TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonu

dünyada bu kadar rezil oynayıp 6 da 6 yapan bir takım olarak dünya rekoru kırdılar tebrik etmek lazım

kardeşim lig lig değilki hepsi asalak takımlar! hollandanın sıradan takımı twente geldi şak şak kadıköyde yendi gitti...bu fener başka bir ligde olsa sonuncu olurdu bu futbolla...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonu

körler sağırlar birbirlerini ağırlar.

ezikler siz gidin ping pong oynayin futbol sizin neyinize lan,bizim ezeli rakip dedigimiz takima bak sezon basindan beri 1 gol atip üstüne yatiyor

Neyse yarın çıkıp topumuzu oynayıp 3 puanımızı alıp yolumuza devam etmeliyiz.

Lanet olası kalitesizlik yüzünden bedava puanlara devam ediyorlar.

ŞU ligde Twente ayarında 5 takım olsa fener ilkyarı 15 puan fark yer.

10. Haftaya kadar 2 takım da puan kaybetmeden gidecek,fenerin bu şansına bakılırsa öyle görünüyor.

bencede bu sene tek rakibimiz kendimiz bunlar bize rakip bile olamazlar

Şu duran top olmasa varya bunlar gol falan atamazdı daum heralde başka türlü gol atamayacaklarını anlayınca ezikleri tamamen frikiklere çalıştırıyor :D :D

ezikkkkkkkkkkkk fener ezikkkkkkkkkkkk dünyanın en ezik takımı

Nasıl oynadılar ,maçı izleyemedim.

Birde Fenerbahçe taraftarı bu skorları görmezden gelerek Galatasaray'ım için "henüz ciddi rakiple karşılaşmadı" diyor..

Sen Pana'ya Bjk'ye ona buna fark atarsın..

Al sana ciddi rakip,Twente Sion İbb..

Bırakın Allah aşkına yahu.En yakın rakibimiz buysa Şampiyon Galatasaray daha şimdiden..

Rijkaard'ın sözünü hatırlatmak lazım. Sıkıcı futbolla kupaları alabilirsin ancak hafızalara kazınmazsın.. bu kadro daha şimdiden uzun yıllar kendinden bahsettircek gibi duruyor.. Sadece lig gibi bir vizyonsuzluk olmayacağını ve Avrupa'da gelecek başarının asla süpriz olmayacağını düşünüyorum.. Bakalım belki Mayıs'ı görürüz:)

Bize ballı diyorlar gelene geçene 3 tane,4 tane atıp atıp geçtik.Bunlar nasıl bir iştir ben anlamıyorum.Resmen İ.B.B 2.yarı tek kale oynadı ya!Yardımcı hakem soyadı Dedeş olan 2 tane %100 ofsayt olmayan İ.B.B atağını ofsayt ile kesti.Volkan yine günündeydi ama işte nasıl bir kısmet bu ben çözemedim.Biz bu takıma Şampiyonluk mu vereceğiz gözünüzü seveyim ya!Çok yazık olur.

Fenerbahce gercekten kötü oynadi. Serbest vurus dan bir gol atip üstüne yattilar resmen.

IBB biraz ofansif oynasa suan belki 3 puani alacaklardi. Forvet de Tum cok etkisizdi yerine bir Taner olsaydi macin rengi feci halde deyisirdi.

Sonucta Fenerbahce 6´da 6 yapti yarin bizimde yapmamiz gerekiyor ki Liderligi ele vermiyelim. :)

bunlar coktan patladılar zaten. twenteden sahasında iki yemiş, TSLt'de namuğlup sampiyon olsan ne? bu lig ibb'yi, kasımpaşayı yenmekten ibaret. bunları yenip de kendini buyuk takım sananlar hayal aleminde olduklarının zaten farkındalar.

bugün biz fenerle yarında istanbul kasımpaşayla oynasa fener ilk mağlubiyetini alırdı.şimdiye kadar ligde bir twente bile denkgelmedi demekki adamlara:rolleyes:

neyse böle bala kazanmaya devam etsinler 10. hafta acayip patlayıp farkı yiyince kendilerine gelirler

Hey yarum hey! Şu üstün gördüğümüz ligimize bakın ya şu fener 6'da 6 ile lige başlıyor ki rakiplerinide bir karşılaştırsak takımızla görürüz o zaman kim ciddi rakiple oynamış acaba yazıktır ayıptır be. Sivastan farkı kalmadı ya at bir gol yat üstüne, Şu Rıdvan'da sürekli bizi örnek göstermeyi bıraksın bu ezikler hiçbir zaman Galatasaray ile bırakın eşit olmayı yakınına bile yaklaşamaz!!!

10. haftada bunları kadıköye gömmemiz lazım! bu rezil takımıda yenemezsek twente kadar olamazsak bizede yazıklar olsun!

Üzülerek söylüyorum ki, Türk futbolu bitmis arkadaslar..

Bu dandik Fener 6 macta 18 puan aliyorsa, ülke futbolu ölmüs demektir..

Fener´den nefret ettigim icin söylemiyorum..Fener gercekten b.ktan futbol oynuyor.Kendileri de kabul ediyorlardir..Yanimiza asla yaklasamazlar..

Üzüldügüm Fener´in kazanmasi degil, Türk futbolunun bitmis olmasidir...

Almanya 2. Lig takimi bu Fener´i cok rahat yener...Berbat oynuyorlar

Üst Alt