Tudor: "Kadro tercihi bana aittir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Kadro tercihi bana aittir"

sebep bu mu ki aciklasin

ortada dolasan haberlere gore yazdim ama zaten 3 tane olabilecek gerekce var ama bence 3ude yanlis.

1. bruma geri yardim etmiyor veya mucadele etmiyor diye kesilmis olabilir. o zaman selcukun orada ne isi var.

2. bruma sahsi oynuyor diye kesilmis olabilir. e yasin cok mu herkese pas vererek oynuyor. ustelik birde yeteneksiz. ataklarin icine siciyor. bruma ne kadar sahsi olsa bile sinodan sonra takimda en cok asist yapan adam.

3. sari kart sinirinda ve bejeke maci var diye kesilmis olabilir. eger bu maci kazanamazsak o macin pek bir onemi kalmiyor.

ha birde ufak bir sakatlik olmus olabilir (umarimda oyledir).

eger degilse bu 3 sebepten biri bence bu karar icin yanlis.

daha once dedigim gibi. eger bir ders vermek istiyorsan brumaya davranislarindan dolayi kadroya alip yedek birakmak daha makul olurdu bence. zaten basimizi yemek icin bekleyen bir basin var ve biz onlara surekli malzeme veriyoruz. zaten basimizda bir baskan veya yonetim yok bunlarla ugrasacak. birde bu islerle ugrasiyoruz. pr konusunda maalesef felaketiz.

son olarak senin tek para yapabilecek oyuncun bu ve bu adam senle sozlesme yenilemezse seneye sacma sapan bir fiyata satmak zorunda kalacaksin. bende disiplin olmasindan yanayim ama disiplini saglarkende bu tip seyleri dusunmek lazim.

Burda bi kaç arkadaş Tudor gelince taraftarın hemfikir olduğu 11'i sahaya sürerek şampiyon olacağız zannediyordu herhalde. Eğer başarı böyle geliyosa Tudora ihtiyaç yoktu o zaman. Taraftarın nabzını, düşüncelerini bilen bir kişi gayet de yeterli olurdu.
Galatasaray artık futbolcuların istediği gibi at koşturduğu bir yer haline gelmiştir. Bunun en somut örneğini kayseri maçında yaşadık, gördük. 90 dakika boyunca ne hucum yapabildik ne de defans, abartmıyorum ben hayatım boyunca bu kadar puana ihtiyacımız olupta bu kadar aciz bir Galatasaray daha hatırlamıyorum.Bunu sadece futbolcu kalitesiyle , taktikle, yada hoca farkıyla açıklayamassın bu floryadaki başıboşluğun, futbolcuya dayalı bir düzenin sahaya yansıması. Adam bu düzeni bozmak adına takımın belkide potansiyel olarak en büyük yıldızını kadro dışı bırakıyor, takımın diğer geri kalanlarına gözdağı vermek için daha sonuçlarını görmeden yerden yere vurmalar başlıyor. Sırf ben dedim, demiştim diyebilmek adına.

2013/2014 sezonu yine bir Kayserispor maciydi. Taraftarin cildirdigi mac.

Burda bi kaç arkadaş Tudor gelince taraftarın hemfikir olduğu 11'i sahaya sürerek şampiyon olacağız zannediyordu herhalde. Eğer başarı böyle geliyosa Tudora ihtiyaç yoktu o zaman. Taraftarın nabzını, düşüncelerini bilen bir kişi gayet de yeterli olurdu.
Galatasaray artık futbolcuların istediği gibi at koşturduğu bir yer haline gelmiştir. Bunun en somut örneğini kayseri maçında yaşadık, gördük. 90 dakika boyunca ne hucum yapabildik ne de defans, abartmıyorum ben hayatım boyunca bu kadar puana ihtiyacımız olupta bu kadar aciz bir Galatasaray daha hatırlamıyorum.Bunu sadece futbolcu kalitesiyle , taktikle, yada hoca farkıyla açıklayamassın bu floryadaki başıboşluğun, futbolcuya dayalı bir düzenin sahaya yansıması. Adam bu düzeni bozmak adına takımın belkide potansiyel olarak en büyük yıldızını kadro dışı bırakıyor, takımın diğer geri kalanlarına gözdağı vermek için daha sonuçlarını görmeden yerden yere vurmalar başlıyor. Sırf ben dedim, demiştim diyebilmek adına.

