Tudor, Lemina ve Imbula'da Israrcı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Lemina ve Imbula'da Israrcı!

Imbula imkansızdan da öte bence , lemina yine bir şekilde belki ikna edilebilir.Ama kardeşim dünya üzerinde sadece bu 2 oyuncu mu var ya ?

Milleti oyalıyorlar yine ..

tudor dogru adamlar üzerinde ısrarcı tamamda takımın en zayıf yeri ortasahayken neden baska transferlerin pesinde kostu

neden ilk önce ortasaha alınsın demedi ? önceligini yanlıs tespit etmis tudor

Kırılmaca gücenmece yok beyler!!! Ben hep şahsi fikirlerimi beyan ettim, bundan sonra da öyle yapacağım.

igdor tudor kim ki takımı yapılandırma yetkisini kendisine veriyoruz. tüm takımı revize ediyoruz bu adamın yüzünden neyini referans alıyoruz?

Yahu fatih terimin kurduğu bir sistem vardı ortada 3 şampiyonluk aldık. Tüm temel taşlarımızı yerinden oynatıyoruz bu adam napmış da bütçeyi heba ediyoruz.

Barcayı mı kurmuş yoksa rus milyarderin almış olduğu chelsea club takımını mı yapılandırmış ? Bu adam 3 4 hafta yenilir ve gönderilirse bu kadar oyuncu ne olacak aklım almıyor.

Revizyon şart fakat ben bir galatasaraylı olarak ilk 11 ri sayamıyorum artık kim geldi, kim gitti inanın kafam karıştı ve bu benim için utanç verici.

Oğlum bana akşamki maçta kim oynuyor dediğinde bilmiyorum gel fotomaçta yazar mı demeliyim ?

Kırılmaca gücenmece yok beyler!!! Ben hep şahsi fikirlerimi beyan ettim, bundan sonra da öyle yapacağım.

igdor tudor kim ki takımı yapılandırma yetkisini kendisine veriyoruz. tüm takımı revize ediyoruz bu adamın yüzünden neyini referans alıyoruz?

Yahu fatih terimin kurduğu bir sistem vardı ortada 3 şampiyonluk aldık. Tüm temel taşlarımızı yerinden oynatıyoruz bu adam napmış da bütçeyi heba ediyoruz.

Barcayı mı kurmuş yoksa rus milyarderin almış olduğu chelsea club takımını mı yapılandırmış ? Bu adam 3 4 hafta yenilir ve gönderilirse bu kadar oyuncu ne olacak aklım almıyor.

Revizyon şart fakat ben bir galatasaraylı olarak ilk 11 ri sayamıyorum artık kim geldi, kim gitti inanın kafam karıştı ve bu benim için utanç verici.

Oğlum bana akşamki maçta kim oynuyor dediğinde bilmiyorum gel fotomaçta yazar mı demeliyim ?
ne yapılmasını önerirsin

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Luis Enrique de Barca ya geldiğinde los galakticosu yapılandırmıştı, Zidane ise Real Madrid den önce Fransa milli takımını aya çıkarmıştı. :D Kritere bak. Manciniyle yeniden yapılanma uğruna battı bu takım. Mancininin geçmişi yeterli mi revizyona :D

kırılmaca gücenmece yok seninde dediğin gibi. Bu mesaja gereken yorumu yapıyorum şu an.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Madem tecrübelerimden faydalanmak istediniz size seve seve yardımcı olacağımdır.

1) Kulüp td. sistemine bağlı kalarak takım kurulmaz. Kendi sistemi ve egolü vardır eğer bir sistemi yoksa da bu iş tudora bırakılamaz. Biz şimdi ne onayacağız ve taktiğimiz ne olacak, bu futbolcu grubuna bakıyorum da kontra atak desen olmaz, barca sistemi desen olmaz. Şenol güneş olsa bak bu takımı yönetir, taktik becerisi yok onun ama sneijder gibi adamıda kaybetmek istemeyecek kadar zekidir.

Önce avrupada çıkış yapan takımları dikkate alalım neyi doğru yapmışlar. Hepsi alt yapıya yönelik transferler yapmış uzun vadede meyvelerini toplamış ve yatırımları devam etmiş. Dortmunrt, atletico madrid, benfica ve binlerce örneği var. Bizim bu sene aldığımız oyunların kaçını 3 sene sonra paraya çevirebiliriz? Bruma gibi yatırımlara ihtiyacımız var bakıyorsun bjk ye marceloyu 8.6 milyona satabildi.

