Tudor: "2-0 geriye düşüyorsanız tüm sorumluluk sizde olduğu için tepkiler normal" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "2-0 geriye düşüyorsanız tüm sorumluluk sizde olduğu için tepkiler normal"

malatyanın kapanması yetersiz kalacaktır,ndiaye ve feghouliden ötürü.belki belhandaya attıgı gol moral olur ve kendini verir artık.

Malatya deplasmanı bu sezon gideceğimiz en rahat deplasman olabilir diye düşünüyorum hele ki yalçın ayhanın kadro dışı olduğu bir malatya çok güzel olacaktır. İlk golü erken bulursak harika bir maç izleyebiliriz ama bu maçı bir şekilde rahat geçeceğimizi düşünüyorum. Defansif, orta saha ve hücumsal olarak hala süper lig seviyesinde olduğunu düşünmüyorum bu ligin en zayıf halkalarından biri malatya ilk golü yedikten sonra çabuk kırılıyorlar hele ki açıldıkları zaman arka tarafta büyük boşluklar veriyorlar son maçlarda da inanılmaz formsuzlar umarım bizim maçta da o formsuzlukları devam eder :D

Malatya deplasmanı bu sezon gideceğimiz en rahat deplasman olabilir diye düşünüyorum hele ki yalçın ayhanın kadro dışı olduğu bir malatya çok güzel olacaktır. İlk golü erken bulursak harika bir maç izleyebiliriz ama bu maçı bir şekilde rahat geçeceğimizi düşünüyorum. Defansif, orta saha ve hücumsal olarak hala süper lig seviyesinde olduğunu düşünmüyorum bu ligin en zayıf halkalarından biri malatya ilk golü yedikten sonra çabuk kırılıyorlar hele ki açıldıkları zaman arka tarafta büyük boşluklar veriyorlar son maçlarda da inanılmaz formsuzlar umarım bizim maçta da o formsuzlukları devam eder :D

Yalçın ayhan neden kadro dışı kaldı hocam

Yalçın ayhan neden kadro dışı kaldı hocam

3 hafta önce beşiktaş maçından sonra disiplinsiz hareketler nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı o süreden beri kadro dışı devam ediyor affedileceğini de sanmıyorum. Zaten o kadro dışı kaldıktan sonra defansları çok iyi değil. Zaten malatya son 5 maçta 2 beraberlik alabildiler ve toplamda 2 gol attılar hücum yönünden ligin en zayıf takımı yalçının da olmaması bizim için büyük avantaj olacak

İyice fener taraftarına döndü Galatasaray taraftarı. Avrupa olmayınca derbi kazanıp bununla övünmek istiyor. Nası koyduk vs. diye iş yerinde, okulda böbürlenmek istiyor. Liderlikmiş, kısıtlı kadroyla başarılarmış umurlarında değil. Fenerle oynadığımız maç 0-0 değilde penaltımız verilip 1-0 kazanmış olsak, şuan bunları konuşmayacak zilyon kişi var. Ego tatmin ediyorsunuz. Sabredin, 15 haftada birçok TDden çok daha iyi şeyler başardı Tudor.

neyi başarmış acaba kadroyu temizlemiş olması,cogu iyi transferler yaptırması bi nebze olabilir tabi onu da kendisi yaptıysa bu kadroyu herkes oynatırdı büyük macları bekledi herkes tudor için taraftarın yüzde 90 düşmandır şu an

Tudor ile bu isin olmayacagini dusunsemde bazen fazla ustune gidiyoruz gibi geliyor. Adamin kisiligine hakaret etmenin anlami yok.

Belhanda maç mı seçiyor ??

O zaman bugune kadar hiç bir maçı seçmedi desene ?

Sneijderi döve döve gönderdi ya bu taraftar.Beter olsunlar bırak.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

3-4-2-1 in solunda Tolga Ciğerci oynuyordu doğru maça gittiğinden emin misin ?

Tolga lig maçlarında da sol açıkta görev yaptı.Kendi mevkisi olmasa da ilginç bir form tuttu.Fener maçında evet dağıldı.

Ama o sakatlandıktan sonra defansif gardımız da ciddi düştü.keza rodri belhanda defansif katkısı olmayan oyuncular.

Bu sebeple ofans-defans konusunda fener maçına dengeli çıktı demek istedim ben.

Üst Alt