Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00 | Kan

Görmek istediğim 11 böyle...

ufuk

uğur e.güngör g.zan caner

barış linderoth elano

aydın s.çalık kewel

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00 | Kan

Kadro

-----------------Ufuk------------

---Uğur----Servet---Gökhan---Alpaslan

-------------Barış---M.Topal

---Aydın(Serdar)--Elano(Emre Çolak)-----Caner

--------------H.Kewell-----------

Bu şekil olursa şahane olur ilk yarı Keita-Baros'un pozisyonu için sistemi deneyip i.yarı Serdar-Emre'yi alırsa 4/4 lük olur bana göre

Kanaltürkün verecek olması çok iyi.

Kadro

-----------------Ufuk------------

---Uğur----Servet---Gökhan---Alpaslan

-------------Barış---M.Topal

---Aydın(Serdar)--Elano(Emre Çolak)-----Caner

--------------H.Kewell-----------

Bu şekil olursa şahane olur ilk yarı Keita-Baros'un pozisyonu için sistemi deneyip i.yarı Serdar-Emre'yi alırsa 4/4 lük olur bana göre

cok dogru bir kadro umarim yarin kaleci ufuk goruruz bencede barsin;mehmetin yarin cok faydali olup ilerisi icin bize cok yardimci olacaklar.eger Leo Franco buysa hic izlemedigim Ufuku tercih ederim.

Bugün işallah Tobias - Barış - M.Topal 3'lüsünü sahada görürüm.

Elano'da sahada olmalı. Herkes hala fb maçına takılı kalmış.

Eğer takımda orada kalırsa Buca ya da yeinlirsin. Sivas'a da bırkın ya sadece giden 3 puan.

2. yarı kucağa gelecekler.

Buca ile havamızı bulup lige fırtına gibi dönmeliyiz.

Rijkaard'a çok daha güveniyorum.

Bizim basın kadar karaktersiz - yalancı ve olayları abartan bir basın yoktur.

Insallah bucayi yenip fenerle ayni grupta yer aliriz

Fark atarız büyük ihtimalle..

Ben açıkçası fener maçının herkesi yanılttığını düşünüyorum..

Orada bizim oyuncularımız sadece korkaktı sanırım biraz..

Ve Baros'un ilk dakika sakatlığı morali etkiledi..

Ben yolumuza devam edeceğimizi düşünüyorum..

Galatasaray ilk yarıyı ligde lider kapatacaktır..

Elano ve Linderoth oynasın orta sahada bi zahmet...

kanalturkmmmhaberici.jpg

Galatasaray – Bucaspor maçı Kanaltürk ekranlarında

Türkiye kupası’nda gruplara kalma mücadelesinde Galatasaray, Bank Asya 1.Lig takımlarından Bucaspor ile Ali Sami Yen’de karşılaşıyor bu heyecan dolu mücadele Çarşamba saat 19.00’dan itibaren canlı yayınla Kanaltürk ekranlarından şifresiz olarak yayınlanıyor..​

Maçı rüyamda gördüm linderoth oynuyordu 3-0 öndeydik. 11 gol pozisyonumuz vardı :D

Galatasaray'ın turisti Linderoth numunelikte olsa şu maçta oynasın.

Cipsimi Kuruyemişimi hazırladım bekliyorum maçı. Maçın zevksiz geçmesini bekliyorum.

Kadroyu gördükten sonra zevkli bir maç olacağını düşünmeye başladım :)

Ya arkadaslar, bugün A2 Takimin BJK maci olmasi lazimdi, fakat o mac oynanmadi/oynatilmadi nedense.

Acaba Hoca A2 takimi ile mi cikmak istiyor bu maca ?:confused::allaalla6vr:

O kadar da degildir herhalde.:D

Lider olana kadar izlemeyeceğim maçları kanser oluyorum Burdan takip edecem

Gruplara kalırsak tek isteğim Fenerbahçe ile aynı grupta düşmektir...

Üst Alt