TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 4 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 4 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 4 Nisan | Maç Sonuc

Ne güzel demişsin onlar tabiki yatcak biz şampiyon olmiyalım diye verecekler maçı ama biz vermemeliyiz o maçı vermeyerek onlardan farklı olduğumuzu defalarca gösterdiğimiz gibi tekrar gösterelim.

yok aga olmaz öyle neden fenerbahceyi sampiyon yapalımki böyle bir durumda 18 17 öne geçecekler üstelik.camia olarakda böyle düşündüğümüzü sanıyorum, senin gibi düşünenler azdır bana göre:)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 4 Nisan | Maç Sonuc

Febe maçlarında ölü gibi oynuyor Trabzon, normalde bizden daha fazla düşmandılar Febeye ama, 2004 deki maçtan sonra trabzon bize düşman oldu,her maç köpek gibi oynuyorlar. Bursayı yenip gerksiz düşman yaratmaya gerek yok.

Kusura bakma katılamicam bu yorumuna bursa baştan aşağı bize düşman olsa nolur olmasa nolur.Karınca dağa küsmüş dağın haberi olmamış.

yok aga olmaz öyle neden fenerbahceyi sampiyon yapalımki böyle bir durumda 18 17 öne geçecekler üstelik.camia olarakda böyle düşündüğümüzü sanıyorum, senin gibi düşünenler azdır bana göre:)

Yok kardeş biz senle ortak noktada buluşamicaz bugün inşallah bütün maçları kazanırızda kendi göbeğimizi kendimiz keseriz.

Emre Belözoğlu gibi bir orta saha lazım bize. Bugünkü maçta izledim gerçekten gene müthiş oynadı.

Fenerbahçe eğer futbolun adaleti varsa ve hakemler uydurmazsa

Ankaraspor 3

Beşiktaş 1

Kasimpaşa 0

Eskişehir 3

Ankaragücü 1

Trabzonspor 1/3 gibi sonuçlar alacaktır bundan sonra.

Fenerbahçe 70 veya 72 Puan.

Bursapsor

Gençlerbirliği 1

Gaziantep 3

Galatasaray 0/1

Kayserispor 3

Ankaraspor 3

Beşiktaş 1

Bursaspor 72 veya 73

Beşiktaş

Trabzonspor 1

Fenerbahçe 1

Sivasspor 3

Diyarbakırspor 1

Manisaspor 3

Bursaspor 1

65 Puan

Galatasaray

Sivasspor 3 * en kritik maç.

Diyarbakır 3

Manisaspor 3

Bursaspor 3/1

Belediye 3(en zor maç)

Antalyaspor 3

Gençlerbirliği 3

74 veya 72.Eğer bütün maçlarımızı kazanırsak şampiyon oluruz.

Emre Belözoğlu gibi bir orta saha lazım bize. Bugünkü maçta izledim gerçekten gene müthiş oynadı.

katılıyorum. topu iyi kullanıp pres yapabilen aynı zamanda.

biz kızıyoruz adama ama şuan Avrupanın en iyileri arasında gösteririm.:bayrak:

Her daim imdadına yetişiyoruz ya kuşların helal olsun bize(!) Her sene adamlar bizim maçlara garanti 3 puan olarak bakıyor.Bziden aldıkları 6 puanı onlardan silip bize ekleyin bakın ne oluyor.

Yazık ya yazık..

Her daim imdadına yetişiyoruz ya kuşların helal olsun bize(!) Her sene adamlar bizim maçlara garanti 3 puan olarak bakıyor.Bziden aldıkları 6 puanı onlardan silip bize ekleyin bakın ne oluyor.

Yazık ya yazık..

6 puanı geç bu sezon evimizde 3 puan alsaydık febeyi yarıstan egale edip bursa ile basbasa kalıyorduk. yenilirsn kendi sahanda fenere olacagı budur işte yazık gerçekten.

Üst Alt