Türkiye Kupası Son 16 Rakibimiz Boluspor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası Son 16 Rakibimiz Boluspor

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu'ndaki rakibimiz Boluspor oldu.

Diğer eşleşmeler;
Kayserispor - Akhisarspor
Alanyaspor - Kasımpaşa
Antalyaspor - Göztepe
Boluspor - Galatasaray
Ümraniyespor - Fenerbahçe
Trabzonspor - Balıkesirspor
Başakşehir - Hatayspor
Malatyaspor - Bodrumspor

Ekli dosyalar

• Du7Q6qKWoAAs9US.jpg
    Du7Q6qKWoAAs9US.jpg
    30.2 KB · Görüntüleme: 166
Son düzenleme:
Bolu sezon basinda cok iyi top oynuyordu ama su an acayip bir dususte o donem ozellikle cikmak icin lige asilacaklardir o yuzden biz bu sekilde rezil devam etsek bile eleriz

hatay'ın gidişatını takip etmiyorum o yüzden yorum yapamayacağım başakşehir isterse turu bırakır diğer türlü zor. bodrumspor'a malatya geldi. acaba diyor insan. sivas ve ankaragücünü eledi takım sonucta.

Şöyle söyleyeyim. Hem Süper Lig'e hem kendi ligi 1. Lig'e baktığımız zaman en az gol yiyen takım konumunda Hatayspor.

10 gol.

Ufak bir ayrıntı Süper Lig'de ondan daha az gol yiyen tek takım Başakşehir. 7 gol!

Iyi bir kura degil arkadaslar

Ortalama diyelim , antalyadan iyidir ama hatay da degil boluspor

Beğendiğin Bolu 6 haftadır galip gelemiyor; ilk haftaların ekmeğini yiyor hala playoff barajında. Beğenmediğin Hatayspor da 5 haftadır yenilmiyor. Öncesinde de gayet iyi performansı var.

Daha iddialı söyleyeyim Galatasarayımızın rakibi Hatay olsaydı gol atamazdık bu kadroyla Hatay'a!

Demek ki guncel performans olarak bolu , hataya gore daha tercih edilir durumda .

Mevsimsel sartlara bagli olarak zorlanabiliriz diye dusunuyorum , bir de boyle bolu bana daha hedefli , agresif bir takimmis havasi veriyor

Umarim yanilirim

Üst Alt