mantikli bir yorum
bu hareketi geldikten 3-4 ay sonra yapsa 1 dk dersin demek bu adam oyuncularla iliskide sikinti yasiyor yada oyuncular guvenmiyor kendisine, o da cozumu boyle ters tepecek hamlede buluyor vs. vs. sorgularsin
ise yeni baslayan bir td olarak boyle drastik bir hamle normaldir (tabi antremanda bir tavir, isteksizlik, ters cvp falan durumunda. bazilarinin dedigi gibi mucadelecilikle yada takim oyunuyla bi alakasi oldugunu sanmiyorum. olsa bizden alinacak topcuyu bruma olarak deklare etmezdi birkac ay evvel) bunun takima nasil yansiyacagini rize maci ve sonrasindaki periyodda gorecegiz. ins olumlu yansir. puan kaybinda basin hucum edecektir zira. ama takim iyi oynayip kazanirsa hoca da basin toplantisinda acip sergileyecektir diye dusunuyorum

Brumanin bir sakatligi yokken kesilmesi bir skandaldir. Biz Tudoru bu oyunculardan verim alsin diye getirdik daha da takima kustursun diye degil.

ortada dolasan haberlere gore yazdim ama zaten 3 tane olabilecek gerekce var ama bence 3ude yanlis.

1. bruma geri yardim etmiyor veya mucadele etmiyor diye kesilmis olabilir. o zaman selcukun orada ne isi var.

2. bruma sahsi oynuyor diye kesilmis olabilir. e yasin cok mu herkese pas vererek oynuyor. ustelik birde yeteneksiz. ataklarin icine siciyor. bruma ne kadar sahsi olsa bile sinodan sonra takimda en cok asist yapan adam.

3. sari kart sinirinda ve bejeke maci var diye kesilmis olabilir. eger bu maci kazanamazsak o macin pek bir onemi kalmiyor.

ha birde ufak bir sakatlik olmus olabilir (umarimda oyledir).

eger degilse bu 3 sebepten biri bence bu karar icin yanlis.

daha once dedigim gibi. eger bir ders vermek istiyorsan brumaya davranislarindan dolayi kadroya alip yedek birakmak daha makul olurdu bence. zaten basimizi yemek icin bekleyen bir basin var ve biz onlara surekli malzeme veriyoruz. zaten basimizda bir baskan veya yonetim yok bunlarla ugrasacak. birde bu islerle ugrasiyoruz. pr konusunda maalesef felaketiz.

son olarak senin tek para yapabilecek oyuncun bu ve bu adam senle sozlesme yenilemezse seneye sacma sapan bir fiyata satmak zorunda kalacaksin. bende disiplin olmasindan yanayim ama disiplini saglarkende bu tip seyleri dusunmek lazim.

3 yanlis bikere sari kart sinirinda degil
sebebin 1 ve 2 oldugunu sanmiyorum, 0 ihtimal ama oyleyse tabi ki hoca hatalidir
buyuk ihtimalle 3 siktan biri olmayan antremanda tavir yahut iste yukarda da yazdigim faullu davranislardan biri olsa gerek. kadroya almamak yedek birakmaktan daha etkili ve net bir mesaj. yedege alirsan yine sana ihtiyacim olabilir hea msji verion cunku. hamza da kendince buraga ceza verip yedek birakmisti hatirlarsan sonra adam oyuna girip maci cevirmisti :asd22:

3 yanlis bikere sari kart sinirinda degil
sebebin 1 ve 2 oldugunu sanmiyorum, 0 ihtimal ama oyleyse tabi ki hoca hatalidir
buyuk ihtimalle 3 siktan biri olmayan antremanda tavir yahut iste yukarda da yazdigim faullu davranislardan biri olsa gerek. kadroya almamak yedek birakmaktan daha etkili ve net bir mesaj. yedege alirsan yine sana ihtiyacim olabilir hea msji verion cunku. hamza da kendince buraga ceza verip yedek birakmisti hatirlarsan sonra adam oyuna girip maci cevirmisti :asd22:

sari kart olayini bir yerde okumustum. oyle degilse zaten o konuda problem yok.

bu arada o burak isi hamzanin malligi.

bence brumayi yedege alsaydi bile tudor yinede oynatmazdi.

o tarz bir reise benziyor. :D

neyse insallah uzamaz bu is. tek temennim o.

uzarsa yine en cok zarari biz gorecegiz cunku bruma buyuk bir ihtimalle sozlesme yenilemeye yanasmayacak ve oyle bir yonetim var ki basimizda brumayi 3-5 milyona bile satabilir.

adamlar 2.5 milyona poldiyi satiyor. komedi.

