Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi

Cevap: Tüm Cezalar Onandı | Bazılarında İndirime Gidildi

FTW1905 Tweet de son verdigi haber

Ftw ‏@ftw1905

Tamam cumleyi soyle duzelteyim :) Bana FB icin 5 yil cezanin kesinlestigi soylendi.

Ahmet Çakar UEFA'daki kuşuyla görüştüğünü söyledi. En iyi olasılık Fenerbahçe'nin - puan ve Avrupa'dan men ile kurtulması dedi.

5 yıl değil en az 8 yıl bekliyorum ben yada cezalar verilene kadar süresiz men fb ye

atmasyon bunlar. aç neyi bilmiş bu güne kadar. bekleyelim görelim hacııı:)

Fenerbahçe'de şike varsa neler olur? Bağış Erten - Zapkolik Video

Eski bir video 9 temmuz tarihli...

Bağış Erten'in Söyledikleri çok dikkat çekici..

Başkan eğer işin içindeyse ceza 2 katına çıkma durumu var..

Futbolcular işin içine karışmışsa ağır ceza alacakları kesin 3 yıldan ömür boyu mene kadar yolu var...

3 maç gerçekten ağır bir ceza :D Burası Türkiye Bağış Erten. :tiphat:

ben ahmetçakarın dediklerine inanıyorum. uefa muhtemelen fbye 3 yada 5 yıl ceza verecek ayrıca TFFninde en kötü eksipuan cezası vermesini isteyecek yoksa lisansını askıya alıcam diyecek. TFF küme düşürme olmadığı için eksi puana razı olacak bence ve olay kapanacak.

Bence Fenrbahçe Bank Asya + eksi puan cezası alacak ve avrupa kupalarından da en az 3 sene men yiyecek. Fener küme düşeceği için de Ligtv'nin zararını bir nebze olsun karşılayabilmek için play-off sistemi kalkmayacak, bu sene de oynanacak.

İtalyada yeni bir şike dalgası var, bizde de var UEFA nın başı bu işle belada şikenin avrupada önüne geçe bilmek için çok ciddi yaptırımlar gelecektir.Ben fener ve diğer kulüplere çok ciddi cezalar verileceğini ve bu konuda suçlu suçsuz ayrımının yapılacağını ön görüyorum, yoksa daha büyük kaoslar çıkar.

Fenerebahçenin 5 yılla yırtacağını düşünmüyorum bile en az 8 sene ve adı geçen yöneticilerin tümüne men aksi halde fenerin lisansının iptal edileceğini düşünüyorum.

Onlar için avrupa hedef olmadı, her zaman lig için bilendiler bu onların hedefleri içinde uygun bir ceza olacaktır.

Tahkim Kurulu İbrahim Akın'la ilgili olayda şike değil teşebbüs var diyerek şike olayının yapıldığına dair Disiplin Kurulu'nun tek bulgusunu da yok etmiş oldu.

Dün akşam TGRT'de ki spor programını izledim. Spor Yazarı Hasan Sarıçiçek diyor ki UEFA ve FİFA'da önemli görevlerde bulunan bir şahısla görüştüm (yanındaki diğer yazar Naci Arıkan evet doğru ben yanındaydım görüştü diyor, adam adının açıklanmamasını rica etmiş) durum kötü dedi diyor. Milli Takım'a bir organizasyondan, (bu da 2014 Dünya Kupası oluyor) kulüplere ise 3 yıl Avrupa Kupalarından men cezası gelecekmiş. Takımların tamamı mı yok sa adı geçen takımlar mı kasdediliyor orasını anlayamadım.

Tahkim Kurulu İbrahim Akın'la ilgili olayda şike değil teşebbüs var diyerek şike olayının yapıldığına dair Disiplin Kurulu'nun tek bulgusunu da yok etmiş oldu.

Dün akşam TGRT'de ki spor programını izledim. Spor Yazarı Hasan Sarıçiçek diyor ki UEFA ve FİFA'da önemli görevlerde bulunan bir şahısla görüştüm (yanındaki diğer yazar Naci Arıkan evet doğru ben yanındaydım görüştü diyor, adam adının açıklanmamasını rica etmiş) durum kötü dedi diyor. Milli Takım'a bir organizasyondan, (bu da 2014 Dünya Kupası oluyor) kulüplere ise 3 yıl Avrupa Kupalarından men cezası gelecekmiş. Takımların tamamı mı yok sa adı geçen takımlar mı kasdediliyor orasını anlayamadım.

Adı geçen kulüplere dedi.

Bizim için en hayırlısı lisansın askıya alınması olacaktır. Çünkü 3-5 senelik tüm takımlara men cezasını TFF zaten "istiyor". Süresiz lisansı askıya alınca mecburen yaptırımları uygularlar.

Amaç belli, böyle saçma sapan kararlarla Başbakan'ın dediği gibi 3 sene Avrupa'da oynamayız nolcak düşüncesinin temeli atılmış oldu.UEFA diyecek bu kararlar nasıl kararlar, hem şike var diyorsunuz hem de ceza vermiyorsunuz, alın size ceza diyip bizi ülke olarak Avrupa'dan 5 yıl men edecek.Amaç gerçekleştiriliyor.

artık top uefada

bakalım şenez abileri ne yapabilecek!

feneri kurtaramazsa şenez abilerini de fener düşmanı ilan ederler!

Amaç belli, böyle saçma sapan kararlarla Başbakan'ın dediği gibi 3 sene Avrupa'da oynamayız nolcak düşüncesinin temeli atılmış oldu.UEFA diyecek bu kararlar nasıl kararlar, hem şike var diyorsunuz hem de ceza vermiyorsunuz, alın size ceza diyip bizi ülke olarak Avrupa'dan 5 yıl men edecek.Amaç gerçekleştiriliyor.

Ta baştan beri sürekli söylediğimiz senaryo adım adım gerçekleşiyor.

Bu olacakların hepsini tahmin ettim son tahminimde ülke futbolunun ban alacağı.

Umarım yanılırım.

infantino:sucu olmayan takımlara bişey olmaz merak etmeyin.

buraya gelip bunu dedi adam. ülkeye ceza gelmesi okadar kolay degil.

Bu arada fb li kardeşlerimiz "Yupppiiii şike yapmamışız sadece şikeye teşebbüs etmişiz" diye seviniyorlar

:asd:

ben tüm kulüplere değilde milli takıma ceza bekliyorum.

Üst Alt