TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonuc

Doğru söylüyorsun, bizim defans çok ağır kalıyor. Youla kesin yazar bir tane maalesef. Yediğimizden fazla atmaya bakıcaz.

bende şunu söylüyorum. Eskişehir maçı GS nin içerde oynayacağı en kolay maç olacak 4-7 arası gol bekliyorum. Belki 1 gol atarlar.

O defans ve futbolla yanıuna kar kalacak tek şey -4 lük averajdır.

Bakın Es es takip eden biri olarak yazıyorum. Hakemler vs gidiyorlasr bir şekilde.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonuc

Frank Rijkaard, Nonda'nın sakatlık sorununun bulunduğunu ve o yüzden bu futbolcuyu koruduklarını belirtirken, oyuncunun da gollerini atarak görevini yerine getirdiğini söyledi.

Ah okan damgacı ah konuşuyosun ama hep boşa bak adam sakatmış korunuyormuş

Rijkaard bu işi biliyor biz bazen boşa kürek çekiyoruz

Rijkaard akıllı adam. 2 yıldır oynayan adamı oynatmak 2 yıldır oynamayan adamı oynatmaktan daha mantıklı. Uğur'a gün geçtikçe güveninin artacağından eminim.

Tamam işte renkdaş,ben de Sabri'ye uğur'dan daha fazla güveniyorum derken gerekçem buydu..Uğur'un maç eksiği olması,yoksa Uğur'un yeteneğinden şüphemiz yok..

Aziz: Davum, bu ne??

Daum: Cetveldir ağam!

Aziz: Ne yapmalı??

Daum: Eli-yüzü sakınmalı ağam!

Taşların sallandığı ancak önemli virajları geride bıraktığımız bir pistteyiz. İlk yarıda istediklerimizi gerçekleştiremedik ama Keita ve Nonda'nın girişiyle hareketlenen oyunumuzda baskıyı çok iyi oluşturduk. Oyunu rakip sahaya yıkmayı başardık. Takımı daha iyi görmek için halen zamanımız var. Oyun kalitesi olarak daha iyi görünmemiz için Linderoth ve Ayhan'ın takıma katılmasını beklemeliyiz.

Nonda 45 dakika oynayarak hat-trick yaptı. İstatistikler der ki; Nonda ligde hiç bir maçta 11'de başlamamasına rağmen Beşiktaş`tan daha çok gol attı. Takımda bu kadar iyi bir yedek golcünün olması ne güzel...

Eskisehir'in aldigi 3 galibiyette tek farkli olmus, yani zar zor. Eskisehir takiminin bu sezonki oyununa, maclarina vs. baktigimizdada gectigimiz sezonda bizi zorladigi kadar bu sezondada zorlayabileceklerini sanmiyorum. Ama genede takimimizin cok ciddi bir sekilde maca hazirlanmasi lazim. Ozellikle takimimizin defansif zaafiyetleri teknik heyet tarafindan gozden gecirilip, giderilmeye calisilmali.

sabriye ôzel olarak defansta neler yapmali veya yapmamali diye hocamizin antrenman

yaptirmali(sabri konusunu fazla konu$micam sinirlerim bozuluyo)

kasimpa$a yi tebrik ederim cok guzel oynadilar, ama benim kafama takilan murat erdogan denen futbolcuya iki cift lafim var, o kadar ki$iliksiz bir futbolcusunki seni bu $anli takimdan kovdular.. cirkeflik,kufur,tehdit bunlar tam sana yaki$an $eyler bôyle devam edersen TSL ligini artik tv den izlersin..

o kadar takimda oynadin neden hic birinde tutunamadin?? sen hic bir zaman profesyonel futbolcu olmaya laik degilsin..

Bugün ilk yarı gerçekten pert oynadık,ama ikinci yarı kazanmak için elinden geleni yaptı aslanlar,ayrıca ben Canerin biraz zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum,Keita ve Nonda gerçekten klasını konuşturdu.Bugün Kasımpaşa nın yanı sıra Hakem diye tabir ettiğimiz şahısıda yendik alınan galibiyetten dolayı çok mutluyum,İnşallah es-esede 3 lük atarız.

Valla kardeşlerim ben o hakem olucak adamın ağzını burnunu kırabilirdim futbolcu olsam o sırada.. Bizimkilere helal olsun ki konsantrasyonlarını korudular ve herkese kapağı taktılar. Cimbomla dalga geçilmez.

Bu takımı seviyorum...!! Çünkü benim takımım her zaman ruhunu ortaya koyuyor.

TFF - MHK ve Hakem arkadaşa teşekkür ederim.

Kendini kasmadan 3-4 atan takımımıza orantısız haksızlık uygulayarak bizim gerçek gücümüzün ne derece olduğunu ortaya çıkardıkları için minnettarım.

Bu hafta 2 golllük geriden gelen ve asilime edilen GS ne yaparı gördük.!!

Sonuç 3-1 oldu.

Haftaya da 3-0 geriden başlatın bakalım!! 5-3 olacak mı görün.

