Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

Cevap: Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

Ne dediğini bilmiyor işte

Ünal Aysal diyoruz da açıkçası onunda ne yapacağını adam akıllı bilen yok.Bir Gerets diyorlar,bir Fatih Terim.Fatih Terim gelirse sportif direktör olur deniyor.Onun altında hoca.Ohooo.Çok karışık.

Son secimde 5234 oy kullanildi.Polat ile Ozturk cekisiyordu.Simdi Aysalin rakibi yok kac kisi katilir belli olmaz.

revizyon icin 60 milyonun yeterli oldugunu düsünmüyorum :( 2 yildiz alsan 20'si gitti bile ve üstüne 8-9 oyuncu daha alinacak felan...

Gücünü gösterip alacaksin Hamit ve Selcuk´u iste. Herseferinde transfer savasini kaybedersen, büyüklügümüzü sorgulamaya baslarim. Yeter artik. 1 kere de bir transfer savasini kazanalim artik ya. Piskolojim bozuldu senelerdir. Iyi futbolcuya zaten alamayiz, Fenerbahce veya Besiktas alir diyorum.

Ünal Aysal diyoruz da açıkçası onunda ne yapacağını adam akıllı bilen yok.Bir Gerets diyorlar,bir Fatih Terim.Fatih Terim gelirse sportif direktör olur deniyor.Onun altında hoca.Ohooo.Çok karışık.

Yanlış. Fatih Terim gelirse Ferguson gibi gelecek. Herşey olacak. Bir kaç yıl sonra antrenörler idman yaptıracak. O sadece maçlarda olacak. Göreceksiniz bak bunlar olacak.

O alt yapıyla da ilgilenecek, fscoutlarlada ilgilenecek. Futbolcu alımı, satımı herşey. Bence de yakışır ve yapabilecek kapasitede. Hemde çok iyi yapar

Gücünü gösterip alacaksin Hamit ve Selcuk´u iste. Herseferinde transfer savasini kaybedersen, büyüklügümüzü sorgulamaya baslarim. Yeter artik. 1 kere de bir transfer savasini kazanalim artik ya. Piskolojim bozuldu senelerdir. Iyi futbolcuya zaten alamayiz, Fenerbahce veya Besiktas alir diyorum.

Aynen yaa. Vallahi bıktım. Adam iyi mi? Çok iyi. O zaman alamayız :(

HAyır abi almamız lazım artık. Bıktık kemer sıkmaktan

ben gibisim be abicim :D transfer dedinmi karamsar bakiyorum (genelliklede senin dedigin gibi digerleri aliyor)...

Besiktasin 4-5 sene önceki haline dogru gidiyoruz

Yanlış. Fatih Terim gelirse Ferguson gibi gelecek. Herşey olacak. Bir kaç yıl sonra antrenörler idman yaptıracak. O sadece maçlarda olacak. Göreceksiniz bak bunlar olacak.

O alt yapıyla da ilgilenecek, fscoutlarlada ilgilenecek. Futbolcu alımı, satımı herşey. Bence de yakışır ve yapabilecek kapasitede. Hemde çok iyi yapar

İyi,güzel söylüyorsun da ben bu dediğinin olacağını pek sanmıyorum be abi.İnşallah olur.Temennim bu.Ama sanki Gerets gelecek diye bir düşünce sardı içimi.

Aynen yaa. Vallahi bıktım. Adam iyi mi? Çok iyi. O zaman alamayız :(

HAyır abi almamız lazım artık. Bıktık kemer sıkmaktan

ben gibisim be abicim :D transfer dedinmi karamsar bakiyorum (genelliklede senin dedigin gibi digerleri aliyor)...

Besiktasin 4-5 sene önceki haline dogru gidiyoruz

4-5 sene ne ki? 10 senedir transferde rekabet edemiyoruz biz. Hatirladigim son gözde yerli transfer Serkan Aykut :) Onu da herkes istiyordu. Ona da 10 Milyon bastilar :)

Ünal reyisden bu acıklamaları göremedik ama deli gibi Ünal'ın baskan olmasını istiyoruz ne is =)

Turgay kıranın hobisi seçim kaybetmek

Ünal Aysal çıkıp,ligdeki bütün kaliteli yerlilere el koyuyormuş.Hepsi bizim ullaaannn.:D

İyi,güzel söylüyorsun da ben bu dediğinin olacağını pek sanmıyorum be abi.İnşallah olur.Temennim bu.Ama sanki Gerets gelecek diye bir düşünce sardı içimi.

Kardeş Fatih Terim olayı bitmiştir. Anlaştılar diyorum sana. Olay tamam. Gerets ne zaman gelecek. Haziran'da çok önemli maçı var adamın. Ona odaklanmışlar. Biz onu mu beklicez burda 1 ay falan. Zaten zaman yok. Fatih Terim gelecek. Bak göreceksin Konya maçında takımın başında olacak

Twitter hesabi olanlar yarin icin LigRadyo´ya mesaj atsin. Ünal Aysal konusacak. Su transferde rekabet edebilme olayini dile getirsinler. 10-15 kisi aynisini yazarsa mutlaka sorarlar. Senelerdir transfer savaslarini kaybediyoruz, gözde yerli futbolculari transfer edemiyoruz. Bu degismeli. Bunu basaracakmisiniz? gibi sorular

Kardeş Fatih Terim olayı bitmiştir. Anlaştılar diyorum sana. Olay tamam. Gerets ne zaman gelecek. Haziran'da çok önemli maçı var adamın. Ona odaklanmışlar. Biz onu mu beklicez burda 1 ay falan. Zaten zaman yok. Fatih Terim gelecek. Bak göreceksin Konya maçında takımın başında olacak

Hayırdır , duyum mu var abi ?? :D

Çok eminsin.Temkinli ol.Sonra üzülme.Daha öncede yaşadık böyle durumlar.Bitti,bitiyor dendi.Bir baktık pufff.Başkası gelmiş.Onun için resmi açıklama olmadan Fatih Terim de diğer adaylar gibi sadece bir ihtimaldir bana göre.

Hayırdır , duyum mu var abi ?? :D

Yok kardeş mantık var. Benim kendi mantığım. Ben çok iddaalıyım. Bakın Rıdvan'a da sordular dün gelir mi dedi. Biliyor geleceğini ama sessiz kaldı. Hoca tembihlemiş. Bugün Bülent Ünder'de kesinleşsin açıklarım o zaman dedi. Bilmese bilgim yok falan derdi. Şansal zaten malum. Şansal açıkladı diye zaten bugün Aysal açıklama yaptı.

Yahu böyle bir dönemde neden Aysal çıkıp anlaşma falan yok desin. Buna ne gerek var. Zaten seçim var. TD lazım olduğu biliniyor. Tabi ki haber çıkacak. Bu çok doğal. Ama Aysal çıktı bu haberleri yalanladı. Buna ne gerek vardı ki. İşte Onur'un teorisi burada devreye giriyor. Terim seçim malzemesi olmak istemiyor. Bu durum onu rahatsız ediyor. Ama bizden kaçamadı. Zaten malzeme oldu.

Zamanımız yok. Hoca Terim. Sadece şu zaman olayı bile sonucu Terim'e çıkarıyor

Çok büyük olasılıkla fatih hoca gelecek ama resmi açıklama gelmeden kesin diyemeyiz

Üst Alt