TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe 1-0 İstanbul BB | 20 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe - İstanbul BB | 20 Eylül | 21.00 |

bunlar şimdiden yusuf yusuf oldular zaten.. su sansları yardım etmezse bu hafta ibb cezalarını keser bunların..

arkadaslar fenerin tipik bir olayı vardır, işler kotu gitmeye baslarsa devamı da kotu gider. yıllardır böyle olmustur.

e twente acılısı yaptığına göre sartlar ve zemin hazır. herkesi iddaa'da ibb ya da beraberlik oynamaya davet ediyorum..

bana güvenin karlı cıkın ;)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Fenerbahçe - İstanbul BB | 20 Eylül | 21.00 |

ya bu fenerin zencilere asık olmasının miladı neydi hatırlayan var mı? ne zamandan beri fener zenci seviyor? :D

benim hatırladığım her daim sevmiş de ilk kim? :D

Kalbimiz Belediye ile. Yalniz gecen haftaki Trabzon macinda izledigim Belediye bu aksamda aynen devam ederse fener fark atar diyorum.

Herkes çok umutlu Belediyeden, en azından öyle umuyor ancak Fener bir şekilde alır bu maçı arkadaşlar, net bir skorla alacaklarını düşünüyorum maçı, İ.B.B de kötü bir dönemde, inşallah tersi olur ama ihtimali düşük bir beklenti bu.

belediye ankara kasımpasa antalya gıbı takımlar dussun bi lutfen.

bu BSB'de Tum'dan başka iyi zenci var mı bakem ?
laugh.gif

Taner oynuyomu millet?

Taner gibi ne yaptıgını bilen sprinter bir santrafor bu tenekelerin pasını söker.

Tum'un kötü oynadığı maç hiç çekilmiyor inş iyi oynar.Orta sahası zayıflamış İbb nin

Belediye çıkış arayışında ve çok zor bir virajda,bu maçıda kaybederse tehlike çanları çalmaya başlayacak.Geçen haftaki trabzon hezimetinden ders alırlarsa bir ihtimal berabere bitirebilirler bu maçı ancak çok zor tabiki.Moralsiz fenerinde bu maça asılacağı kesin zira taraftarı karşısında kaybedilecek puanlar onların moralini bir hayli bozacağı gibi bugüne değin kör topal götürdükleri serilerede çizgi çekmiş olacaklar ve baskı altında kalacaklar.

Fener iyi top oynamıyor ancak saha avantajları var,gerçi hoş twende karşısında öne geçmelerine rağmen yenildiler ama belediye karşısında böyle bir durum yaşayacaklarını sanmıyorum.Belidiye dirençli çıkar sahaya,ilk yarı 0-0 biterse bu maçda her şey olur diyorum.

fener bu maçta puan kaybetsin siz o zaman seyredin gümbürtüyü :)

Herve Tum vs. Volkan:blush2::blush2::blush2:

:allecto::allecto:

Al sana fenerin kadrosu

İlk 11

1. Volkan

77. Gökhan

58. Bilica

2. Lugano

6. Vederson

8. Kazım

27. Dos Santos

66. Mehmet Topuz

16. Cristian

10. Alex