Tudor: "Kadro tercihi bana aittir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Kadro tercihi bana aittir"

Sonuca gore burada bir dolu insan doneklik edecek ama ben Brumaya ayar gerektirdigine inandigimdan sonuc hic umrumda olmadan Bruma kesigi konusunda hocayi hakli buldum.

Biktim havaya giren ergen topcu gormekten, takim oyuncusu olamayan dingilleri gormekten takimda.

Gecen yil dakika alamayan Bruma bu yil sahada takim arkadasini fircaliyor her topu kendi kullaniyor.

Forza Tudor!!

2 sezon önce Bruma sakatlığın da etkisiyle çok ürkek oynuyordu çalıma girmeye korkuyordu. Bruma kısıtlanacak adam değil İtalyanlar köreltti zaten adamı.

Galatasaray kariyerine çok büyük bir kumarla başladı.

tapatalk

Yok ya ortada kumar falan yok. Kaidesi irtifa kazanmis bi bebeye GS formasi giydigini hatirlatan bir teknik adam var.

Heee bak kumar nedir biliyormusun.

Bjk maci oncesi kamp kurallarina uymayip kampa ailesinden birilerini getiren Hakan Sukur le Lincolnu mac sabahi kadro disi birakmaktir!! ;)

Ve biz ona Kalli deriz.

Heee o maci da 2-1 kazanmistik birde! ;)

Tudor bu karar ile ben bu maçı alacağım Beşiktaş maçı şampiyonluk yolunda daha önemli demiş adeta , bunun yanında otoritesini pekiştirmesi de cabası olmuş.

Ne kadar farklı bir Galatasaray izleyeceğimiz konusunda bir tahminim yok ancak bir şekilde Rize deplasmanını kayıpsız döneceğiz , kimse ne olduğunu dahi anlamayacak gibime geliyor.

Bruma'yı kadroya almayan kişi Riekerink olsaydı nasıl da sövülürdü, Tudor almayınca doğru karar denmiş, gülmemek elde değil. Hadi ilk elin günahı olmaz diyelim tamam da, eğer sakatlık vs. yoksa saçmalıktan başka şey değil, biraz olsun samimiyet lütfen.

Bruma'yı kadroya almayan kişi Riekerink olsaydı nasıl da sövülürdü, Tudor almayınca doğru karar denmiş, gülmemek elde değil. Hadi ilk elin günahı olmaz diyelim tamam da, eğer sakatlık vs. yoksa saçmalıktan başka şey değil, biraz olsun samimiyet lütfen.

Aslolan ne düşünerek daha doğrusu neye dayanarak bu karara vardığı değil mi sence ?

Eğer ki benim düşündüğüm gibi hareket etmişse , ben bunda sövülecek bir nokta göremiyorum.

Aslolan ne düşünerek daha doğrusu neye dayanarak bu karara vardığı değil mi sence ?

Eğer ki benim düşündüğüm gibi hareket etmişse , ben bunda sövülecek bir nokta göremiyorum.
Sövülsün demiyorum zaten, mutlaka nedeni vardır. Ben sadece kıyaslama yapıyorum, Riekerink yapsa alacağı tepki belliydi. Sırf hoca yeni geldi diye alınan bu kararı desteklemeyi samimi bulmuyorum o yüzden. Ola ki Bruma sakatsa o zaman kararı doğru bulanlar için daha da komik bir durum ortaya çıkar.

Tapa

getireceklerdi aslinda yilmaz abimizi, indirecekti bazi topcularin havalarini ahhh

2661_120505.jpg

kral ya

Sövülsün demiyorum zaten, mutlaka nedeni vardır. Ben sadece kıyaslama yapıyorum, Riekerink yapsa alacağı tepki belliydi. Sırf hoca yeni geldi diye alınan bu kararı desteklemeyi samimi bulmuyorum o yüzden. Ola ki Bruma sakatsa o zaman kararı doğru bulanlar için daha da komik bir durum ortaya çıkar.

Tapa

Rüzgarcı taraftar işte.

Bence de Bruma'nın alınmaması doğru değil ama hocanın bu tarz kararları ilk baştan oyuncular üzerinde baskı oluşturacak ve otoritesini arttıracaktır.

-Tapatalk-

Bruma'yı ters etki yapıp küstürebilir.

Tabi bir de Bruma'nın bizi rakip kaleye götüren 1-2 adamdan biri olarak düşünürsek hocanın başlangıç maçında kendisi içinde almaması gereken bir risk. Yedek oturtabilirdi gerekirse.

Görüşlerine saygı duymamla birlikte bence yanlış bakış açısındasın. Rikerink Bruma'yı kadro dışı bırakısa tabiki eleştirilirdi çünkü kurduğu sisteme göre en etkili oyuncu Bruma'ydı. Ama Tudor'un henüz ne yapmak nasıl bi futbol oynamak istediğini bilmiyoruz. Hangi sebeple verilmiş bi karar bilmesem de tahminim disiplin amaçlı yapılmış bi hamle.

Ben olsam Bruma'yı kadroya alırdım ama hoca ben değilim Tudor ve ne yapmak istediğini görmek istiyorum. Bu yüzden de sonuç ne çıkarsa çıksın kararına saygı duyuyorum. Bu arada samimiyetsiz olan ise oyuncuya dayalı düzene karşı olmamıza rağmen hoca daha ilk maçına çıkmadan kararlarının bu kadar sorgulanmasıdır.

Basit bir beyan olmuş.
Jor almasaydı söverdik evet. Çünkü Onun oyun planını biliyoruz, sistemini biliyoruz. Bruma'nın topu alıp gitmesi üzerine kurulu. Başka planı yok adamın.

Tudor ne düşünüyor bilmiyoruz. Bekleyip göreceğiz. Rize maçı fikir verecek.

Görüşlerine saygı duymamla birlikte bence yanlış bakış açısındasın. Rikerink Bruma'yı kadro dışı bırakısa tabiki eleştirilirdi çünkü kurduğu sisteme göre en etkili oyuncu Bruma'ydı. Ama Tudor'un henüz ne yapmak nasıl bi futbol oynamak istediğini bilmiyoruz. Hangi sebeple verilmiş bi karar bilmesem de tahminim disiplin amaçlı yapılmış bi hamle.

Ben olsam Bruma'yı kadroya alırdım ama hoca ben değilim Tudor ve ne yapmak istediğini görmek istiyorum. Bu yüzden de sonuç ne çıkarsa çıksın kararına saygı duyuyorum. Bu arada samimiyetsiz olan ise oyuncuya dayalı düzene karşı olmamıza rağmen hoca daha ilk maçına çıkmadan kararlarının bu kadar sorgulanmasıdır.

Bu tarz bir yoruma karşı çıkmam, sonuçta bir fikir sunuyorsun. Belki de dediğin gibidir ama mevcut kadroda Bruma fark yaratabilen tek tük isimlerden. Hangi sistemi denersen dene, en azından kulübede bırakabilirsin, ama kadroya almamak çok daha radikal bir durum. Ben pek anlam veremedim doğrusu ve karara saygı duyulmanın ötesinde, kararı çok beğendiğini beyan edenler oluyor, benim samimiyetsiz bulduğum nokta o.

Üst Alt