TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 12 Eylül | 21.00

Sol bekte köybasi veya üzülmez olmasi farketmez cünkü Galatasaray sag kanadi sabri,aydin,keita ile kullaniyor.

Besiktasin her iki kanadada stoperleriyle yanasip aran daraltmasi gerekiyor,ben fink ve ernstin geriye cok yardim ederek oynicagini düsünüyorum.

Besiktasin en büyük sorunuda kalede hakan cok hata yapan bir kaleci,bu tür üst seviye maclarinda cok kritik durus hatasi yapiyor.

ibrahim üzülmez oynicagi görüslerine bende katiliyorum, mustafa denizli üst düzey maclarda genc oyunculardan cok daha tecrubeli oyunculara yer veriyor.

Biz kendi sahamizda oynuyoruz sartlar ne olursa olsun rakip kim olursa olsun bizim ne yaptigimiz önemli,kendi futbolumuzu oynadigimiz vakit samiyenden TSL hicbir takim cikamaz.

Besiktasin bu kadar erken ligden kopucagini düsünmemistim,bizden sonra manchester faciyasi yasamalari muhtemel ve teknik heyet degisebilir,kisacasi sampiyonluk mücadelesi daha 5.haftada 2 rakip arasinda gecmeye basliyacak.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 12 Eylül | 21.00

Bu maçta Mustafa Sarp a çok büyük görev düşüyor orta sahayı kaptırmaması lazım :D

Besiktas Ligden kopsun kesinlikle istemiyorum. Hic degilse 20-25. haftaya kadar Sampiyonluga oynasinlar. Tek Fenerle yarismak bana zevk vermez. Besikas, Trabzon, mümkünse Bursa ve Es Es/Antep/Ankaragücünden de bir takim da katilsin yarisa.

Bu takimlari geride brakip sampiyon olunca, tadindan yenmez olur.

Su an ki duruma bakarsak 10-15 haftadan sonra Galatasaray ve Fener 3. takima 8-10 puan fark atmis olurlar. Bunu kesinlikle istemiyorum. Galatasaray tek basina 2. takima puan farki atip götürürse ligi karsi cikmiyorum tabi :)

_______________________________Leo Franco______________________________

Sabri___________________Gökhan Z___________Servet__________________Hakan

________________________________Mustafa S______________________________

________________________Ayhan______________Elano_______________________

_________Keita____________________________________________Arda__________

__________________________________Baros________________________________

Eski Açık tribün direklerinin de pozitif katkısıyla iyi bir koreografi düşünülüyor öğrendiğim kadarıyla.

Korkma ölmez sendeki bu büyük taraftarlar

Kupalara layıksın sen şanlı Galatasaray !

İnşallah dağıtacağız Beşiktaş'ı.Eğer yenersek Beşiktaş'a şimdiden 9 puan fark atcaz.

Bir çok şeyin belli olacağı bir maç. Umarım milli maçta istediğimiz sonucu kazasız, belasız, sakatsız bir şekilde alırız.

Çok erken olacak ama eğer yenersek Bjk'yi onlar ile aramızda ki puan farkı 9'a çıkacak ve 5.haftadan 9 puan fark ve her hafta daha iyi oynayacağımız göz önüne alınırsa şampiyonluktan saf dışı edebiliriz daha ilk haftalardan çünkü nasıl başlarsan öyle devam ediyorsun.

besıktas galatasarayımızın dısıne gore bı rakıp degıl... nonda ıle arda cosar farka gıderız

skor tahmını 4-0

Beşiktaş anadolu takımları gibi 10 kişiyle kapanmayacak.Bu da bizim işimizi kolaylaştıracak.Eğer biz doğru bir takım savunması yaparsak 3 puana yakın olacağımızı düşünüyorum

benim korkum ne biliyormusunuz, bence cok kapanacaklar, acmakta zorlanabiliriz.

acik oynarsa ne olacagini biliyor bence

eger dedigim gibi olursa holosko cok tehlikeli olabilir, hakan baltayyi cok zorlar hizli cikislarda.

Arda maça damgasına vuracak herzaman olduğu gibi.

Bjk maçlarında ayrı oynuyor.Bide fenere öyle oynasa keşke.:D

benim korkum ne biliyormusunuz, bence cok kapanacaklar, acmakta zorlanabiliriz.

acik oynarsa ne olacagini biliyor bence

eger dedigim gibi olursa holosko cok tehlikeli olabilir, hakan baltayyi cok zorlar hizli cikislarda.

Tam tersine kapanırlarsa rahat alırız duran toplardan boş geçmiyoruz.Bjknin açık oynayacağını sanıyorum.

Beşiktaşın ne kadar ofansif gücü zayıf olsada çok atak yiyen bir takımız.Bunu en ufak avrupa takımıyla olan maçımızda bile gördük.

Eğer şans beşiktaşın yanında olursa yenilme ihtimalimiz bile var aslında.

Fakat beşiktaş gibi kalitesi belli takıma 3 yersek 6 atacak güçteyiz.

Zaten ben beşiktaşı önemsemiyorum.Hedeflerimiz büyük atak yememeyi öğrenirsek avrupada finale kadar yükselebileceğimizi düşünüyorum.

Benim en büyük güvencem Rijkaard ve M.Denizli'nin antrenör olarak kalite farkları.

Milli takımlara giden oyuncularımızın nasıl döneceği çok ama çok önemli! Bu maçta puan kaybı yaşarsak kimse şaşırmasın..

Üst Alt