TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 12 Eylül | 21.00

Türkiyede bu hucum hattına dayanabılecek defans hattı yok bu boyle bılıne...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 12 Eylül | 21.00

11 günde neler değişir bilmiyoruz.İnşAllah Bjk'yi yeneriz.Ne kadar çok puan toplarsak o kadar iyi olur.Nedeni 3 kulvarda oynayacağız.

daha once de soyledim, holosko disinda bizi zorlayacak adamlari yok

FR daha iyi bilir ama eger holosko sag acik oynarsa balta bu formuyla basimiza dert olur benden soylemesi

bide telloya dikkat edersek 3 fark atariz bence

Tabata 2. kez karsimiza cikacak.

2-3 hafta sonra.

Meye ve Hürriyet de Ankaragücü ile büyük ihtimal bir 2. kez karsimiza cikacaklar.

Rahmetlinin,

DOĞUM 19.03.1903

ÖLÜM 12.09.2009

Ruhuna el Fatiha..

Erken gol bulamazsak çok bocalayacağımızı sanmıyorum. Çünkü skor ne olursa olsun teknik kadronun istediklerini sahaya yansıtmak isteyen bir takımımız var.

İlk defa bir takımı açmakta ciddi derecede zorlandık, bu açıdan iyi bir prova oldu Ankara.

Ya beraberlik ya da en az iki farklı Galatasaray galibiyeti bekliyorum. Beşiktaş galibiyeti derbi de olsa büyük sürpriz olur bence.

Oynayacak oyunculara gelince Kewell'ın sahada olacağını düşünüyorum. Kendisi milli takıma çağırılmadı. Elano yanlış hatırlamıyorsam zorlu bir Arjantin maçına çıkacak. Ayhan'ın da maça yetişeceğini düşünüyorum.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş JK | 13 Eylül

-----------Leo Franco-----------

Sabri----Servet---Gökhan---Hakan

-------------M.Sarp-------------

---------Ayhan------Arda--------

--Keita------------------Kewell--

------------Baros---------------

Elano fizik olarak pek hazır değil gibi,hala eksiklerini bir nebze olsun gideremediyse yerine Ayhan'ın oynamasında fayda var..

ASY faktörü maçta çok etkili olacaktır.Umuyorum kazanırız ilk derbimizi..

ilk 11 budur Ayhan iyileşirse

Bizim bu maçta puan kaybetmemiz için Milli takımlardaki futbolcularımızın en az yarısının sakatlanması lazım.

Keita vs İbo

Nonda vs ibo (kaş)

Arda vs uğur inceman

Kewell v.s Rıdvan

Elano v.s Fink

Şu hücum ve savunmaya bakıyorumda , 5 atsak fena olmaz diyorum :)

arkadaşlar beşiktaşın ligdeki durumuna bakıp aldanmayalım geçen gün gaziantep maçını izledim adamlar onlarca gol pozisyonu harcamışlar şu anda şanssızlıktan bu durumdalar diye düşünüyorum ciddiye alıp öyle oynamak lazım yoksa hayal kırıklığına uğrayabiliriz

ha bu arada ibrahim kaç bence kötü bi oyuncu bizim sol kanadımız beşiktaşın sağ tarafını felç edebilir diye düşünüyorum atacağımız goller sol taraftan gelebilir arda ve kewell için güzel bi maç olacağını düşünüyorm :)

Beşiktaş Tello, Tabata gibi oyuncuların arapaslarıyla Servet ve Gökhan Zan 'ın arkasına Holosko, Bobo gibi oyuncuları kaçırmaya çalışacağını düşünüyorum. Oyunu rakip sahaya yıkabilenin gol pozisyonu bulabileceğini, orta sahada Ernst gibi sağlam bir kesicisi olan Beşiktaş 'ın bu konuda canımızı sıkabileceğini düşünüyorum.

Oyunumuzu kabul ettirebilirsek, maç 2 kere üst olur, ona da şüphe yok.

Beşiktaş Tello, Tabata gibi oyuncuların arapaslarıyla Servet ve Gökhan Zan 'ın arkasına Holosko, Bobo gibi oyuncuları kaçırmaya çalışacağını düşünüyorum. Oyunu rakip sahaya yıkabilenin gol pozisyonu bulabileceğini, orta sahada Ernst gibi sağlam bir kesicisi olan Beşiktaş 'ın bu konuda canımızı sıkabileceğini düşünüyorum.

Oyunumuzu kabul ettirebilirsek, maç 2 kere üst olur, ona da şüphe yok.

Çok doğru bir nokta Abdullah Abi, bence araya kaçabilecek böyle hareketli forvetlere karşı Servet ve Gökhan ikilisi tehlikeli olabilir. Erken bulacağımız bir gol bizi müthiş rahatlatır, gerisi de kolaylıkla gelir diyorum.

Defansta Servet varken Bobo ve Holosko'nun kaçacağı tek yer soyunma odaları olur.

Çok formsuzlar, çok balonlar yapabilecekleri tek şey az gol yemek.

Belki Nobre girerse bir gol atabilirler.

5-0 diyorum hadi be Keita'm coş bu maçta biçersin sen üzülmez ile köybaşını :D :D

Biletler ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı? Ayrıca normal maçlarda açık tribün 35 tl iken tahminize göre bu maçta ne kadar olur?

Üst Alt