TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa 1-3 Galatasaray | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül P'tesi | 21.0

Gecen seneyi hatırlatmaya gerek yok. Zira Skibbe ve Bulent'i yanyana koysan bir Albert Roca Puyol etmez. Ustelik gecen seneyi yasayan oyuncular aynı hataya ikinci kez dusmezler. Bu yuzden icim rahat, sizinde rahat olsun ;)

Super lig gol rekoru ne bu arada? :asd:

işte o maça da bu havada çıkmıştık!!

5-6-7-8 atarız demiştik.. ama adamlar rahatça 1-0 yenmişlerdi.

aynı hataya düşmemek gerek büyük bir Zafer yaşadık.

ve rakiplerinin %90 6 puan alacağı rakibe şans tanımadan

6 puanın 3 ünü alman şart.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray | 21 Eylül P'tesi | 21.0

0 - 1 olsun bizim olsun.Şimdilik bu hafta fark istemeyelim.Çok tehlikeli maçlardan 1 tanesidir.

Ben dememistim, hatta cogu kimse dememisti. Leverkusen eline 5 verip gonderirse seni diyemezsin zira.

Bu takımı sezonun ilk yarısındaki macta zorla 1-0 yenmistik, ustelik o sene sampiyonluk icin cekistigimiz tek rakibimiz Fenerbahce'ye kok sokturmuslerdi. Ama suan ne diyorum? Gecen senelerden tecrubesi olan oyuncular aynı hataya ikinci dusmez. Bu yuzden gayet rahatım.

Olabilecek en kötü sonucu düşünerek 7-0 dedim. Daha fazla gol olmayacağını düşünmemin sebebi de bizimkilerin işin ..okunu çıkaracak olmalarıdır. Laubalileşecekler iyice ve daha fazla atamayacaklar.

Hatta 2 gol ilk 10 dakikada gelecek. Devre bitmeden 4-5 olur.

Aynen oyle,5 atinca 5 puan kazanmiyoruz,2-0'dan sonra şimariyoruz hakli olarak ama once bi soluklanalim,işi garantiye alalim,show kismina bakariz :eek:

Pana maçında 2 farklı öne geçtik,Nevizade Geceleri'ni duyamayınca içim bir tuhaf oldu.

Bunlar geçen sene 1-0 yendiler ya yine meydan okuyorlarmıs :D

Gecen snee turuncuyduk bu sene moruz.

Gecen sene koymadıysak bu sene koruz :C

Kasımpaşa'nın kadrosu toplama ama tek tehlike Yılmaz Vural. Biletlerde yaptıkları çirkin ayak oyunları onları yenilgiden kurtaracamayacak.

Rotasyon olacaktir kesinlikle ama yinede 3-4 Gol atacagimizi düsünüyorum.

Biletlerin pahali olmasi ile fazla Taraftarin maca gidecegini sanmiyorum.

Son olarak kadro tahmini :

--------------Leo Franco------------

Ugur-Emre Asik-Hakan Balta-Alpaslan

Sabri-------Baris---Topal-------Caner--

-----------------Elano------------------

----------------Nonda------------------

Sabri'yi çıkar Serdar'ı koy süper kadro.:D

Bu maçta Caner'i ilk 11'de görebilmek Hakan'ı dinlendirmek adına güzel olurdu.

Zemin kötü sakatlık olur. Elano -Keita-Baros-Arda kenarda otursun.

Tam rotasyonluk maç Rijkaard bunu değerlendirecektir.

Futbolun güzelliği burada işte. Takım oyunudur, 2 takım arasında ne kadar kalite farkı olursa olsun kötü takımın iyiyi yenmesine "sürpriz" dense de işte bu "sürpriz" her zaman olabilecek şeydir. Takımımıza çok güvenebiliriz lakin hesapta olmayan işler de olabilir. Maçın başında Kasımpaşa öne geçemez mi, geçer. Biz gol için bastırırken kontraya çıkarlar, ceza sahasında bir dengesiz müdahale penaltı ve kırmızı kart. 2-0 olduktan sonra 10 kişiyle maçı çevirmek artık zor olur. Bu senaryo futbolda olmayacak senaryo değil. Ki geçen sezon en az 5 takım bizden aldığı puanlarla kümede kaldı.

Normal şartlar altın 5+ golle yenmemiz gerekir. 2 sene önceden kalma bir hesabımız vardı, Arda Turan bir kaptan olarak arkadaşlarını bunun için de motive etmelidir,farklı bir galibiyetle bu hesabı da kapatıp Eskişehir, Sivas ve Antalya'yı beklemeliyiz. Kocaeli'yi de Türkiye Kupasında yakalarsak ne ala, olmazsa artık süper lige çıktığı sezon hallederiz.

Sonuç olarak ben de farklı kazanacağımızı düşünüyorum. İlk yarı yarım gol atarsak 4+ fark olur.

bence bu macta nonda-ugur-caner ilk onbir başlayacak.

başta baros olmak üzere kewell ,sabri ve hakan balta dinlendirilecek tabi servet hazır ise.

---------------------leo---------

ugur--------servet--------emre aşık------caner

-------------m.sarp----m.topal---------

keita--------------elano-------------arda

-----------------nonda---------------

UEFA maçı yorgunluğu nedeniyle bazı üyeler yedek ağırlıklı çıkacağımız yönünde yorumlar yapsada bana göre bu oynadığımız ilk hafta maçların öneminin büyük olduğunu çoğu kez son hafta maçlarında anlamış bulunmaktayız. O yüzden her maçımıza parola takım büyük küçük demeden galip gelmek olmalı. Kesinlikle hafife alınılmayacak bir takım bunu giden senelerde gördük. Kasımpaşa kendi evinde 2 maçınıda kaybetti. Takımım adına bu geleneği devam ettirmesi dileğiyle.

Yedeklerle asları karıştırıp oynatmalıyız.Yedekler biraz daha ağırlıklı olmalı.Takıma dinamizm ve hırs getirir bu hamle.

Caner'i sahada görmek istiyorum.Rijkaard kesinlikle rotasyon oyuncularından birkaçını sahaya sürecektir.

Maça gelince,kendimizi hiç yormadan,sakin bir şekilde 2-3 farklı bir galibiyet alırız diyorum.

Üst Alt