Tudor, Lemina ve Imbula'da Israrcı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Lemina ve Imbula'da Israrcı!

Madem tecrübelerimden faydalanmak istediniz size seve seve yardımcı olacağımdır.

1) Kulüp td. sistemine bağlı kalarak takım kurulmaz. Kendi sistemi ve egolü vardır eğer bir sistemi yoksa da bu iş tudora bırakılamaz. Biz şimdi ne onayacağız ve taktiğimiz ne olacak, bu futbolcu grubuna bakıyorum da kontra atak desen olmaz, barca sistemi desen olmaz. Şenol güneş olsa bak bu takımı yönetir, taktik becerisi yok onun ama sneijder gibi adamıda kaybetmek istemeyecek kadar zekidir.

Önce avrupada çıkış yapan takımları dikkate alalım neyi doğru yapmışlar. Hepsi alt yapıya yönelik transferler yapmış uzun vadede meyvelerini toplamış ve yatırımları devam etmiş. Dortmunrt, atletico madrid, benfica ve binlerce örneği var. Bizim bu sene aldığımız oyunların kaçını 3 sene sonra paraya çevirebiliriz? Bruma gibi yatırımlara ihtiyacımız var bakıyorsun bjk ye marceloyu 8.6 milyona satabildi.

Keşke bir kaç tane ucuz genç zenci getirseler tutar veya tutmaz yatırımlık olurdu.. Ben fm de her zaman takıma 3 5 genç zenci serperim. Pastanın çileği pahalıdır ve israftır ama genç zenciler yemeğin baharatına benzer hem ucuzdur hem lezzet katar. Özellikle büyük değirmenle çekilmiş karabiber gibi;
irem-derici-dunyanin-en-buyuk-karabiberini-9227100_7418_m.jpg

İyi hoş da Türkiyede kim alt yapıyla şampiyon olmuş ki..Tükiyede taraftar anlayışı hep hızlı başarı istiyor.. 5 sene şampiyon olamasak ortalık ayağa kalkar..Bjk nerdeyse 30 yaş ortalamasıyla 2 yıldır ligi götürüyor..keza bizim 4 yıldaki 3 şampiyonluğumuz da hep 30 civvarı oyuncularla geldi..

Tudor belki yanlış bir isim olabilir ama yönetim ciddi bir yapılanma için bütçe ayırmış bu açık..Bu şansı da tudora vermeyi tercih etti..Bursı Galatasaray bjk bursa trabzon değil tek atımlık kurşunumuz yok bizim ..Tudrola olmazsa 1-2 seneye başka isimle olur.. Şu noktada elden gelen birşey yok en azından geçen yıllardaki gibi elimşz ayağımız bağlı değil güzel hamleler geliyor ve devamı da gelecek gibi..Bence köstek olmaktan ziyade destek olmak zamanıdır..İşler yolunda gitmezse o zaman zaten taraftar tepkisini koyar hoca-yönetime karşı..sadece 6 ay sabır diyorum ona göre bir değerlendirme yapmak daha sağlıklı

tudor'un lemina ve imbula'da ısrarcı olmasına bile dayanamamış kıskanç yorumlar yazmışlar.
iki sene önce ırkçı hamza , bilo ve jem karacan'ı aldığında ne diyordunuz merak ettim :)
yoksa o günleri mi özlüyorsunuz :D
doğruya doğru deyin ki eleştirdiğiniz zaman saygınlığınız olsun dinlenesiniz.

Kırılmaca gücenmece yok beyler!!! Ben hep şahsi fikirlerimi beyan ettim, bundan sonra da öyle yapacağım.

igdor tudor kim ki takımı yapılandırma yetkisini kendisine veriyoruz. tüm takımı revize ediyoruz bu adamın yüzünden neyini referans alıyoruz?

Yahu fatih terimin kurduğu bir sistem vardı ortada 3 şampiyonluk aldık. Tüm temel taşlarımızı yerinden oynatıyoruz bu adam napmış da bütçeyi heba ediyoruz.

Barcayı mı kurmuş yoksa rus milyarderin almış olduğu chelsea club takımını mı yapılandırmış ? Bu adam 3 4 hafta yenilir ve gönderilirse bu kadar oyuncu ne olacak aklım almıyor.

Revizyon şart fakat ben bir galatasaraylı olarak ilk 11 ri sayamıyorum artık kim geldi, kim gitti inanın kafam karıştı ve bu benim için utanç verici.

Oğlum bana akşamki maçta kim oynuyor dediğinde bilmiyorum gel fotomaçta yazar mı demeliyim ?
Up up maleasef

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Liverpool, Southampton'ın geçtiğimiz yaz transfer ettiği orta saha oyuncusu Mario Lemina'yı yakından takip ediyor. (L'Equipe)

Üst Alt