Türkiye Kupası Son 16 Rakibimiz Boluspor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası Son 16 Rakibimiz Boluspor

Ne güzel kura ayarı .

GALATASARAY'a 8 takım arasından en soğuk olan deplasman,

Şikecilere istanbul içi deplasman,
Başak'a ise en sıcak deplasmanlardan biri,

Hayırlı işler.
Bizim yöneticiler hala oturup izlesinler

Ne güzel kura ayarı .

GALATASARAY'a 8 takım arasından en soğuk olan deplasman,

Şikecilere istanbul içi deplasman,
Başak'a ise en sıcak deplasmanlardan biri,

Hayırlı işler.
Bizim yöneticiler hala oturup izlesinler

Emin ol Bolu daha iyi Ahmet Bey. Gel Hatay stadını gör. Ayrıca bizdeki rüzgar olimpiyat stadında yok.

@Mehmet Arslaner abi Ahmet Bey Hatay'a sıcak dedi. İnanabiliyor musun! :asd:

Hatay'ın zemin berbat durumdaydı Gençler maçında.O zeminde maç kazanmayı geçtim sakat vermemek bile kazançtır.Gerçi Bolu'nun zemin ne durumda onu bilmiyorum.

Emin ol Bolu daha iyi Ahmet Bey. Gel Hatay stadını gör. Ayrıca bizdeki rüzgar olimpiyat stadında yok.

@Mehmet Arslaner abi Ahmet Bey Hatay'a sıcak dedi. İnanabiliyor musun! :asd:

Kışını bilmem ama yaz geceleri rezalet.Acemi birliğinde oradaydım(Ağustos ayında)Klimasız koğusta kalıyordum üstelik.Gece kalkıp serin diye betona uzanıp yatıyordum.Sabah 5'te 28-29 derece oluyordu hava.Orada uzun zaman yaşamayan biri için tuhaf bir havası var.

Kışını bilmem ama yaz geceleri rezalet.Acemi birliğinde oradaydım(Ağustos ayında)Klimasız koğusta kalıyordum üstelik.Gece kalkıp serin diye betona uzanıp yatıyordum.Sabah 5'te 28-29 derece oluyordu hava.Orada uzun zaman yaşamayan biri için tuhaf bir havası var.

Bahsettiğiniz yer sanırım İskenderun. İskenderun sıcaklık konusunda Adana, Antalya ile yarışır. Hatay merkezi Antakya yazın gündüz sıcak olur ancak rüzgarı serinlik verir; akşamları da gayet iyi yatılır evin konumu güney kuzey yönündeyse.

Bahsettiğiniz yer sanırım İskenderun. İskenderun sıcaklık konusunda Adana, Antalya ile yarışır. Hatay merkezi Antakya yazın gündüz sıcak olur ancak rüzgarı serinlik verir; akşamları da gayet iyi yatılır evin konumu güney kuzey yönündeyse.

Doğru İskenderun.Merkezle o kadar fark edeceğini düşünmemiştim.Gerçi gündüzü merkeze benziyormuş.Gündüzleri hava sıcaktı ama gölgesi serindi ve rüzgar hafif olsa bile esiyordu.Gerçi çok kalmadım.3 hafta acemi birliği işte.Sadece o gece sıcağını hiç unutmam.Ben de G.Antep'te yaşıyorum.Sıcağı bilirim ama geceleri nefes almakta o kadar zorlanığımı hatırlamıyorum.

Doğru İskenderun.Merkezle o kadar fark edeceğini düşünmemiştim.Gerçi gündüzü merkeze benziyormuş.Gündüzleri hava sıcaktı ama gölgesi serindi ve rüzgar hafif olsa bile esiyordu.Gerçi çok kalmadım.3 hafta acemi birliği işte.Sadece o gece sıcağını hiç unutmam.Ben de G.Antep'te yaşıyorum.Sıcağı bilirim ama geceleri nefes almakta o kadar zorlanığımı hatırlamıyorum.

Merkez rakım 85. Bazen sıcak hava dalgası geliyor yılda toplamda 10 gün falan sürer ona denk gelmiş olabilirsiniz ;)

Üst Alt