Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

üstat daha önce çokça paylaşmıştım alkol hem haramdır hem de pahallı...sana yapamayacağın diyetler, nefis terbiyeleri önermeyeceğim...Ben pragmatik adamım...sana önerim hem ucuz hem de helal alternatifler...yaz;

1) Boğaziçi Plastik-En iyi limon bu

2) Revedor Cam-En iyi tütün hem sigara gibi kötü alışkanlıkların varsa da keser

3) Eyüp Sabri-Ohrili olanı değil lavanta olanı

4) 10'lu kav paketi al hem hesaplı hem de çok amaçlı çakar çakar genzine çekersin

5) ispirtolu ocağı da ihmal etme bir piknik tüpüyle beraber çok işine yarayacaktır

6) yok olmaz kesmez diyorsan izopropil ve permasol bütün sıkıntılarını giderecektir...

şahsen ben bu yukarıdakiler yerine sana 2 litre aç karnına gavurdağı şalgamı öneririm böylece sıhhatli uzun bir ömrün olur...hürmetler...

O değilde bunlar ne yav

Söz vermek başka bir şey vermeye benzemez ama, sonuç olarak halka açık ortamda verilen bir söz var ve biz de gereğini yapıyoruz.

Bundan sonra bırakmazsa kendi ayıbı olur.
üstat insanlara allaha verdiği sözü tutamıyorum mustafa başkan sözünü tutsun kendisini akçakale hudut kapısında bekliyorum sonuna kadar yanındayım sefer bizden zafer allahtan...

Alkolle cigarayla falan işin yok di mi.Dindar adamsın yakışmaz sana.
yok üstat allah korusun dedim zaten...haram içki içeceğine kolonya içsin diye sonuçta fetvası henüz yok ve pahallılıktan dolayı anadoluda ciddi tüketim var, ancak kıyasla fetva verilebilir ki bu toprakların geleneğinde pek yoktur...işin içine kelam alimleri girdi mi zaten allah bir dışında kimse hiçbir konuda mutabık kalamaz...hürmetler...

birakin herkes istedigini icsin, istedigini yesin.

cok tuhaf olduk ülkece. herkes heryere burnunu sokmaya calisiyor.

M.K adam gibi adamdır bırakırım derse bırakır
Lâkin beraber içmeden bırakmasın

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Böyle bir iddia öne sürdüyse içten içe bırakmak için bir sebep arıyordur diye düşünüyorum. Sırtımızı dönmek, görmezden gelmek bize yakışmaz. Like verdik üstada.

Mustafa Abi ile gorusmelerimde alkolden kaynaklanan sinir durumunu cok kez farketmistim.

Ayni zamanda sosyal yardimlasma platformu olma gorevini de yerine getiren GSC forumumuzda bu tarz yararli faaliyetleri gormek sevindirici.

Mustafa Kaya icin hep birlikte like butonuna parmagimizi koyalim!

Üst Alt