TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray | 31 Ağustos

arkadaslar Keita hakkinda bilgi var mi ?

oynayacak mi bu mac yoksa sakat mi hala ?

arkadaslar Keita hakkinda bilgi var mi ?

oynayacak mi bu mac yoksa sakat mi hala ?

Bu maç bence herkezin beklediği kadar zor bir maç olmayacak...Aksine rahat geçeceğimizi düşünüyorum.Çünkü Ankaragücü Mehmet Yılmaz ve Edizi aldı.Üstelik bu hafta Ankaraspor oyuncuları yedikleri yemek yüzünden Zahirlendi sanırım, buna benzer bir şeyler duydum ve bizim maçta oynamama ihtimalleride yüksekmiş...

Bu maç bence herkezin beklediği kadar zor bir maç olmayacak...Aksine rahat geçeceğimizi düşünüyorum.Çünkü Ankaragücü Mehmet Yılmaz ve Edizi aldı.Üstelik bu hafta Ankaraspor oyuncuları yedikleri yemek yüzünden Zahirlendi sanırım, buna benzer bir şeyler duydum ve bizim maçta oynamama ihtimalleride yüksekmiş...

Mehmet Yılmazı Eskişehir aldı,Ankaragücü Mehmet Çakır ile Ediz i aldı diye biliyorum.Maça gelirsek gol yeriz ama o golüde kalemizden çıkartırız..maç kilitlense bile en azından duran toptan atarız.

ediz ve mehmet cakir takimdan ayrilmis

bakalim kac tane atacagiz

herturlu ......

Çok önemli maç, fenerbahçede mutlaka kazanacaktır. Bizimde almamız gerek.

Alalım ki 5. haftadaki derbiye kadar kayıpsız gelmiş olalım. Zira o maçıda alırsak zaten daha 5 haftadan bjk ye 9 puan fark atmıs olacagiz.

Elano ve Arda ilk 11 de başlasın maç ilk yarıda kopar.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray | 31 Ağustos Pazartesi

Herkeste ankaradan korkar bir hava gördüm sanki :D

Merak etmeyin rijkaard işini bilir kazanırız bu maçıda ;)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray | 31 Ağustos Pazartesi

Pazartesi maçlarını bir türlü sevemedim yahu . . Özlüyorum takımımı sahada görmeyi . :eek:

Zor olacak ama tam kadroyuz bunu unutmayalım.Dinlenmiş bir Arda,Keita,Baros, neler yapar siz düşünün.3-1 alacağız inşallah.

Nedir bu Ankaraspor çekingesi arkadaşlar.Ankaraspor'dan çekiniyorsak ileride ne yapacağız...

iyi futbolla ve güzel bir skorla ayrılalım ankaradan .

Üst Alt