Baros'un iptal edilen golu ofsayt degilmis de onu oynanirken bir insan evladinin yakalamasi cok zor. Ayrica Ali Gunes'in nasil oyunda kaldigini da en guzel bu vidyo gosteriyor, hakem iki pozisyonda da kiyak gecti herife. Sondakini saymiyorum o penalti degil ama hakemin bize bir Ali Gunes'e kirmizi kart, bir penalti, bir de gol borcu var demek ki.

Baros'un iptal edilen golu ofsayt degilmis de onu oynanirken bir insan evladinin yakalamasi cok zor. Ayrica Ali Gunes'in nasil oyunda kaldigini da en guzel bu vidyo gosteriyor, hakem iki pozisyonda da kiyak gecti herife. Sondakini saymiyorum o penalti degil ama hakemin bize bir Ali Gunes'e kirmizi kart, bir penalti, bir de gol borcu var demek ki.

Ali güneş oyunda kalmadı ki sakatlanıp çıktı :D hakem atmadı bari çıkayım dedi şimdi ayıp olur:D gözlemci raporu : Ali Güneş hakemin yanlış kararlarına dayanamadı ve oyundan sakatlanarak çıktı:D Bu hakeme amatörde de maç vermesinler.

Ali güneş oyunda kalmadı ki sakatlanıp çıktı :D hakem atmadı bari çıkayım dedi şimdi ayıp olur:D gözlemci raporu : Ali Güneş hakemin yanlış kararlarına dayanamadı ve oyundan sakatlanarak çıktı:D Bu hakeme amatörde de maç vermesinler.

Ali Güneş çıktı 3 gol attık:)

Eğer 8.dakika 10 kişi kalsalardı ne olurdu merak ediyorum ...

Ya hakem sanırım uykusuz kalmış :) Maç esnasında uyuyordu arada bir gözlerini açıp o esnada olan pozisyonları veriyordu... Başka türlü düşünmek istemiyorum çünkü

Verilmeyen maçın başında 1 penaltı var 1 kırmızı kart var...KeweLL'ın pozisyonunda 2.Kırmızı kart var... Murat Erdoğan'ın Baros'a yaptığı faulde bariz sarı kart var ki hakem faul bile vermedi..Murat da 2 sarıyla uyunu tamamlamıyabilirdi...Bize geri pası iyi süzen hakem nedense aynı şeyi Kasımpaşalı oyuncunun geri pasında gösteremiyor...Keita'yı kırmızıdan atmadı onuda yapsaydı bari ;)

Kasımpaşa çok ballıydı...Topları üstüne çeken bir kaleci,Penaltıları,Kırmızıları görmeyen bir hakem, Direklerde patlayan toplar vardı...Ehh Balla da olsa bu takıma ancak bu kadar dayanabilirsiniz!!!

Ilk yari gercekten cok kotu oynadik.Kotu oynamanin nedenlerinden biri de iki hucumcu bekle olynakti.Cunku total futbolda bir bek hucuma ciktiginda diger bek onun yerini doldurmakla yukumludur.Ama biz ilk yarida bunu yapamadik ve neticede golu Sabrinin bolgesinden yedik.Ikinci yari Rijkaard gerekli konusmayi soyunma odasinda yapmis ki takim kendine gelmisti.Atak ustune atak yaptik ama bir turlu topu cizgiden iceri geciremedik.Kasimpasininda sert futbolu olunca mac icinde oyun gerginlesti.Ama 62.dakikaya kadar...

Sonra Nonda cikti sahneye ve sazi eline aldi.Cok pozisyon harcadik ama galip gelmeyi bildik.Simdi onumuzde ligde yenilgisi olmayan bir Eskisehir maci var.O maci da kazandik duzluge cikariz Allah'in izniyle

Hakemi konusmaya gerek yok.Galatasaray'in kaybetmesi icin elinden geleni yapti.Ama neticede basarili olamadi.

Ali Güneş Rüştü'den daha iyi kaleci ayrıca artık forvet aramamız gerektiğini birkez daha gördük bu maçla Nonda'dan daha iyi yedek kalmayı kabullenecek kulübeden çıkıp oyunun seyrini değiştirecek oyuncu bulamayız.

Geriye düştüğümüz ve ilk yarı berbat oynadığımız bir maçı farklı kazanmak çok sevindirici.

Ama sabri hala aynı sabri bize katkısından kat kat daha çok zararı var.

Caner desen hala takım oyununa alışamamış ve alışmasıda çok uzun sürecek gibi.

Mustafa ve mehmetin bir arada oynuyamıyacağı tekrar tescillendi.

Ve galiba biz keitaya baya bağımlı hale geldik adam uyuşturcu gibi onsuz olmuyor:D:DBakalım afrika kupasına gittiğinde ne yapacaz:(:(

Ve tabikide NONDA yine konuşturdu kalitesini,bu kalitede yabancı yedek bulmak hiç bir kulübe nasip olmaz değerini bilmek lazım.

Aslanlarımızı tek tek kutluyorum.....sabri hariç:mad::mad:

Caner berbattı sadece Sabri pana maçındaki gibi oynayamadı sanırım yorgunluktan ama farkettiyseniz elano yerine keita girince daha iyi oynamaya başladı...

Üst Alt