Türk Telekom Arena Stadyumu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Stadyumu

Cevap: Türk Telekom Arena Stadyumu

Şereftir seni sevmek senle alayıp gülmek Galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek! yetmiorki stadlar kalbimiz senle çarpar layıksın bu sevgiyee Şanlı GALATASARAY...

Cevap: Türk Telekom Arena stadium

Buraya gelecek takımın yerinde olduğunuzu düşünün.50.000 çılgın taraftar ve üstü kapalı böyle bir stadyum.Kapa üstü,ses sadece stadın içine biriksin.Aman Allah'ım,ben olsam bırakır giderim,oynamam vallaha.:D

Tek dileğim bir an önce bitmesi değil,elinde sonunda bitmesi.;)

Hocam tam ben söyleyecektim yaa :D

"Oynamıyorum lan, oynamıyorum."

"Abi top mu atmadık, niye oynamıyorsun?"

"Tribünlere baksana lan :D"

Küçük Emrah: "Vay vicdansızlar, korku filmi için 52,000 kişi çağırmışlar :D"

Yeni cehennemde kimse rakip takımdan iyi futbol beklemesin.Rakipler bizim tribünleri 90 dakika izleyeceği için her maçı 1-0 kazanırız.

09050719bht3.jpg

aslantepe2.jpg

Arena_auf_schalke_gelsenkirchen_germany.JPG

gelsenkirchen.jpg

Amsterdam_Arena_Stadyumu_Ajax.jpg

Arena1_60387.jpg

aslantepe5mt4mk1.gif

Faruk renktaş resimler için teşekkürler.Herkesin sahaya atladığını düşünsenize.Polislerin çok koşması lazım.:D

Cevap: Türk Telekom Arena stadium

Hocam tam ben söyleyecektim yaa :D

"Oynamıyorum lan, oynamıyorum."

"Abi top mu atmadık, niye oynamıyorsun?"

"Tribünlere baksana lan :D"

Küçük Emrah: "Vay vicdansızlar, korku filmi için 52,000 kişi çağırmışlar :D"

Abi inanılmaz birşey ya,gerçekten bir hayal edin,iyice kendinizi vererek.Böylesine çılgın ve aşka gelmiş bir taraftar,böylesine bir stad,üstünü kapayacan bide..O tezahuratlar,stadın tamamiyle içinde birikecek,52.000,hatta belkide daha fazla kişinin aynı anda bağırmasından,deli gibi bağırmasından oluşan bir ses.Ciddi söylüyorum ben rakip yerinde olsam bırakır giderim,oynamam vallaha.Oynasanda kendini veremezsin ki zaten,50.000 kişi arkandan ana avrat kaymaya hazırken.:D:D

Üst Alt