Hocanin bir hareketini elestiriyor ya da destekliyorsaniz yapma sebebi ve ilkesinden yola cikin, hangi isme yapildigindan degil

Benim tahminim antrenmanda istediklerini yapmadigi icin kadroya almadi. Ligin basi olsa kesin dogru karar derdim. Ancak mutlak 3 puana ihtiyacimiz olan macta meziyet brumayi kadroya almamak degil bir sekilde onu kullanabilmek bence. Isterse maci 5-0 kazanalim gorusum degismeyecek,

Ayrica Tudor ligde en begendigim topcu Bruma dememismiydi ben mi yanlis hatirliyorum.

Zemin beni çok endişelendiriyor ya..
Rize zemini normalde çok iyi kaliteli zemindir fakat bu son durum hiç iç açıcı değil..
Rakipten ziyade saha şartları da bizi çok zorlayacak üstüne Bruma yok..
:D
Bakalım neler yapacağız inşallah kazanırız,iyi futbol beklemiyorum 1-0 olsun bizim olsun..

getireceklerdi aslinda yilmaz abimizi, indirecekti bazi topcularin havalarini ahhh

2661_120505.jpg

kral ya
C3SpoTSWEAMMz_m.jpg

Haftalardır ,Riekering acaba ne zaman çıkaracak bu adamı diye maçları izleyip durdum ama hiç çıkarmadı nedense.takımda herkes bunun farkında ve ruhsuzluğun nedenlerinden biri de hatta en önemlisi Bruma üzerinden takimda yapılan adaletsizlik.fenev maçından sonra bi şekilde ona mesaj verilmeye baslanmaliydi.geç kalındı ve biz sorunu hep Yasin de aradık ama bence sorun Bruma.

Bruma varken herkese 10 atıyorduk da Bruma gidince 5 atarız yani nolacak? Bruma üretkendi tek top taşıyan adamımızdı, eyvallah da bu Bruma'nın antrenmanda hocaya istediği gideri yapabileceği anlamına gelmez. Şimdi hoca bu hareketinin sonucunda hem Bruma'yı hem takımı hem de Kayseri maçını kazanabilir, bunların tamamını kaybedebilir veya Bruma'yı kaybedip kalanını kazanabilir, bunların hepsi ihtimaldir. Burada yapılması gereken tercih şudur, Bruma mı şampiyonluk mu? Çünkü ben eminim Tudor bu takımı şampiyon yapabilmeyi Bruma'dan daha çok istiyor, Bruma ise sadece kişisel şovunu yapıp gelecek sene iyi bir transfer yapabilmek istiyor, bu çok net. Zaten gitmeyi kafasında kuran, takım için değil kendisi için oynayan bir oyuncu, ki bu tip oyuncular tek başına maç da alabilirler zaman zaman, bu takıma tüm varlığıyla bir şeyler verebilmek için düzenini bozmuş bir adam karşısında el üstünde tutulmamalıdır. Tudor'un yapması gereken ve bizim taraftar olarak ondan istediğimiz yegane şey, takım yaratmasıydı. O da bu yolda adımlar atıyor, hocanın işine ne yönetim ne taraftar kimse karışmamalıdır. Az yorum çok gözlem.

bir normal hoca görmeyecek bu gözler başımızda..
mancini dedik italyan dedik ceyhun sevdalısı çıkmıştı drogbayı yenik durumdayken 90.dakikada oyundan alırdı filan..
tudor dedik karizma genç enerjik bizi uçurur dedik
dakika 1 gol 1 brumayı kadro dışı bırakıyor 3 antremanda ne gördünde bu adamı bu kadar keskin bir şekilde kaybetme riskini alıyorsun?
adam duygusal bir adam belki hiç eski performansına ulaşamayacak stres yapacak kendini ispat sevdasına düşecek vs..
bize normal bir hoca gelmeyecek bunu anladım artık beklenti içine girmek yok bizim suyumuzda var bişey..

rizeyi geçersek tudor çok rahatlar

herkes kendine çekin düzen verir bruma haftaya bjk maçında 11de oynar

rize maçında kötü 1 skor olursa bruma haftaya bjk maçında 11de oynarsa tudor için takım içerisinde işler iyi olmaz

bjk maçında da bruma oynamaz ve bjkyi yenersek yine sıkıntı yok

yani bruma yokken kazanmalı ve brumayı takıma öyle almalı artık

Hepimizin isteği bruma'nın nerede ne yapacağını öğrenmesi, ısrarla hata yapıyor ya da bencil davranıyorsa ki belli böyle bir durum var bunu toparlamak için birşeyler yapılması gerekiyordu, ha zamanı ve yöntemi tartışılır. Ama başarısız olursa hepimiz birer teknik direktörüz ya kafamızda yönetiyoruz takımı ya kafadaki yapıyla en ufak farklılık olunca başlıyoruz saldırmaya

Üst Alt