedin sanirim, adamlar koca maçta birak pozisyonu sag kanattan atak gelistiremediler.

ASY'de Feneri gomecegez nokta. Inanmiyorsaniz kapattin forumu 2 hafta girmeyin, negatif enerji saçiyorsunuz.

Ilk yari Sivas maci haric berbat futbolla yakalamisti fener o 8-9 maclik seriyi

Maçi bile izlemedin sanirim

Ben fenerin maclarini hemen hemen hepsini izledim bu sene. Hangi mactan bahsediyorsan artik.

ASY'de Feneri gomecegez nokta. Inanmiyorsaniz kapattin forumu 2 hafta girmeyin, negatif enerji saçiyorsunuz

Tabi ki de yenmek icin cikacagiz sahaya ve yenipte 3 puani alicagiz. Ben yenemeyiz mi diyorum sanki?

Ben herzaman ki gibi 4 ataiz, 5 atariz gibi beklentilere girmeyin diyorum. Cok zor bir mac olacak diyorum. Herifler sirf defans yapmak icin cikacaklar sahaya. Hem futbolcularimizi hem taraftarimizi deli edecekler. Sert oynayacaklar. Mac 0-0 uzadikca, fenerin isine gelecek. Ve fenerin ne kadar balli bir takim oldugunu biliyorsan, sansizligimiza onun, bunun poposuna carpip gol olursa panik yapariz. Cunku senin gibi, 4 atariz, 5 atariz diyenler kafayi yer, stres yapar, panik yapar. Futbolcularimiza yansarsa bu durum, olay biter. Fener istedigini alir ve gider. Istedigini alamazsa bile, bizim istedigimizi, yani 3 puani almamiza engeller.

Ben diyorum ki, 4 atariz 5 atariz diyecegimze cok zor bir mac, 1-0 olsun bizim olsun diyelim ve stres, panik, heycan yapmadan su 2 maci 6 puanla kapatalim.

Ha olurda, gercekten fark atarsak, senden cok sevinecegimden süphen olmasin.

Trabzon maçı çok önemli Trabzon maçını alırsak Angutlar Ali Sami Yen'e maça çok stresli gelirler,

Eğer trabzon maçını kaybedersek Angut maçı çok zor geçer.

3-0 bence hayal değil bu sene.Bekliyorum ben şahsen.

O lafın gelişiydi öylesine yazdım,benim kastetmek istediğim tecavüz,5licez gibi yazanlara..Emimin hersene aynı gazla giriyolardır..

Ben 2-0 bekliyorum.

Yukarda zaten benim gibi düşünen tek Baris Arslan adlı arkadaş çok güzel izah etmiş benim düşüncelerimi..

Şu anda,ağızlarından köpükler saçarak etrafa saldırmaya başladılar :) ''Zarefe giden her yol mübahtır'' normundan yola çıkarak,işleri lehine çevirmek için yapamayacakları pislik yok.

Ilk yari Sivas maci haric berbat futbolla yakalamisti fener o 8-9 maclik seriyi

O maçı da hakem faktörüyle almışlardı. :eek:

Herifler sirf defans yapmak icin cikacaklar sahaya. Hem futbolcularimizi hem taraftarimizi deli edecekler. Sert oynayacaklar. Mac 0-0 uzadikca, fenerin isine gelecek. Ve fenerin ne kadar balli bir takim oldugunu biliyorsan, sansizligimiza onun, bunun poposuna carpip gol olursa panik yapariz.

Beraberlik onların işine nasıl geliyor? Sanki 5 puan farkla birinci sıradalar. Onların da bizim kadar galibiyete ihtiyaçları var. Ama kontrollü oynayacaklardır yine de.

Ya ben önceden de böyle derbi maçlarında büyük konuşan biri değildim. Bakın harbiden diyorum fark olur haftaya. Valla lan. 4 ten aşağısını beklemiyorum. en az 4 atacaz eziklere

O lafın gelişiydi öylesine yazdım,benim kastetmek istediğim tecavüz,5licez gibi yazanlara..Emimin hersene aynı gazla giriyolardır..

Ben 2-0 bekliyorum.

Yukarda zaten benim gibi düşünen tek Baris Arslan adlı arkadaş çok güzel izah etmiş benim düşüncelerimi..

Ne demek istediğini anladım.Gerçekten Kadıköy'e giderken bile aynı şeyleri yazanlar var.

Ama ben haftayaki maçı 3-0 veya 3-1 alırız diyorum.

@Baris Arslan

Ben ne zaman demisim 4-5 atariz diye?

"fb bize karsi boyle oynarsa bunlari tecavuzden beter ederiz" dedim.

Adamlarin pozisyonu yok, sag kanattan top geçmedi. Ozaman ne dememi bekliyorsun fener bizi ezer geçermi? Laflarimi çarpitarak birseyler demeye çalisiyorsun.

Rıdvan fener Galatasaray'ı nasıl yener onun hesaplarını yapıyor :asd:

Normal şartlar altında haftaya Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekiyor ama fark atarız diyemiyorum çünkü Fener daha iyi motive olacaktır diğer maçlara nazaran.

Üst Alt