Keşke bir kaç tane ucuz genç zenci getirseler tutar veya tutmaz yatırımlık olurdu.. Ben fm de her zaman takıma 3 5 genç zenci serperim. Pastanın çileği pahalıdır ve israftır ama genç zenciler yemeğin baharatına benzer hem ucuzdur hem lezzet katar. Özellikle büyük değirmenle çekilmiş karabiber gibi;
irem-derici-dunyanin-en-buyuk-karabiberini-9227100_7418_m.jpg

Son düzenleme:
Madem tecrübelerimden faydalanmak istediniz size seve seve yardımcı olacağımdır.

1) Kulüp td. sistemine bağlı kalarak takım kurulmaz. Kendi sistemi ve egolü vardır eğer bir sistemi yoksa da bu iş tudora bırakılamaz. Biz şimdi ne onayacağız ve taktiğimiz ne olacak, bu futbolcu grubuna bakıyorum da kontra atak desen olmaz, barca sistemi desen olmaz. Şenol güneş olsa bak bu takımı yönetir, taktik becerisi yok onun ama sneijder gibi adamıda kaybetmek istemeyecek kadar zekidir.

Önce avrupada çıkış yapan takımları dikkate alalım neyi doğru yapmışlar. Hepsi alt yapıya yönelik transferler yapmış uzun vadede meyvelerini toplamış ve yatırımları devam etmiş. Dortmunrt, atletico madrid, benfica ve binlerce örneği var. Bizim bu sene aldığımız oyunların kaçını 3 sene sonra paraya çevirebiliriz? Bruma gibi yatırımlara ihtiyacımız var bakıyorsun bjk ye marceloyu 8.6 milyona satabildi.

Keşke bir kaç tane ucuz genç zenci getirseler tutar veya tutmaz yatırımlık olurdu.. Ben fm de her zaman takıma 3 5 genç zenci serperim. Pastanın çileği israftır ama genç zenciler yemeğin baharına benzer hem ucuzdur hem lezzet katar. Özellikle büyük değirmenle çekilmiş karabiber gibi;
irem-derici-dunyanin-en-buyuk-karabiberini-9227100_7418_m.jpg
örnek verdiğin Avrupa kulüplerinde transferlerin teknik direktöre göre yapılmasını geçtim, bazı liglerde transferleri teknik direktörler yapar, misal İngiltere. Diğer ligler de yine gönderilecek ve alınacak oyuncuları teknik direktör belirler.

Genç oyuncu olayını Türkiye için geçeceksin. Öyle bir projeyi uygulayabilecek ne futbol adamları var ülkede ne de buna sabır gösterecek taraftar profili.

Alınan oyuncuları üç sene sonra satmazsın doğru ama doğru bir kadro planlaması ile başarılı olursun. Başarılı olduğunda bunun karşılığı olan maddi gelirler artık az buz değil, yatırımını her türlü çıkarırsın.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
örnek verdiğin Avrupa kulüplerde transferlerin teknik direktöre yapılmasını geçtim, bazı liglerde transferleri teknik direktörler yapar, misal İngiltere. Diğer ligler de yine gönderilecek ve alınacak oyuncuları teknik direktör belirler.

Genç oyuncu olayını Türkiye için geçeceksin. Öyle bir projeyi uygulayabilecek ne futbol adamları var ülkede ne de buna sabır gösterecek taraftar profili.

Alınan oyuncuları üç sene sonra satmazsın doğru ama doğru bir kadro planlaması ile başarılı olursun. Başarılı olduğunda bunun karşılığı olan maddi gelirler artık az buz değil, yatırımını her türlü çıkarırsın.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Genç zenciler ile ilgili satırıma değinmemişsin sanırım o konuda bana hak verdin.

Genç zenciler ile ilgili satırıma değinmemişsin sanırım o konuda bana hak verdin.
Genç oyuncular bölümüne kattım onu da. Dışardan oyuncu aramaya gerek yok, doğru düzgün bir alt yapı sistemi ve alt yapı Scout sistemi olsa zenci de çıkarırsın, beyaz peynir görünümlü kuzeyli de.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt