TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Son

kimse feneri 5licez felan demesin .en başta akıllı oynayıp galibiyet almalıyız.ha fark nasıl olur 2.yarı 60. dakikada 2-0 olur ondan sonra biraz daha basıp adamları dağıtabilirsek olabilir

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 20 Mart | Maç Son

Utanmadan 1 puan çikartirsak fb maçinda sevinecem diyecekler ya. Ya Sabr.

aynen renkdaş.tırsılan takımda fener.bu haftamı bilmem ama 6-0 larını yutturacak bir yenilgi tattıracağız bunlara.bize karşı olan şansları grizu patlaması gibi fena patlayacak bir gün bunlara:asd:

aziz devre arası kuddisinin odasına girmiş antep başkanı diyor valla kanalturkte az sonra olay kopacak diyor hadi bekliyoruz koparın bizi :D

azizeye cezaa verilsin bizim yönetim bu olayların peşini bırakmayıp açıklama yapsın.türkkiyede işler böle yürüyor.yoksa maazallah bunlar hakemle bizi sami yende yenerlerse çok üzülürüz

3-0, 4-0, 6-0 gibi skorlardan bahsetmeden önce geçmişe bakmak lazım sanırım, değil mi?

Ali Sami Yen'de oynanan son 7 maç aşağıda...

2 farklı son Galatasaray galibiyeti bundan tam 7 sene önceymiş. Son 6 maçta galibiyet, mağlubiyet ve beraberlikler 2-2-2 şeklinde.

Tamam inanç iyi bir şey ama fazlası hayalperestlik olur. 1-0 neyinize yetmiyor?

2002-2003 GS 2-0 FB

2003-2004 GS 2-2 FB

2004-2005 GS 1-0 FB

2005-2006 GS 0-1 FB

2006-2007 GS 1-2 FB

2007-2008 GS 1-0 FB

2008-2009 GS 0-0 FB

fenerbahce derbi maclarinda cok iyi oynayan bir takim her ne kadar isleri iyi gitmesede derbi maclarinda ayri bir motive ille cikiyor.. ben wallah ligde 1-0dan baska fenerbahce galibiyeti pek hatirlamiyorum, adamlar gecen sene josico moldonadolu kadro ille bizi 4-1 yendi.. son 10 yilda ligde yapilmis gs fb derbi maclarinda fbnin 4 galibiyeti 4 mac berabere bitmis 3de bizim galibiyeti var. alex emre santos gokhan gonul ve luganoya dikkat etmeliyiz,

fenerbahce derbi maclarinda cok iyi oynayan bir takim her ne kadar isleri iyi gitmesede derbi maclarinda ayri bir motive ille cikiyor.. ben wallah ligde 1-0dan baska fenerbahce galibiyeti pek hatirlamiyorum, adamlar gecen sene josico moldonadolu kadro ille bizi 4-1 yendi.. son 10 yilda ligde yapilmis gs fb derbi maclarinda fbnin 4 galibiyeti 4 mac berabere bitmis 3de bizim galibiyeti var. alex emre santos gokhan gonul ve luganoya dikkat etmeliyiz,

papaz her zaman pilav yemez;)

bende diyorumki ellerindeki bu tek kozlarıda ters gitmeye başlarsa neyle avunacaklar bunlar.82,de aldıkları t.kupasıylamı,hiç alamadıkları hayallerini süsleyen avrupa kupalarıylamı,hangi kulvarda bizi geçtikleriyle övünecekler eğerki bize karşı olan şansları birgün ters teperse:D:cool:

Bugün bir etkinlik için tüm gün Bostancı Green Park Hotel'deydim. İlginç bir tesadüf olarak Gaziantepspor da o otelde kalıyordu, hatta toplantı & görüşme yaptıkları Beylerbeyi salonu da bizim etkinliğin yapıldığı salonun yanındaydı.

Maç günü takımlar nasıl hazırlanır bilmiyorum ama, ben saat 10 gibi hotele vardım, Gaziantep kafilesi saat 11'de kahvaltı için buluştu ilgili salonda. Ardından bazı futbolcular da dahil olmak üzere alkol alanlar olduğunu gördüm, tabi bira bardağında kayısı suyu içmiyorlarsa. Ama yaklaşık 10-15 futbolcunun olduğu kahvaltıda Coucerio'nun da olmaması gözüme takıldı.

Bir anektod olarak kalsın burada..

vay be şampiyonluğa koşan takıma bak 90 dakika 1 gol pozisyonları var

al işte başlamış hemen onlar şu kadar yendi biz bu kadar yendik 1-0 yenelim dua edelimler. hiç uğraşmayın ben söyliyim son şu kadar yıl son u kadar yıl hesabına da girmicem damardan girip aziz yıldırım dönemi Galatasaray - fenerbeşçe maçlarının galibiyetlerini söylicem size.

14-10

yanlış duymadınız, 14 febeş 10 Galatasaray galibiyeti. yani son 10 yıldır kendi evlerinde sürekli kazanıyor olmalarına rağmen durum budur inanmayan açsın baksın tek tek maçlara. fenerbahçe 11 kadıköy'de kazandı 3 sami yen'de kazandı Galatasaray 7 kez sami yen'de kazandı 2 kez kadıköy'de kazandı 1 kez de olimpiyat'ta.

aziz yıldırım'lı 12 yılın derbi karnesi 14-10 arkadaşlar. yani fenerbahçeye sürekli yenildiği söylenen, içerde dışarda yenemiyor fener her türlü yeniyor denilen galatasaray bu dönemlerde fenerbahçe'ye 14 kez yenilmiş, 10 kez de yenmiştir.

tabiki biz çok net skorlar yakalayamıyorsak sebebi bizim futbolculardır. oyunumuza bakarsanız ali sami yen'deki her maç tek kale geçiyor inanılır gibi değil ama 1-0 2-0 bitiyor. bu sefer de tek kale olacak ve belki fener 1 kez atak yapıp onu gole çevirecek derbi balı da onlardan yana. tüm bunlara rağmen 14-10 dur durum 12 yılın sonunda ve derbi balının galatasaray'dan yana döndüğü zaman da gelecektir bu iş böyledir. hiçbir zaman şans birinden yana olamaz bu 10 yıllık süreç de olabilir 5 yıllık da olabilir. bunun dönüm noktası var, belki bu maçta dönecek şans hiç belli olmaz. beklemek düşüyor bize, her şey oyuncularımızın elinde.

vlcsnap-2010-03-20-23h21m04s240.jpg

Adam gol atarken bile aci cekiyor. :asd:

F.Bahçenin ilk yarıda 8 de 8 yapma durumunu güzel bir şekilde alt üst eden Antep bu sefer düzgün olmayan bir şekilde durumu alt üst etmeyi başardı(!)ve deplasmanda altın değerinde 3 puanı Fenere kaptırmayı bildi.Böyle bir sonuç çıkacağına şaşırmamak gerekir aslında,Antebin son 3 maçıda

beraberlikle sonuçlandırmış olması Fenere maç skorunun daha yakın oldu

ğunun sinyallerini veriyordu zaten.Ne diyelim gitti 3 puancıklar.

Yalnız guiza harbiden süper gol attı :D

bu maci alacaklarini tahmin etmisdim ama bundan sonra üc puan alamazlar hicbir macdan o kadar iddaliyim

inşallah haftaya Galatasaray'ıda yenip seriyi yakalayıp şampiyon oluruz.

Üst Alt