TSL 2009/10 Sezonu 31.Hafta | Beşiktaş 2-2 Sivasspor | 24 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 31.Hafta | Beşiktaş 2-2 Sivasspor | 24 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 31.Hafta | Beşiktaş 0-0 Sivasspor | 24 Nisan | İlk Yarı

aziz yılıdırım küfür yemek sana çok yakışıyo :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 31.Hafta | Beşiktaş 0-0 Sivasspor | 24 Nisan | İlk Yarı

bi insan fener başkanlığına bu kadarmı yakışır yavs :D

Rüştü : Kart yok mu ?

Hakem : 15 sn sonra sarı kart çıkartıyor.

Pozisyon sarı kart ile alakası yok.

Sonuç : Türk hakemleri çok zayıf. Herşeyden etkilenen hakem kitlesine sahibiz. Geçen haftadan çok etkilenmiş bir hakem var sahada.

Bjk şu an Fener'i şampiyonluktan edebilir tek başına adamlar öyle bir giydirdiler ki Fenerli olsam şampiyonluğu istemezdim artık.Tabi bunların şerefi olmadığını düşünürsek isterler bunlar...

Rüştü : Kart yok mu ?

Hakem : 15 sn sonra sarı kart çıkartıyor.

Pozisyon sarı kart ile alakası yok.

Sonuç : Türk hakemleri çok zayıf. Herşeyden etkilenen hakem kitlesine sahibiz. Geçen haftadan çok etkilenmiş bir hakem var sahada.

Nasıl alakası yok.. Adam hızlı hücuma çıkacak degajla, kesiyor. Kural sarı kart der.. kalçasına şarj yapıyor. Alakası yokmuş..

Nasıl alakası yok.. Adam hızlı hücuma çıkacak degajla, kesiyor. Kural sarı kart der.. kalçasına şarj yapıyor. Alakası yokmuş..

Bana göre yok. Anlatmak istediğim noktayı kaçırmışsın. Hakem kart göstermeyecekti. Rüştü kart istedikten sonra gösterdi. Nese anlayana.

Bjk şu an Fener'i şampiyonluktan edebilir tek başına adamlar öyle bir giydirdiler ki Fenerli olsam şampiyonluğu istemezdim artık.Tabi bunların şerefi olmadığını düşünürsek isterler bunlar...

Sor bir fenerliye, olanları çoktan unutmuştur. Sadece sonuca bakarlar. Allahhıımmmmm iyiki kaderimde fenerli olacaksın diye yazmadın iyiki.

Bu ne arkadaş maç bırakıldı herkes küfür mü ediyor yorumlardan bunu anladım :D

Bana göre yok. Anlatmak istediğim noktayı kaçırmışsın. Hakem kart göstermeyecekti. Rüştü kart istedikten sonra gösterdi. Nese anlayana.

Ya abi bırakın, bu kadar objektif olmayın. Adamlar kendi stadlarında, kendi platformlarında atıp tutuyorlar(İstisnasız). Biz miyiz bu mahallenin akıllısı allah aşkına. Taraftarız sonuçta bizde, tarafız yani..

Fenerbahçe'ye ne kadar küfür etseler az. Ama o tinerci topluluğuna gram sempati duymuyorum.

Fenerbahçe'ye ne kadar küfür etseler az. Ama o tinerci topluluğuna gram sempati duymuyorum.

Millete niye tinerci diye çamur atıyon...Madem burada herkesi savunuyoruz...Madem bu mahallenin akıllı abisi biziz..Millete tinerci demek sana yakışmaz...:rolleyes:

Azize Küfürler Volume 2 baslamak üzere :D

Millete niye tinerci diye çamur atıyon...Madem burada herkesi savunuyoruz...Madem bu mahallenin akıllı abisi biziz..Millete tinerci demek sana yakışmaz...:rolleyes:

Anlamadım dediğini. Ben Ali Sami Yen'e küfür eden çarşı grubuna herşeyi demekte haklı görüyorum kendimi.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 31.Hafta | Beşiktaş 0-0 Sivasspor | 24 Nisan | İkinci Yarı

Herkes ektiğini biçer.

fb de azize de yaptıklarının faturasını bu şekilde de olsa ödüyorlar.Küfür kötüdür ama azize ve fb ondan daha kötüdür. Türk futboluna kene gibi yapışan,Türk futbolunun kanını emerek biat kültürü yaratmaya çalışan bu takım lehine yapılan her kötü şeyi hakediyor...

Bir de bunların yorumları var ya ona bitiyorum asıl. Neymiş : "büyüklüğümüzü çekemiyorlar ondan bu küfürler"....Yahu millet sizin çirkefliğinizden bıktı usandı ondan bu küfürler....

Üst Alt