TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonuc

Çok merak ediyorum. Galatasaray!a et görmüş köpekler gibi saldıran ve her pozisyonda topla karışık kasti basan Kasımpaşa aynı futbolu Fenerbahçe ve BJK'ye oynuyabilecek mi?

Bakım buraya yazıyorum.

Kasımpaşa şu oynadığı efordan dolayı 3 hafta daha ligde 1 puan dahi alamaz. Her oyuncu kendi sınırını 2 kat zorladı. Haftaya Kayserispor bu Kasımpaşa ya en az 3-5 arası atar yollar. Sizde GS nin yarattığı tahribatı düşünün derim.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonuc

Ligte oldu mu bilmiyorun,ama Sampiyonlar liginde oldugunu biliyorum:)

Mustafa denizli acaba bir tarih daha yazabilecek mi :)

inşallah yazmaz çünkü yabancılar bjk yi feneri yendik diye sevinmiyorlar

türk lokumu falan filan diye dalga geçiyorlar hindi diyorlar ve çok sinirleniyorum

cimbomum seneye CL de yen şu ezik takımları.

Dün stattaydım ancak Kasımpaşa'lı taraftarların arasında,çok sıkıntı çektiğimiz maç neredeyse 4-1 bitecekti...

Mehmet Topal,Keita,Nonda ve Arda diğer oyunculardan bir adım öne çıktı bana göre,özellikle Topal mücadelesini 90 dakikaya yayarak orta sahamızı ayakta tuttu.

İlk yarı Kasımpaşa bizden çok daha agresif oynadı artık buna rehavet mi,yorgunluk mu ne demeliyiz bilmiyorum.Fark 2 veya 3 de olabilirdi.

İkinci yarı oyuncular ciddiyetin farkına vardılar ve zor da olsa 6 da 6 yapmayı başardılar.

Maçtan Notlar : *Ali Güneş'i iki kez atamayan hakeme Kasımpaşa tribününden aşırı tepki yağması düşündürcüydü.

*R.Tayyip Erdoğan stadının tribün olmayan diğer tarafından sahaya torpil atılması daha vahim durumlar olabileceğinin göstergesiydi.

*Yılmaz Vural'ın tribünün önüne gelip hakemi eleştirmesi ve haliyle tribünün küfüre başaması gözden kaçan bir ayrıntı idi.Yılmaz Hoca'nın bu işleri yapmaması lazım.

*Yine Yılmaz Vural'ın maç sonunda Ali Güneş'in pozisyonuna görmedim demesi ilginçti.

*Kasımpaşa'nın sol bek mevkii'nde oynayan Sancak oyun stili olarak gözüme olumlu çarptı ancak tam önümüzde Keita'ya attığı dirsek yakışmadı.

*Keita'nın Sancak ile girdiği mücadeleden kırmızı kart alma olasılığı gayet yüksekti ancak önce kaptan ,sonra Riijkard sakin olması konusunda uyarılarda bulundular ve Keita'yı sol kanata çekerek bir bakıma olası bir kırmızı karttan önlemiş oldular.

gol geldi‚ tvleri kapatin fark geliyor...

Antu dan alinti.

Karsi yakadaki rakibimiz dahi anlamis ki Gol buldukca acilan bir takimiz ama biz ne yazikki kendi Takimimiza güvenemiyoruz. Ben gayet rahat maci seyrettim golün gelecegini biliyordum.

Dakika 80 olup 2-0 geri de olsaydik dahi bu takim maci cevirirdi. Onun icin rahat seyretmemiz gerekiyor artik maclari. ;)

Tabiki oyun cok önceden kopacakti yine ama Hakem ne yazikki engelledi bunu.

8 dakikadaki pozisyonda kural geregi yapilmasi gerekenler yapilsaydi tipki Besiktas ve Pana macinda oldugu gibi erkenden Golü bulup rahat oynuyacaktik.

Takimimiz inanilmaz bir mücadele göstererek 3 puani almayi basardi. basta Nonda ve Keita olmak üzere tüm takimi kutluyorum. Böyle devam etmesi dilegi ile. ;)

Angutları okudukça kopuyorum :D

Diyolar, Keita kırmızıydı, o kırmızı görse Galatasaray kazanamayacaktı..

Emre görüntüden ceza aldı Keita'nın da alması lazım vs vs..

Gene bala kazanmışız :D

Daha 5.dk'da Ali Güneş kırmızı görse, penaltımız verilse, maç 5-0 bitecekti :D

Bunu nasıl göremiyolar anlamıyorum :D

Kudurun uLan ezikLer :D hahaha :D

Angutları okudukça kopuyorum :D

Diyolar, Keita kırmızıydı, o kırmızı görse Galatasaray kazanamayacaktı..

Emre görüntüden ceza aldı Keita'nın da alması lazım vs vs..

Gene bala kazanmışız :D

Daha 5.dk'da Ali Güneş kırmızı görse, penaltımız verilse, maç 5-0 bitecekti :D

Bunu nasıl göremiyolar anlamıyorum :D

Kudurun uLan ezikLer :D hahaha :D

Keita adama vurmadı bile be!Ayıp be!

Hakem yatsın kalksın bu maçı kazandığımıza dua etsin . .

keitanın nefessiz kalmasına sebep olan yere vurmuş kasımpaşalı bi zahmet sinirlensin keita vurmadı ama çok sinirlendi. hiç profesyonel değil bu k.paşa

Lig tv sağolsun göstermedi sağolsun pozisyonu tekrardan ama bir pozisyon vardı Keita bir kasımpaşaylı oyuncuyla ikili mücadeleye girdi ve faul yaptı düşen oyuncuyu kaldırırken Kasap Sancak Kaplan attan tekme attı... Daha sonra bu kasap Sancak dirsek attı ve Keita neydeyse Gaziantep'deki olayın aynısı yaşayacaktı. O da o dakikadan sonra Sancak'ın peşine düştü ve olaylar gelişti....Keita'nın o kadar sinirlenmesini doğru değildi ama onun yerine kendime koyunca sus pus oluyorum..

Eğer yumruğu o Kasap Sancak'a gelseydi hakeme bunu göstermek için elinden geleni de yapardı ....O ise yaptığı hatanın farkıyla direk arkasına bile bakmadan sahaya döndü....

Maçın hikayesi

https://gelgidersin.blogspot.com/2009/09/macn-hikayesi-kasmpasa-1-galatasaray-3.html

gülmek isteyenler yılmaz Vural'ı izlesin...

Rijkaard'a nasıl sarıldıysa adamcağız korkup arkasına bile bakmadan kaçıyor.

2.golden sonra taraftara neden bağırmıyorsunuz diye diklenmesi de çok komik. Sanki taraftar yedi golü:)

Takımına baksana...Sovmen adam tamamiyle....

Bu saatte beni baya güldürdü...

Üst Alt