TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 28 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 28 Mart |19.00| Bekli

25399_371760641734_119138186734_4102515_4167239_n.jpg

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 28 Mart |19.00| Bekli

sen önce Galatasaray forumunda Galatasaray'ın baş harfinin büyük yaz. fb'ninkini yazmayı biliyosun ama.. küçük oyunlar peşinde olma. e biz de senin gibi takılıp skor tahmini yapalım o zaman. GALATASARAY 3- 0 fb

En son hızlı yazarken Galatasarayın isnmini yanlış yazmışım diye ceza verilmişdi bana. Şimdide sen bi harfden dolayı olayları nerelere çekiyorsun. Oysaki sadece bak böyle yazmışın diye uyarsan düzeltirim zaten. g yi küçük yazmamın bana veya takımıma hiçbir faydası yok;) Bence ben küçük oyunlar peşinde değilim siz küçük hesaplar peşindesiniz. illa kasıt aramanıza gerek yok her yazdığımda.

En son hızlı yazarken Galatasarayın isnmini yanlış yazmışım diye ceza verilmişdi bana. Şimdide sen bi harfden dolayı olayları nerelere çekiyorsun. Oysaki sadece bak böyle yazmışın diye uyarsan düzeltirim zaten. g yi küçük yazmamın bana veya takımıma hiçbir faydası yok;) Bence ben küçük oyunlar peşinde değilim siz küçük hesaplar peşindesiniz. illa kasıt aramanıza gerek yok her yazdığımda.

GALATASARAYın G'si her zaman her şartta büyük yazılır bunu kimse sana hatırlatmak zorunda değil aynı cümle içinde fb büyük yazılır Galatasaray küçük yazılırsa kasten yapılmıştır haddinizi bilin az

Acaba bu maçta provokasyonu kim başlatacak? Christian yok. Emre, Lugano çok ön plana çıktılar belki yapmak istemezler. Ben Fos Santos'tan bir bomba bekliyorum. Son haftalarda kendini yere atmalar filan iyice fenerli çirkefliğini benimsemiş. Tabi yine son söz Daum'un kime git Arda'ya maçtan önce omuz, Keita'ya kasti tekme at derse, o görevini yapacaktır.

Bazı arkadaşların da uyarması ile güzel bir kadro oluştu kafamda

***********Leo***********

Sabri**Servet****Emre**Caner

***********Neill***********

****Giovani*******Ayhan****

Keita*******Baros*******Arda

İnşallah yeneriz

ya alın şu maçı ilk golü atarsak gerisi kolay fb risk alıcak ve bizim usta ayaklarımız konuşucak farka gider ;)

O degilde zevkli bir lig oluyor lan.Dalaverelerin ardı arkası kesılmeıdıgı.Kımın sampıyon olcagı bellı degıl.

Mehmet topal oynamazsa kazanamayız.

Dün ruyamda 2-4 yenildigimizi gordum :D

3-1 aliriz bence, Sonraki haftada gidip Sivas'a puan kaybederiz :S

İlk golü atarsak farka gider cümlesine inanmayı o kadar isterdim ki. Ama Rijkaard'ın tek eleştirdiğim sistemi de bu zaten. Tek fark olsa bile gol atınca ofansif gücümüzün sekteye uğraması,kendi sahamıza çekilmemiz.

Üst Alt