TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonu

kazim kendi taraftarlarina küfür etti oyundan cikarken :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonu

Antuya baktım.

Adamlar da durumun farkında.

Berbat oynuyoruz,bu futbolla nereye kadar filan diyorlar.

Haklılar da.

Resmen 1-0 olduktan sonra yattılar.Kim şanslı gördük.

Bu maçta büzük büzük nolucak bu işin sonu :evilsmile:

Bir Fenerbahçe'li arkadaşımın maç sonu yorumu.

S.... böyle 3 puanı.:)

Adam isyanlarda. Yeniliyor isyan kazanıyor isyan. Ne olacak bu taraftarın, bu takımın hali. YAZIK! Avrupa'nın sözde prensi diplerde. Çifte kupalı şampiyon kümeye oynuyor. Biz ise kötü oynadığımız maçlarda bile 3'er 4'er sallıyoruz.:D

kim durduracak artık fb yi :2aloh1:

Biz maclarimizi kazanalim, fenerin illaki ayagi kayacaktir bu oyunla.

Abdullah Hocayı Sivasa bekliyoruz.Yeni heyecan lazım hocam sana. 40 kere söylüyorum olacak inşallah.

Üzülerek söylüyorum ki, Türk futbolu bitmis arkadaslar..

Bu dandik Fener 6 macta 18 puan aliyorsa, ülke futbolu ölmüs demektir..

Fener´den nefret ettigim icin söylemiyorum..Fener gercekten b.ktan futbol oynuyor.Kendileri de kabul ediyorlardir..Yanimiza asla yaklasamazlar..

Üzüldügüm Fener´in kazanmasi degil, Türk futbolunun bitmis olmasidir...

Almanya 2. Lig takimi bu Fener´i cok rahat yener...Berbat oynuyorlar

;)

Bu 3 puanlar onlara çok artı olarak dönecek o nedenle bizim Kasımpaşa gibi averaj takımlarına karşı kesinlikle 3 puan +4-5 averaj atıp geömemiz gerek.

GS mizi izliyorum. REsmen 4-5 net pozisyon yanında 3-5 arası gol.

Birde bunları izliyorum 1-2 arası gol genelde ama 1 gol ve 11 kişi defansla alınan 3 puanlar.

Acı olan ise onlar şu an 3 puan üstümüzde. Yeminle Geçenki Ankaraspor bu Feneri Ankara da 2-3 tane atar yollardı.

ben fb,nin şu an bizi geçişini kaplumbağa tavşan hikayesine benzetiyorum:D

inşallah sonu benzemez:eek::D

Elbet lastik patlayacak, bu futbolla nereye kadar gidebilirler ki. Açık ara yapmamız lazım bu sene ligde. Ne Fener ne Bjk bizi zorlayabilir. Bjk erkenden koptu fb'de bikaç hafta sonra kopar.

Daum kafayi yemis durumda. Hic anlamiyorum diyor neden bu taraftar bu tepkiyi veriyor.

Siz ne zaman 6 da 6 yaptiniz da memnun kalmiyorsunuz diyor. Kazimi neden isliklaniyor diye soruyor. Etkili futbol icin degil, puan icin oyniyoruz diyor.

Simdide 2 yil icinde bekledigim fenerbahce olucak diyor ahahaha)))))))))))))))))))

Antalya deplasmanını zorlanmadan geçerler.

Şu programlarda çeyrek finali geçse avrupanın hatta dünyanın en iyi 4 üne girecekti vs.. ulan bizim emeklerimizden bahsetmek zorlarına gidiyor :D Maç sonrası yorumlardan bir kesit bu konuşma 2008 den beri var :D

Elbet lastik patlayacak, bu futbolla nereye kadar gidebilirler ki. Açık ara yapmamız lazım bu sene ligde. Ne Fener ne Bjk bizi zorlayabilir. Bjk erkenden koptu fb'de bikaç hafta sonra kopar.

Twente maçında patlamadı mı sence?

Bizim son 3 maçımıza bakarsak bizim lastiğin de patlaması lazım :)

Fb en son Zico ile Bursa da rotasyon yaptı herhalde.. Hadi rotasyonu geçtim, bir insan semihle güziayı bile belediye maçında değiştirmeyi akıl edemez mi?

Biz söyleyelim "kötüsünüz". Avrupada söylerlerse biraz ayıp oluyor.

Üst Alt