TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray | 31 Ağustos

çekindiğim bir maç kazanırsak tek farklı kazanırız diye düşünüyorum.fazla gol atacağımızı düşünmüyorum.bu maçıda alırsak müthiş bir hava yakalıycaz ve galibiyet serisi kurmaya devam edicez.buda cok büyük moral kaynağı olucak bizim için

Zor maç olacak, Keita ve Hakan Balta salonda çalışmış bugün. İnşallah Keita oynar..

İnşallah bu sene ilk defa çıplak gözle izyeyebileceğim takımı. Net bir skorla alırız diye düşünüyorum.

3-1 yenicez insallah,1 tane yer acisini yine cikartiriz,sevinmesin kimse,bu sene kimseye puan yok cigerim :eek:

Genelde tahminler 3-1 yönünde ve böyle biteceğine inanıyorum.

Puan kaybı süpriz olmaz. Ankara iyi ekip. Genelde bizi zorlarlar. Berabere biterse şaşırmam.

macta hic zorlanmadan duran toplarla bulacagimiz gollerle en az 2 farkli galib gelecegimizi tahmin ediyorum, ama macin anca ikinci yari kopacagini beklyorum.

Arkadaşlar Ankaraspor'un iki önemli oyuncusu Mehmet Çakır ve Ediz Bahtiyaroğlu'nun Ankaragücü'ne transfer olduğu konuşuluyor. Bu konuda bilgisi olan var mı, bu ikili bize karşı oynamayacaksa işimiz kolaylaşır sanki.

Ankarasporun baya bi sakatı oldugunu yazdı gazeteler.4,5 as oyuncuları sakat sanırım. Yine farklı kazanırız.Beşiktaş maçına kadar tüm oyuncularımız iyileşir umarım tam kadroyla cıkarız. O maçtanda galıbıyetle ayrılırsak bizi kimse tutamaz .

Ben farklı bir maç olacağını düşünmüyorum.Ankarasporun puana ihtiyacı var dolayısı ile ilk etapda gol yemek istemeyecekdir.Kapalı bir defans yapacakları kesin ama fazla dayanacaklarını zannetmiyorum.Bizim takımın işi ciddiyetle konsantrasyonunu bozmadan yapacağı güzel futbolla net bir skor alarak istanbula döneceğimizi düşünüyorum.Beşiktaş maçı öncei takım içinde güzel bir moral olacakdır bu galibiyet.

renkdaşlar ne oldu size yaa.daha dün kuralar çekilirken kim gelirse gelsin diyosunuz.ankaranın sakat oyuncularına bakıyonuz.bu ne çelişki efendiler

Üst Alt