Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00 | Kan

Kadiköyde Fenerle tekrar oynamak ister gönül! Rijkaard tecrubesini kazandi, ne yapmasini gerektigini biliyor.. Onlari orada yenmek ve bunu 25 yildir alamadiklari Türkiye kupasinda yapmak muhtesem olur! Çünkü b-i-z b-u F-e-n-e-r-i yeneriz arkadas! Ahanda buraya yaziyorum!

Pazar günkü maçtan önce zaten ben yenecegimizi zannetmiyordum, ama onlarin gruplarina düsersek onlari yeneriz! iddaa'ya girerim!

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00 | Kan

Kadiköyde Fenerle tekrar oynamak ister gönül! Rijkaard tecrubesini kazandi, ne yapmasini gerektigini biliyor.. Onlari orada yenmek ve bunu 25 yildir alamadiklari Türkiye kupasinda yapmak muhtesem olur! Çünkü b-i-z b-u F-e-n-e-r-i yeneriz arkadas! Ahanda buraya yaziyorum!

Pazar günkü maçtan önce zaten ben yenecegimizi zannetmiyordum, ama onlarin gruplarina düsersek onlari yeneriz! iddaa'ya girerim!

İnş. fb nin grubuna düşeriz maçta kadınköyde oynansın

GALATASARAY-BUCASPOR

HAKEM: Abdullah Yılmaz, Serdar Diyadin, Mehmet Metin

STAT: Ali Sami Yen

Saat: 19.00

GALATASARAY: Aykut, Uğur, Emre Güngör, Gökhan, Hakan, Barış, M. Topal, Aydın, Elano, Caner, Nonda

TEKNİK DİREKTÖR: Frank Rijkaard

BUCASPOR: Cenk, Serkan, Veli, Erman, Muhammet, Kenan, Bekir, Yılmaz, Ramazan, Yunus, Mehmet Batdal

Aykut

Ugur - EmreG - Gökhan - Hakan

Baris - Mehmet

Elano

Aydin - Nonda - Caner

GALATASARAY-BUCASPOR

HAKEM: Abdullah Yılmaz, Serdar Diyadin, Mehmet Metin

STAT: Ali Sami Yen

Saat: 19.00

GALATASARAY: Aykut, Uğur, Emre Güngör, Gökhan, Hakan, Barış, M. Topal, Aydın, Elano, Caner, Nonda

TEKNİK DİREKTÖR: Frank Rijkaard

BUCASPOR: Cenk, Serkan, Veli, Erman, Muhammet, Kenan, Bekir, Yılmaz, Ramazan, Yunus, Mehmet Batdal

Aykut

Ugur - EmreG - Gökhan - Hakan

Baris - Mehmet

Elano

Aydin - Nonda - Caner

Bu kadrolar kesin mi?

kadro buysa süper..Tobi'yi de 2.devre sokar umarım.

Feneri aynı gruba istemiyorum, feneri finale istiyorum. :D

Biz'de sizinle aynı gruba istiyoruz ;) tabi Renkdaşımızı geçebilirseniz...

pendikspor_logo.jpg

Ali Sami Yen'de de olabilir... :D

A.S.Y nde olursa şu kesin ki, tribün olaylarından dolayı ceza alırız.

Kadıköy de olsun, yenelim. Dava kapansın.

Dava kapanmazsa ligin 2. yarısındaki 27. hafta maçımızdan sonra 29, 31 ve 33. hafta maçlarımızda cezalı olacağımız kesin gibidir.

A.S.Y nde olursa şu kesin ki, tribün olaylarından dolayı ceza alırız.

Kadıköy de olsun, yenelim. Dava kapansın.

Dava kapanmazsa ligin 2. yarısındaki 27. hafta maçımızdan sonra 29, 31 ve 33. hafta maçlarımızda cezalı olacağımız kesin gibidir.

Abi ne olursa olsun yenemiyoruz işte :p

Ben yavaş yavaş Sami Yen'e kaçıyım. İnşallah güzel bir maç olur.

Üst Alt