TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe - İstanbul BB | 20 Eylül | 21.00 |

Fener zenci sever , fener herve tum sever:D:D:D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe - İstanbul BB | 20 Eylül | 21.00 |

OOOOO herve tum oleyy :D fener zenci sever :D

OOOOO herve tum oleyy :D fener zenci sever :D

Kırmızı Kart CEzalısı !!

İBB de Sakat ve Eksikler

Tum (KK) - Taner Gülleri - Efe - Can -Nsunbu - Barbaso

kısaca 6 banko adam sakat!! İ. Akın a kalmış bir takım

fener rahat alır malesef :(

oo süper haber o zaman fener defansını bayğa yıpratır...

ama şu Taner ve Barbosa olsa çok iyiydi..

Taner e 3 hafta dediler 3 aydır sakat anlamadım gitti.

Gelir yine bizim maçta oynar kendini yırtaR!!

Kırmızı Kart CEzalısı !!

İBB de Sakat ve Eksikler

Tum (KK) - Taner Gülleri - Efe - Can -Nsunbu - Barbaso

kısaca 6 banko adam sakat!! İ. Akın a kalmış bir takım

fener rahat alır malesef :(

gecen haftaydi o

ben tff sitesine baktim simdi

f5 macinda yarin oynayabilir

Lisans No --- Oyuncu --- Ceza Aldığı Maç --- Ceza Aldığı Org. --- Ceza Aldığı Grup --- Cezalı Old. Maç Tarihi --- Cezalı Old. Maç --- Cezalı Old. Org. --- Cezalı Old. Grup --- Tür

14547 - HERVE GERMAIN TUM - MKE ANKARAGÜCÜ - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - Turkcell Süper Lig - 13.09.2009 - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - TRABZONSPOR A.Ş. - Turkcell Süper Lig - Kırmızı Kart​

1 beraberlik feneri acayip karıştırır..

Acaba fb yönetmine alıann Topbaş ın oğlu ibb ye bir ayar çeker mi açıkcası düşünmeden edemiyorum.!!

h21.jpg

ibb feneri sever..

abdullah hoca fener i gene siler süpürür

Guizanin dans etmesi )))

Bu arada Taner sakat degil. Gecen hafta Trabzona karsi en az 30 d. oynadi.

Ama o kadar etkisizdi ki, oyunda miydi, degil miydi hic belli olmadi.

haha acayip güldüm 57sn. başlıyo :D hele arada bir araya girmesi yok mu :asd:

Hadi git ya hakem alıyormuşuz.Kim hakem alıyor belli oluyor.Mustafa Sarp tabatayı patakladı aldığı darbe sonucu sinirlendi yazılıyor.Emre 2 laf ediyor çirkef oluyor,Futbol oynamıyor,kavga ediyor maçta deniyor

Sen git bence..:cool: Salağa bak kimi nerden kovuyor..

Direk 02 oynadım iddaada.. Tavsiye ederim :) Abdullah Avcı geçen haftanın acısını çıkaracaktır.. Ki zaten geçen sene ve ondan önceki senelerde Şükrü Saracoğlu'nda yeterince puan almıştı Abdullah Avcı.. Bu sefer de acımayacak :) Başarılar İBB'ye.. ;)

Üst Alt