Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

Cevap: Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

Kastettigi hoca Ottmar Hitzfeld'dir ve eksik olsun. Alman biri olucaksa Matthias Sammeri öneririm.

Kastettigi hoca Ottmar Hitzfeld'dir ve eksik olsun. Alman biri olucaksa Matthias Sammeri öneririm.

Insallah bir terslik olmazsa Fatih Terim gelecek zaten de, Hitzfeld´in nesi var Mete ya? Süper hoca. Tabi herzamanki gibi sorulacak soru su: Türkiye´ye uygun mu? Ama hocaligi tartisilmaz. Dünyanin en iyi 10 TD´nin arasindadir kesinlikle.

benim baskan adayim ünal aysal isterse turgay kiran 100 m versin ünal aysal fazla birsey söylemiyor ve iyi yapiyor sesiz ve derinden gidiyor.

benim baskan adayim ünal aysal isterse turgay kiran 100 m versin ünal aysal fazla birsey söylemiyor ve iyi yapiyor sesiz ve derinden gidiyor.

Biraz konusmasi lazim ama. Biraz anlatmasi lazim. Güclü isimlerden kurulu bir liste olusturmasi disinda fazla birsey ögrenemedik acikcasi. Tabiki bende Aysal´ciyim. Ama bi hamle yapsin artik yani.

Biraz konusmasi lazim ama. Biraz anlatmasi lazim. Güclü isimlerden kurulu bir liste olusturmasi disinda fazla birsey ögrenemedik acikcasi. Tabiki bende Aysal´ciyim. Ama bi hamle yapsin artik yani.

Aynen.

Acikcasi simdiye kadar anlatiklarindan ben hic tatmin olmadim, taraftar olarak.

Kiranin ve Helvacinin anlattiklari daha tatmin edici, daha dolu.

Ha gercekci veya degil, yaparlar yapmazlar, ayri is.

biliyorum herkes sabirsiz onur renkdas bende öyle ünal aysal bence bos durmuyor rahat ol onur :) cok laf az is yerine az laf cok isi tercih ederim onur :)

Yanlış anlamadıysam Letonyadan bir takımla anlamışlar.

Fazla oyuncu almayı düşünmüyoruz..Bize üst düzey 4 tane yabancı lazım dedi..

Hicbir ise yaramaz. Drogba-Aguero-Ramos-Pique´yi bile getirse, Sarp,Ayhan,Ufuk,Aydin dagitir takimi :D Iste Baskan olamayacagi burdan belli. 4 adama 60 Milyon verecekmis :)

Ben bu takim isini anlamadim. Letonya´dan bi takim mi satin alacakmis? Güney Amerika, Afrika icin de aynisini söyledi. Ne yapacakmis tam olarak?

İnciciler Turgay Kıran'ı destekliyormuş. Yessss işte buu.. Turgay başghaaaannn

Ben bu takim isini anlamadim. Letonya´dan bi takim mi satin alacakmis? Güney Amerika, Afrika icin de aynisini söyledi. Ne yapacakmis tam olarak?

Kendilerine ait 3 tane takim varmis. Güney Amerika da biri, biri Senegal/Ghana da digeri Leton`ya da.

Bunlari Galatasaraya mi verecekmis napacakmis tam anlamadim ama, burdaki iyi futbolculari Galatasaray icin seceklermis ( bedava heralde) bir nevi alt yapimiz olacak oralar da.

Zamaninda Appiahi ve Kingstonu de onlar pazarlmis.

Güney Afrika ve Güney Amerika'da oluşturulacak takımlardan satılacak futbolcularla yılda 25 milyon Euro hedeflerinin olduğunu da açıklayan Kıran takımın her alanında "Öz evlatlarımızla çalışmak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

Kendilerine ait 3 tane takim varmis. Güney Amerika da biri, biri Senegal/Ghana da digeri Leton`ya da.

Bunlari Galatasaraya mi verecekmis napacakmis tam anlamadim ama, burdaki iyi futbolculari Galatasaray icin seceklermis ( bedava heralde) bir nevi alt yapimiz olacak oralar da.

Zamaninda Appiahi ve Kingstonu de onlar pazarlmis.

Böyle mi kurtaracaklarmis Galatasaray´i? Afrikali amatör futbolcularla mi? :) Belki Letonya sokaklarinda vardir müthis bir yetenek :)

Güney Afrika ve Güney Amerika'da oluşturulacak takımlardan satılacak futbolcularla yılda 25 milyon Euro hedeflerinin olduğunu da açıklayan Kıran takımın her alanında "Öz evlatlarımızla çalışmak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

Uzun vadede öz evlatlarimizi yetistirsinler tabiki. Ama su anda bizi kurtaracak yetenekte futbolcular yok altyapida acikcasi. Samsunspor´la cekisiriz bu mantikla. Sadece 4 oyuncu alacagim diyor. Müthis oyuncular bile alsa, ki asla alamaz, bu kapasitesizlerin arasinda yok olur giderler. Elano gibi, Misimovic gibi vs. Yanlis strateji

Böyle mi kurtaracaklarmis Galatasaray´i? Afrikali amatör futbolcularla mi? :) Belki Letonya sokaklarinda vardir müthis bir yetenek :)

Valla hocam öyle deme, belki mekanlar yanlis olabilir ama bence güzel bir proje. Ayrica Afrikadan da iyi futbolcular cikabilir :))

korkuyorumki adam gibi bitane başkan adayı yok..

Üst Alt