TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe -Gençlerbirliği | 4 Ekim | 20.00

Fenerde hıyar çok . Gençlerde Yoğurt gibi oynamazsa cacık olmaz .Yoğurt gibi yavşarsa cacık olur fener alır. gençler gençler gibi oynasın bu maçı alabilir bile.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe -Gençlerbirliği | 4 Ekim | 20.00

Fener puan kaybeder,tabi hakem saçma saçma şeyler yapmazsa.

Gençler bi gençlik yapar fenere

Bi G.Saray formuna girip de hakaret edebilen misafir uyeler var,yemişim bu objektifliği..

Sevgili Renktaşım Sen Bilmezmisin Galatasaray taraftarındaki "Hayvan sevgisini"..

Birden aklıma geldi..bence sen bu konuda yazı yazmalısın. Sonuçta dopal hayatı koruma konusunda da bize görevler düşüyor. Fidan dikiyoruz ya hani, işte bu da böyle birşey..

Birden aklıma geldi nedense!

Eğer oyunlara bakacaksak Gençler 5ten aşşağı fark atmaz.Ama işin içine bal girince Fener bir adım öne geçiyor.

Böyle bir takımın 7de 7 yapması,şans faktörünün herşeyi yapabileceğini gösteriyor..Gençler isterse kazanabilir bu maçı,diğer Anadolu takımları gibi..Fakat Fenerin bu noktaya nasıl geldiğini düşünürsek,Fener alır diyorum..

BU ezikler berabere kalsa bizde yenelim ankarayi , ezikler kudurur.

Fener beraber kalacak gibime geliyor. Gençler gol atmaya başladı ve tempolu oynuyorlar.

Eğer Gençler yüksek tempo yaparsa fener çok zorlanır ve golü de yerse maçı çeviremez.

Ama Futbol bu fener bedava dan maçlar almaya da devam edebilir.

Provokasyon girişimi nedeniyle, Furkan Tayanç ihraç edilmiştir.

Konu kaldığı yerden devam edebilir.

Haydi gençler yen şu feneride lider yap bizi..:D:D:D

Banko beraberlik diyecektim, gidip istemeden G.Birliği kazanır 'a bastım. :)

sisko_zenci02.jpg

fenerin üstüne zenci oturur umarım bu maçta...

Üst Alt