TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray | 31 Ağustos Pazartesi

Asla Ankaraspor'dan korkmuyoruz.Sadece maça temkinli yaklaşıyoruz.Yenilince de asıp kesmeyin.

vallahi ya ben levadia maçını kahvede izlemek zorunda kaldım,

maç 1-1 bitti. Aydın'a , Serdar'a , Nonda'ya ne küfürler yağdı..

böyle zihinlerden nefret ediyorum, sanki çeyrek final maçı oynuyoruz..

İnşallah ankaraspor maçını net bir skorla alıp, Milli Maça moralli gideriz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray | 31 Ağustos Pazartesi

Ersin Tanrıver,

Hocam hiç sorma ya gol atarız küfür ederler gol yeriz küfür ederler onların yapıları öyle.

Asla Ankaraspor'dan korkmuyoruz.Sadece maça temkinli yaklaşıyoruz.Yenilince de asıp kesmeyin.

Burak, Laubali ve Aşırı laubalililk olmazsa %80 kazanırız.

Ankaraspor un gücü belli kapasitesi belli. dediğmi gibi pozisyona giremiyorlar Özer gidince yaratıcı oyuncuları yok. ama mücadele dersen iyi ediyorlar fakat GS nin bu seneki kondisyon gücü cidden çok çok iyi orta sahada siler süpürürüz. Sezonu da erken açtık takım çok daha ilerde birçok ekibe göre bu maçta da güzl ksıa paslar araya toplar atarsak rahat kazanırız.

Maçın kısır veya berabere bitmemesi için acil "1" golü bulmak gerek gerisi gelir zaten.

Kazaniriz takmayin kafaya. Ankaraspor Ankaragucu birlesmesi olayindan dolayi Ankarasporlu oyuncularin ve teknik heyetinin kafalarinin karisik, kendilerini 2. plana itilmis hissettiklerini dusunuyorum. Bildiginiz gibi takimin en iyi oyuncularindan 2 ismi Ankaragucu'ne verdiler, her ne kadar bizim macta bu oyuncular oynayacak olsada maca motive olabileceklerini sanmiyorum.

d-smartta alamıyoruz, mecbur çekiyoruz bunları işte :(

Bizde varda ne, on elemeleri izledik grup maclarini izleyemeyecegiz. Alayim diyorum ama 2 haftada bir mac icin 199 tl gibi fahis bir fiyat vermekte istemiyorum. Umarim ligi Dsmart almaz, Digiturk fiyatlarindan oldukca memnunum Digiturkte devam etmeli. Trt olayida gercek disi geliyor bana ayrica.

Bizde varda ne, on elemeleri izledik grup maclarini izleyemeyecegiz. Alayim diyorum ama 2 haftada bir mac icin 199 tl gibi fahis bir fiyat vermekte istemiyorum. Umarim ligi Dsmart almaz, Digiturk fiyatlarindan oldukca memnunum Digiturkte devam etmeli. Trt olayida gercek disi geliyor bana ayrica.

evet bi de 199 tl faktörü var.

Ligdeki en rahat maçlardan birini oynayacağız.

Icimden 2 farkli skorla galip geliriz diye dusunuyorum insallah oyle olur.

Kaza bela verme yarabbi aminnnnnnnnnnn:D

MAÇ ÖNCESİ KISA KISA

* Ankaraspor’un Lig tarihinde yenemediği tek takım Galatasaray oldu.

* Ankaraspor ile Galatasaray arasında geçen sezon oynanan 3 maç da berabere bitti.

* Galatasaray en son 1998-99 sezonunda ilk 4 hafta 4 galibiyet almıştı.

* Galatasaray Süper Lig'de bu sezon en çok korner atan takım.

* Ankaraspor Lig tarihinde 2.Kez ilk 3 haftada 5 puan topladı.

* Galatasaray son 11 sezonun en çok gol attığı ilk 3 haftasını yaşıyor.

* Galatasaray'da Teknik Direktör F.Rijkaard, Süper Lig’de sadece 2 oyuncusunu 3 maçta da 90 dakika oynattı.

* Galatasaray bu sezon oynadığı 8 resmi maçta 29 gol attı. (Maç Başına 3,67 Gol)​

2 TAKIMIN İLK 3 MAÇ PERFORMANS KIYASLAMASI

gçn yıl ankara maçını alabiliseydik herşey çok daha farklı olabilirdi 2.yarıdaki maçta,bu maç intikam maçı gel bakalım ankara

Ankaraspor'u geçen sene yenememiştik.

Artık vakti geldi... :)

Ankaraspor ile G.Saray 11. kez!

Galatasaray ile Ankaraspor, Turkcell Süper Lig'de yarın 11. kez karşı karşıya gelecek. İki takım arasında geride kalan 10 maçtan 6'sını Galatasaray kazandı, 4 maç berabere sonuçlandı ve Ankaraspor henüz galibiyet alamadı.

Galatasaray, 10 maçta toplam 17 gol atarken, kalesinde ise 5 gol gördü. Geçen sezon yapılan maçlar Ankara'da 0-0, İstanbul'da da 1-1 tamamlanmıştı. İki ekip arasında ligde yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Sezon Maç Sonuç

--------- ------------------------------------- -----

2004-2005 B.Şehir Belediyesi Ankaraspor-G.Saray 0 - 2

G.Saray-B.Şehir Belediyesi Ankaraspor 4 - 2

2005-2006 Ankaraspor-Galatasaray 1 - 2

Galatasaray-Ankaraspor 4 - 0

2006-2007 Ankaraspor-Galatasaray 1 - 1

Galatasaray-Ankaraspor 2 - 0 (Seyircisiz)

2007-2008 Galatasaray-Ankaraspor 0 - 0 (Seyircisiz)

Ankaraspor-Galatasaray 0 - 1

2008-2009 Ankaraspor-Galatasaray 0 - 0

Galatasaray-Ankaraspor 1 - 1

Kaynak : AA

Maçın Pazartesi olduğunu yeni farkettim.

Zor bir maç olabilir ama gene gülen taraf biz oluruz.

Takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz ve inşallah kazanıp döneceğiz.

GEçen sezon her iki macımızdada berabere kalmıstık, bu sezon artık her ıkı macımızıda yenmemız şart :) ankaraspor karsısında ezıcı bır ustunlugumuz var bugune kadar 10 mac yapmısız 6 tanesını bız yenmısız 4 tane mac berabere kalmısız, 17 golumuze karsılık 5 golle cevap vermısler :) benım skor tahmınım 4-0

Üst Alt